Skocz do zawartości

PES 2015


Pawlo

Rekomendowane odpowiedzi

w erze ps2 w master legue offline zagrywalem jak glupi, potrafilem i 8 sezonow nabic jednym teamem

 

w erze ps3 juz niestety nie ma tak rozowo, do tego je,bane skrypty, nie wiem jak w pes2015 ale w pes13 i pes14 po prostu poza moje nerwy byly te skryptowane rzuty wolne konsoli, ktore zawsze wpadaly w koncowce meczu albo skryptowane magiczne akcje w 90minucie dajace konsoli remis lub zwyciestwo (juz nawet bylo widac ze skrypt sie odpalal ze gracz ai zaczal nagle robic jakies magiczne sztuczki, szybko biec itp)

Odnośnik do komentarza

Zauważyć można i po jednym meczu, ale być tego pewnym? Moim zdaniem na to potrzeba znacznie więcej czasu. Sędziowie to jest margines. Ja na te prawie 200 meczów raz dostałem czerwo, gorzej jest w polu karnym, ale sam dostałem z 5 karnych z niczego i podobna ilość rywale. Denerwują bardziej wslizgi w nogi bez konsekwencji i fatalne rozwiązany przywilej korzyści. To denerwuje, ale serio nie mam poczucia, że przez sędziowanie przegrałem choćby kilka spotkań.

Odnośnik do komentarza

sedziowanie jest czesto przegiete wczoraj w jednym meczu 3 moich zawodnikow doznalo kontuzje uniemozliwiajaca dalsza gre(!) przeciwnik tylko zolte kartki,nawet jak bylo sam na sam z bramkarzem.

wczoraj mnie pierwszy raz rozlaczylo dwa razy pod rzad (akurat jak ogrywalem gosci z dywizji4 i 5) i zaliczylo walkower lol. z internetem wszystko ok, nie wiem czy awaria serwerow byla czy Panowie upload wlaczali...

Odnośnik do komentarza

W MC mój team wskoczył na 4 poziom (siła zespołu) i od razu zaczęło mi losować teamy obstawione przez składy pokroju- Neuer, Alaba, Ramos, T.Silva, Alves, Vidal, Pogba, Ribery, Robben, Lewandowski, Aguero... A ja mam Ibre (który jest trochę zbyt klocowaty na takich rywali) i Gotze plus 4 zawodników z których najlepszy ma 83 OVR a reszta teamu poniżej 80. Niby spoko, ale na tych wyżej praktycznie nie da się grać. Wywaliłem kilku rezerwowych, żeby obniżyć rating na 3,

Odnośnik do komentarza

No ciężki ten PES, ale kupiłem bo najlepszy od lat a nie chciałem znowu fify. Smutne to trochę, że nie ma świetnej kopanki w tym roku, a dosyć dobra. Te zgrzyty PESA przecież mogło Konami wyeliminować. Przenikanie piłki przez nogi, sędziowie, bramkarze. Wydałem ostatnio 20k na dwóch agentów z Uefa w my clubie i wyobraźcie sobie, że wylosowało mi dwóch bramkarzy :reggie:

Odnośnik do komentarza

A ja jak za małoletnich lat robię sobie piłkarzy w oparciu o poprzednie części(szczególnie PES6). Oczywiście chodzi o klasyków, których sprawę w tej odsłonie totalnie pokpili. Kur.va brak Maradony, Pele, Cruyff'a? Z kumplem gramy turnieje, mam własne teamy więc rozgrywki będą jeszcze bardziej emocjonujące i jeszcze bardziej irytujące  :daddy:

Odnośnik do komentarza

Mi by się przydał dobry bramkarz, ale obrońcą, pomocnikiem i napastnikiem też nie pogardzę, a mam ponad 250 meczy w MC :dog:

Jestem ostatnią osobą na tej planecie, która trafiłaby 6 w LOTTO.

 

Ostatnio na taką drużynę mutantów trafiłem, że ku.rwa koleś musiał normalnie hajs bulic pewnie żeby te coinsy kupić.

Odnośnik do komentarza

Siema.

