Skocz do zawartości

PES 2015


Pawlo

Rekomendowane odpowiedzi

Ja wślizgów nie robię (chyba, że w akcie desperacji), ale faktycznie bywają mecze kiedy 2 lekkie odbiory Xem na środku boiska kończą się wyrzuceniem mojego piłkarza, a kosy rywala z tyłu nie są nawet odgwizdywane. Najlepsze są karne, gdzie nawet na powtórkach nikt nie wie o co chodzi (i wtedy z reguły staram się grać fair i walę w kosmos- bez obrazy Cosmos ;) )

Odnośnik do komentarza

Ja w grudniu sprzedałem PESa i..teśkie trochę za nim. Multi jest beznadziejne- grać w dywizjach przeciw Realom to ja dziekuję, ale w singla bym łupnął. Zastanawiam się nad cyfrówką na PS3 (płytki trzymają cenę niemal premierową lol)

 

Jak z strzałami8 z za pola karnego? Wpadają lepiej niż na premierę? Mi to najbardziej przeszkadzało. W poprzednich PESach bramkarze byli ludzcy i nigdy nie wiadomo było czy puszczą dane uderzenie czy nie. Tu czasem dziwnie wygląda gdy taki Neuer broni wszystko jak robot...

Odnośnik do komentarza

Zupełnie się nie zgadzam co do strzałów z dystansu. Bramkarze okienek nie bronią, powiedziałbym, że nie licząc gry na przedpolu, to wielkich różnic nie ma kto stoi na bramce. Nie jest tak jak w starych PESach, że Kahn na bramce dawał 50% więcej powera w obronie teamu. Jak bijemy petardy Ibrą to nawet Neuer potrafi wpuścić pod pachą takie uderzenie. Nie wiem skąd to się wzięło, że strzały z dystansu nie wchodzą? Nie są przemaszowane jak w poprzednich PESach, gdzie zwłaszcza uderzenia z pierwszej dawały 50% szans na bramkę, ale np. uderzenie zza pola karnego ze skosa i użyciem R2, to duuuuża szansa na okienko.

 

Inna sprawa, że np. szczur Ibrą z 20 metrów wchodzi częściej niż identyczny szczur słabszym zawodnikiem (to samo ustawienie bramkarza, to samo miejsce uderzenia, ta sam faktyczna prędkość piłki i ten sam punkt bramki) . Nie raz sprawdzałem na powtórkach takie sytuacje, po prostu przy lepszym napastniku bramkarze gorzej bronią.

Odnośnik do komentarza

PESa 14 odluscilem wiec sie nie znam (crap) ale 12 i 13 meczyłem sporo. Dla mnie obydwie cechowały sie jakas taka nieprzewidywalnoscia gk (i tragedia w sytuacjach 1 na 1). W 15 strzelam z daleka tak bez przekonania, w 12 i 13 zawsze miałem nadzieje ze wpadnie.

 

I nieodparte wrazenie ze gole w 13 były bardziej roznorodne- co by potsierdzalo wieksze oskryptowanie w 15

Odnośnik do komentarza

Po ograniu paru meczy po tej aktualizacji stwierdzam że znowu ją spartaczyli, tak jak było to z pesem 2014, obrona  z automatu lepiej kryje , ogólnie wszyscy lepiej się ustawiają co nie zależy już od  umiejętności gracza. Takie ułatwienie psuje gameplay bo działa to w dwie strony że się non stop przejmuje jak nie w jedną to drugą stronę i akcje są szarpane i nie idzie fajnie  rozklepać defensywy, może wyeliminowali przenikanie ale teraz piłka dostaje jakiegoś dziwnego przyśpieszenia po odbiciach i jeszcze bardziej staje się to nieprzewidywalne ale łamie reguły fizyki, przed patchem ta piłka była bardzo miodna teraz coś w niej umarło, może trzeba się nauczyć od nowa w nią grać ale jakoś mnie już tak nie cieszy, kto się ze mną zgodzi lub nie to proszę mnie oświecić.

Odnośnik do komentarza

Wojtas, to był żart. Nie ma żadnego info o zmianach w mechanice i sam tych zmian nie odczułem. To co da się zauważyć, to zmiany statystyk piłkarzy i to oczywiście wpływa na grę. Być może miałeś słabszy dzień i tyle. Sam tak mam, że jednego dnia mogę przenosic góry i wydaje mi się, że wiem o co chodzi w tej gierce, a są takie dni, gdzie cierpi ze mną cała kamienica.

Odnośnik do komentarza

mi sie tez wydaje, ze gra sie troszke inaczej. pajgi co do strzalow masz racje ibrakadabra wystarczy sie obrocic napelnic pasek i siedzi. na poczatku gralem psg w dywizjach i czesto tak naprawde ibra sam mecze rozstrzygal ciut rzadziej cavani.

a co do strzalow z r2 powinny byc oslabione, nie ktorzy cala taktyke podporzadkowuje taktyke pod strzaly ze skosow z r2.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...