Skocz do zawartości

Gears of War 4


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

Skończyłem dzisiaj G4. Było .... różnie. To pierwsza gra z tej serii od czasów skończenia tryglogii na x360 i to co moge na wstępie powiedzieć to uleciał gdzieś mroczny klimat. Graficznie gra jest piękna, szczegółowa i płynna. Ale ciągle te jasne, jesiienno kolorowe lokacje odbierają fun. Cholernie daleko do ciemniej i mrocznej jedynki i dwójki. 

 

Na niekorzyść równiez walka z robotami!! Kto wogóle wpadł na taki pomysł żeby wrzucić roboty jako przeciwników? Do tego jeszcze patent z ciągłymi zrzutami przeciwników - strasszny recykling sytuacyjny. Na szczęście w pewnym momencie w grze zmienia się przeciwnik, lokacje i zaczyna się mrok. Wogóle te akty które dzieją się w

Spoiler

kopalni

to coś niesamowitego. 

 

Akcja i strzelanie to jednak stare dobre gearsy. Broń czuć, strzały wchodzą a szarańcza pięknie ginie. Wkurza troche to wiecznie podnoszenie przez kompanów przez co łatwo sie w to gra (nie chciało mi się sztucznie podnosic wyzwania poprzez inny poziom trudności). Różnorodnośc zadań też fajnie urozmaica - barykodawnie, korzystanie z maszyn, akcje na motorach. Ta gra zawsze była dośc krótka i skondensowana.

 

Fabuły w tej grze nie ma a kiepskie żarty bohaterów nie pomagają. 

 

 

Gdyby Gearsy 4 były troche mroczniejsze. A tak to 7/10. 

Odnośnik do komentarza
  • 10 miesięcy temu...
  • 8 miesięcy temu...
5 minut temu, Czoperrr napisał:

Zacząłem wczoraj Gears 4  i technicznie jest super z FPS boostem

Jak grasz na XSX to wyłącz FPS Boost i wybierz Performance w opcjach gry, będzie lepiej wyglądać. FPS Boost jest zrobiony typowo pod XSS, które odpala grę w wersji One bez X i nie ma wyboru trybu graficznego.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Robiło, robiło. Ta gra jest zwyczajnie wypierdolista, kopania to topka serii jeśli chodzi o dynamikę, a graficzka jest tam tak dobra, że za 20 lat będzie patrzyło się na to bez skrzywienia. Seria ma jeszcze mnóstwo potencjału, czuję że G6 dostarczy mocno.

  • Plusik 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 6 miesięcy temu...

Gra graficznie radzi sobie bardzo dobrze, ale chyba ta rozgrywka z arenami i poniekąd Hordą w kampanii trochę bez jajeczna. Jak Gears of War 1, 2, 3 przeszedłem niedawno niemal na jednym tchu, tak Judgment trochę już na raty i choć początkowo przy "czwórce" aspekt wizualny mnie zachwycił tak ta mechanika rozgrywki mocno siedzi w pierwszej dekadzie XXI wieku. Brakuje mi trochę eksploracji i jakichkolwiek zagadek środowiskowych. No niestety arena->korytarz->arena->korytarz itd. to trochę za mało. No i niestety animacji też mocno drewniana. Postacie nie mają żadnej zwrotności a ten sprint to sorry, ale mocne :kekw:/10. Oczywiście skończę, ale mam nadzieję, że Gearsy 6 w końcu wejdą w trzecią dekadę XXI wieku projektowania gier, bo inaczej będzie słabo. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...