Skocz do zawartości

PES 2015


Pawlo

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie po tym wprowadzeniu w piłeczkach wyboru między manualem a asystemai  niestety jest ten problem, że możesz być ambitny, męczyć się nie pełnym manualu (nie oszukujmy się, BARDZO ciężko się przestawić z semi-assisted. Ja do tej pory nie jestem w stanie ogarnąć w pełni manualnego przełączania się zawodników - przy posiadaniu piłki to jest koszmar), a online i tak wszyscy będą grali na full auto. Niby przy matchmakingu jest opcja, żeby łączyło cię z ludźmi o takich samych parametrach asyst, ale spróbuj zaznaczyć manuale i miłego czekanie 2 tygodnie na połączenie z kimkolwiek. 

Szkoda, że czasy grania kanapowego odeszły w zapomnienie, bo takie mecze na manualu byłyby osom i w dodatku byłaby kopalnia beki ;(

Edytowane przez Tokar
Odnośnik do komentarza

ja gram w demo na world class i jest bosko - czesto mecze koncze wynikiem 0-0 0-1 1-0 oddajac 2-3 strzaly na bramke, cpu podobnie, pieknie, ze dzieki tej swobodzie to my kreujemy mecz wg naszych preferencji niz musimy grac wg jednego stylu jak u konkurencji

 

i love this demo

 

ps 60fps na ps3? to chyba jakis trolling konami....

Odnośnik do komentarza

 

Chyba już nikt nie stosuje takiego sterowania odkąd jest możliwość poruszania się w 360 stopniach.

animacje z ps2, to i chcą sterowanie z ps2 :P

 

 

idź lepiej zobacz jakie są przejscia między animacjami w fife a potem coś gadaj o ps2

Odnośnik do komentarza

Właśnie ograłem kilka meczów demka... Cholernie szybkA jest ta część, dla mnie za szybka, bo wolę wolniejsze rozgrywanie. Na razie 13stka jest dla mnie wzorem, gram w nią do tej pory i jest naprawdę świetna i trudno znależc mi w tamtej edycji poważniejsze błędy, których nie można wyeliminować skillem;p Ale 15 stka z każdym meczem robi sie fajniejsza, tyle że kiedy strzeliłem pierwsze 2 gole, jeden świetna bomba w długi róg i drugi idealny rogal z wolnego to obawiam się zbyt dużego arcade.

 

Nie mam porównania z pes14, bo po kilku meczach dałem sobie spokój, było ogromne opóźnienie (nie wiem czy to tylko demko, ale już pełnej nie sprawdzałem)

 

+ animacje

+ trudne konstruowanie akcji

+ Dobra obrona cpu

+ soczyste strzały

 

- za szybka

- strzały za łatwo wchodzą (ale za to trudno oddać strzał)

- wskaźniki przy wolnych (1 próba jeden gol)

 

Na razie tyle spostrzeżeń po kilku meczach;p

Odnośnik do komentarza

Jesli to jest dla was "za bardzo arcade", to polecam odpalic Pro Evo 3 (wtedy najbardziej realistyczny symulator) :sorcerer:

Ech, dzieci.

 

Jest realna szansa na niezle zbalansowana gre.

Trzymam kciuki, chce na powaznie wrocic do soccerow, ale ea i konami mi to od lat skutecznie uniemozliwiaja.

Fifa za wolna, pes zbyt zbugowany :confused:

Odnośnik do komentarza

 

 

Chyba już nikt nie stosuje takiego sterowania odkąd jest możliwość poruszania się w 360 stopniach.

animacje z ps2, to i chcą sterowanie z ps2 :P

 

 

idź lepiej zobacz jakie są przejscia między animacjami w fife a potem coś gadaj o ps2

 

Fifa to najlepsza gra sportowa , nie wiem czemu tylko nie została nawet nominowana?

- poruszanie jak na łyżwach w NHL

- system kolizji jak w NFL

- no i ping pong

  • Plusik 2
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Pamiętam doskonale pro evo 3, podobnie jak prawie wszystkie pozostałe części (oprócz 5, 09) i wcale mnie nie ciągnie do edycji z ps2.. Jasne wtedy były świetne, ale zupełnie nie rozumiem jak można stawiać wyżej pes 6, 3 czy jakiegokolwiek innego z tamtych czasów nad pes 2011 czy 2013. Tamte były dużo bardziej arcadowe, czyli mega strzały, szybkie akcje itp ( ale oczywiście nie była to też gra gdzie noob wygra z doświadcznym graczem). W nowszych rozgrywka była zrównoważona, wolniejsza, ale pełna swobody. Mnie się gra w to znacznie lepiej i nie chciałbym żeby wrócił czysty arcade:)

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...