Skocz do zawartości

Titanfall


Sibian

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.pcgamer.com/2014/02/14/titanfall-screenshots-maxed-settings-at-7680x1440-on-lpc/

 

Tutaj są screeny w rozdzielczości 7680x1440 przy max detalach. Można ocenić, jak Titanfall się prezentuje. Nie ujmując grywalności (bo dla przykładu w Quake'a 3 gram do dziś), wygląda obrzydliwie, tym bardziej jak na grę z 2014 roku.

Edytowane przez Maciomaniak
Odnośnik do komentarza

http://www.pcgamer.com/2014/02/14/titanfall-screenshots-maxed-settings-at-7680x1440-on-lpc/

 

Tutaj są screeny w rozdzielczości 7680x1440 przy max detalach. Można ocenić, jak Titanfall się prezentuje. Nie ujmując grywalności (bo dla przykładu w Quake'a 3 gram do dziś), wygląda obrzydliwie, tym bardziej jak na grę z 2014 roku.

obrzydliwie to może smakować psia karma

Odnośnik do komentarza

 

To podawajcie nicki origin wieczorem albo w weekend można razem pograć.Jak na razie jedyne co mi się nie podoba to tragiczna optymalizacja(gra zjada całą pamięć na grafice nawet na medium :o)

Nick:SpacierShark123

 

 

jaki masz sprzęt?

 

Gtx 770 2gb AMP!, i5-4670k , 8gb ram ddr3.Na low idzie pograć na wyższych już rwie ekran a wykorzystanie pamięci max.

Odnośnik do komentarza

 

 

To podawajcie nicki origin wieczorem albo w weekend można razem pograć.Jak na razie jedyne co mi się nie podoba to tragiczna optymalizacja(gra zjada całą pamięć na grafice nawet na medium :o)

Nick:SpacierShark123

 

 

jaki masz sprzęt?

 

Gtx 770 2gb AMP!, i5-4670k , 8gb ram ddr3.Na low idzie pograć na wyższych już rwie ekran a wykorzystanie pamięci max.

 

 

Ewidentnie masz coś nie tak. Stawiam, że system jest zasyfiony jakiś wirusem, bo absolutnie ta gra nie wymaga takiego kompa i powinna latać. Ja mam i5-3570k, 8GB RAM i GTX660 i do tej pory nie znalazłem gry, która by mi ten sprzęt zmuliła, a Ty masz sporo wydajniejszą jednostkę. Przeskanuj kompa, albo postaw system od nowa.

Edytowane przez Maciomaniak
Odnośnik do komentarza

Po relacji blantmana jak się gra padem to chyba faktycznie wyptóbuję gierkę :). Motyw z botami trochę wyśmiewany, ale dla takiego lamusa jak ja to może być dobra rzecz. Dzisiaj opijanie zaliczonego egzaminu i drugiego dobrze napisanego (wyniki za tydzień), od jutra zaczynam granie.

Odnośnik do komentarza
Gość ragus

Ja gram na insane, bo insane jest zalecane przy minimum 3gb ramu na karcie. Jako że masz 2gb, to nie dziwota, że ci gra całą pamięć zjadała ;].

 

Inna sprawa, że te tekstury to jakaś bzdura jest. Nie widzę różnicy między high, a insane.

Odnośnik do komentarza
Gość suteq

Zagrałem i nie mogę się oderwać. Gra jest genialna, świetnie się strzela, parkour GOTY, a walka mechem daje mega satysfakcję. Z tego wszystkiego chyba zamówię preordera. Titanfall>BF3+BF4+wszystkie CoDy za 4. Rzekłem.

Odnośnik do komentarza
Gość ragus

Jak to jest z tym wspięciem się na tytana wroga? Trzeba coś naciskać żeby uszkodzić tytana? Bo wspiąłem się na jednego, ale szybko mnie zdjęli.

 

btw. Motyw z ucieczką do statku po przegranej robi. W tym właśnie momencie przydaje się ogarnięcie tego całego "parkiera". Satysfakcja z ucieczki jest spora.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza
Gość ragus

Gram z Kymelem i niszczymy w naszych lśniących Tytanach.

 

Jaka ta gra jest zaje.bista. EA, wypinam du.psko w dniu premiery. A najlepszą bekę mam z tego, że niby gram na PC, a leże sobie na kanapie, gram na padzie i idzie mi znakomicie.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...