Ostatnie 20 meczów: 11 disconnected- lossów, spadek rankingu do rangi C. Ta gra to wstrętne paskudztwo. Pozdro. Do tego za disconnecta zawodnicy, którzy siedzieli na ławie są uważani za grających, czyli tracę podwójnie, bo muszę im wykupić kontrakt. Coś pięknego

Edytowane przez maciejj
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

A grasz na PS4? Aż takich jaj nie dane mi było doświadczyć, raczej raz na kilkanaście meczów mnie wywala (i czasami nie zaliczy meczu, czasami doda mi punkty, a czasami odejmie- i nie ma znaczenia czy wygrywam, czy przegrywam), nie liczę oczywiście jawnych uciekinierów.

 

Znowu mam spadek formy i po dwóch sezonach w 1 dywizji szykuje się już do spadku do 4 (przegrywając mecz za meczem). Z tego co czytałem w necie sporo osób doświadcza podobnej, trudno wytłumaczalnej czarnej serii, kiedy np. nasi zawodnicy zdają się zupełnie nie grać, ruszają się jak muchy w smole (nie chodzi o laga, po prostu poruszają się w zwolnionym tempie) a ustawienie które wydawało się idealne nadaje się tylko do pieca. Są pewne elementy, które raczej wykluczają bezpośrednio grającego z tej ferelnej sytuacji. Gram 4-2-3-1 i przed czarną serią, prawy pomocnik ustawiał się z przodu, właściwie w linii z napastnikiem, od pewnego czasu (zero zmian w ustawieniu!) przykleił się do prawego skrzydła, a to powoduje, że z przodu ustawia się środkowy, ofensywny pomocnik, który wręcz dubluje pozycje napastnika ( a wiemy co się dzieje, jak nasi dwaj piłkarze stoją blisko siebie i próbujemy ruszyć z piłką...). Gra mi się teraz fatalnie i kontrowanie moge sobie wsadzić. To oczywiście powoduje, że spinam się przy każdej sytuacji i cegle niemiłosiernie (albo zbyt dużo kombinuję).

 

Nadal mnie denerwują i zastanawiają te losowania przeciwników. Mam siłę drużyny 3 i nie zwiększam, żeby unikać przekokszonych rywali. No i ok, losuje mi rywali z siłą 3 a tam ... Dżeko, Ibra, Messi, Oezil,  Ramos, Silva itd. (nikogo poniżej OVR 80, łącznie z ławką). JP! Serio, nie rozumiem. Jak dodam minimalnie lepszego rezerwowego od strzała mi zwiększa siłę drużyny na 4 i wtedy już mam same Dream Teamy za rywali. To jest mniej więcej ten czas, kiedy co spotkanie szlag mnie trafia, bo wiem, że gram z gościem którego przy porównywalnych teamach powinienem spokojnie pocisnąć, ale wystarczy że pośle szpagatem 3 piłki na Robbena, ten zgwałci mojego środkowego pomocnika OVR79, później bocznego obrońcę OVR78 i jak cudem mój przekoszkony środkowy obrońca OVR82 nie da rady go przepchnąć to ma 3 bramki (pod warunkiem że nie naciśnie kwadrata zbyt mocno), a ja chcąc się zrewanżować uruchamiam Ibrę i trafiam na równie silnych, ale szybszych Silve i Ramosa (sic!)To jest ten ból, że jak gram z teamami, które tak jak mój mają braki, to tam można kombinować, szukać luki, a tutaj nawet przy spiętych pośladach i tak średni rywal robi ci kuku.

No właśnie. Na ławce mój najmocniejszy zawodnik ma 78, na boisku mam 4 poniżej 80 czyli już naprawdę git team, ale to i tak są lata świetlne od tych powyżej... Do tego od ponad 300 meczy (mam 322 w MC) nie wylosowałem zawodnika z OVR większym niż 83 (kilkanaście razy losowałem czarną piłkę), a typy które mają niecałe 300 spotkań ( i podobny stosunek Z/P) ławkę  obsadzają koksami po OVR 84+. Uber pech? Jakiś sposób na losowanie?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...