Skocz do zawartości

PES 2015


Pawlo

Rekomendowane odpowiedzi

Ten 2xX to działa w tym demie jak dash w bijatykach. Instant doskok do przeciwnika,ma o wiele większy zasięg niż wślizg ;D  Przerzuciłem się już dawno na sterowanie gałką, ale cały czas tęsknie za krzyżakiem przez zje/bane grzybki w ds3, z których non stop ześlizgują się kciuki : /

Edytowane przez Tokar
Odnośnik do komentarza

Ten 2xX to działa w tym demie jak dash w bijatykach. Instant doskok do przeciwnika,ma o wiele większy zasięg niż wślizg ;D  Przerzuciłem się już dawno na sterowanie gałką, ale cały czas tęsknie za krzyżakiem przez zje/bane grzybki w ds3, z których non stop ześlizgują się kciuki : /

 

Jedno słowo: IKSBOKS

Odnośnik do komentarza

Im więcej gram w to demko, tym więcej widzę smaczków w tej grze, jak ktoś pisał że to gra arkadowa i bramki wchodzą z każdej pozycji i bramkarze to lamy, to zmieńcie sobie w ustawieniach na super star, ciężko oddać strzał , naprawdę trzeba mega kombiować, l1 z /\ już nie wchodzi a obrońcy się super ustawiają, odliczam dni do premiery ;]

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dla mnie osobiście, PES jest bardziej symulacyjny.

No tempo takie wyważone, ci zawodnicy tak nie zapierdzielaja jak cyborgi.Bramkarze nie maja jakiś specjalnych umiejetnosci jak u konkurencji gdzie zasłonięty bramkarz dostaje szczura z 10 metra i to jeszcze wyciąga.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Ja może tylko przypomnę (może wielu z was zapomina), że bardzo ważną rolę, odgrywa forma goalkeepera w danym meczu. Ze strzałką w dół potrafi puścić dużo piłek. Natomiast, gdy jest w skierowana w górę, to trzeba się sporo namęczyć, aby coś weszło. I to mi się bardzo podoba, bo nigdy nie wiesz, co Cię czeka w danym meczu.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Żeby nie było tak różowo to wczoraj na regular ograłem Barcą 8-0 Real. Każdy strzał Neymara z poza szesnastki wpadał. Kwestią zdobycia gola dobrym zawodnikiem wydaje się tylko wypracowanie pozycji strzeleckiej

Dlatego gram na world klas, regular jest za łatwy ale można się nacieszyć bramkami , za to na world klas to już główkowanie żeby oddać strzał ;]

Odnośnik do komentarza

Zgadza sie, gram sobie atletico z barca na super star i karły jadą tiki takę przez cały mecz i pada jedna bramka na 7 strzałów ja jedna kontra mandzukic głową i brama, i potem powtórka z rozgrywki co kontra gol albo szwajnim wale bułe z 30 metrów oczywiście bramkarz pod nogi zbija. Będzie tak, że te 4-5* zespoły przegiete i fajnie sie będzie grało jakimis ogorkami. Dramatyczny framerate w replayach i ch.ujowa kamera w nich to duży minus, no i wydaje mi sie, że trochę nadal piłkarze są za mało responsywni przez będzie random, a i triki jakieś tam sie robi gałką np dwa razy w dół to przeplatanka.

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

Bartek jaki sleng gałowy. 

 

Wspaniale. Wspaniale. Mam ochotę spalić PES2014 z dysku. Też o wiele bardziej czujecie feelingi starych odsłon? Do wszystkich pozytywnych opinii dodam, że bardzo cieszy mnie szybkość wczytywania wszystkiego(w poprzedniej edycji to była katorga). Mam nadzieje, że w pełnej wersji będzie możliwość, by mecze wgrywały się bez całych wstępnych ceregieli jak w demie. Bum 3 sekundy i gramy. Nie mogę się doczekać jak wpadnie kumpel i sprawdzę versusa. 

Odnośnik do komentarza

Dawno już nie grałem w piłki. Korzystając jednak z okazji porównałem z ciekawości dwa demka na PSN... I... FIFA jest w porównaniu do PES'a symulacją plastikowych kukiełek biegających po dywanie. PES ma dużo przyjemniejszy feeling gry. Wydaje się bardziej taktyczny.

FIFA jest jakby zrobiona tak, żeby na siłę graczom wychodziły jakieś mega akcje.

  • Plusik 2
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Zgadza sie, gram sobie atletico z barca na super star i karły jadą tiki takę przez cały mecz i pada jedna bramka na 7 strzałów ja jedna kontra mandzukic głową i brama, i potem powtórka z rozgrywki co kontra gol albo szwajnim wale bułe z 30 metrów oczywiście bramkarz pod nogi zbija. Będzie tak, że te 4-5* zespoły przegiete i fajnie sie będzie grało jakimis ogorkami. Dramatyczny framerate w replayach i ch.ujowa kamera w nich to duży minus, no i wydaje mi sie, że trochę nadal piłkarze są za mało responsywni przez będzie random, a i triki jakieś tam sie robi gałką np dwa razy w dół to przeplatanka.

 

Zaraz zaraz jaki dramatyczny framerate? na czym ty grasz na pastach?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...