Skocz do zawartości

Titanfall


Sibian

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zaqair

Xbox one dostaje open bete dzis,Pc moze jutro.

Opening XB1 first, at some point tonight. PC will follow, maybe tomorrow

twitter.com/VinceZampella/status/434873736546627584?p=v Edytowane przez Zaqair
Odnośnik do komentarza

tylko grajcie na padzie !  4 razy z rzędu najlepszy na mapie bo kolesie z myszkami i klawiaturami nie wyrabiają :) Tutaj trzeba być szybkim. W Tytanie cały ostatni mecz spędziłem i nikt mnie nie rozwalił bo cały czas uniki robiłem. Szkoda że tylko 14 lvl i wszystko już co odblokować można odblokowałem :) Jedna rzecz kompletnie w tej grze nieprzydatna to snajperka. Tutaj kamperzy nigdy długo nie żyją a i nie tak łatwo ruchliwych pilotów ubić. Najlepszy karabinek.

Odnośnik do komentarza

tylko grajcie na padzie !  4 razy z rzędu najlepszy na mapie bo kolesie z myszkami i klawiaturami nie wyrabiają :) Tutaj trzeba być szybkim. W Tytanie cały ostatni mecz spędziłem i nikt mnie nie rozwalił bo cały czas uniki robiłem. Szkoda że tylko 14 lvl i wszystko już co odblokować można odblokowałem :) Jedna rzecz kompletnie w tej grze nieprzydatna to snajperka. Tutaj kamperzy nigdy długo nie żyją a i nie tak łatwo ruchliwych pilotów ubić. Najlepszy karabinek.

 

W zasadzie to gra jest bardziej skrojona pod pada więc się nie dziwię. Kwestia szybkości myszki nie ma tu wiele do rzeczy.

Odnośnik do komentarza

Hmmm, mimo faktu, że spełniam minimalne wymagania z nadmiarem, gry nie sprawdzę, bo Training wygląda tak:

 

 

http://imageshack.com/a/img838/6643/j86b.jpg

 

http://imageshack.com/a/img691/8327/ankv.jpg

 

 

...i to bez względu czy ustawię wszystko na Low czy na High :P

Jedynie ręka ma lepsze/gorsze tekstury i cieniowanie. Ciągnie niewidzialną dźwignię, ale światełek czerwonych nigdy nie znajdę, bo ich nie ma. Nic się nigdy nie wczytuje, a próbowałem chyba już z 6 razy.

Edytowane przez Kazuun
Odnośnik do komentarza
Gość suteq

Lol, zagrałem pierwszy mecz na padzie. Efekty? Pierwszy w drużynie, 70pkt, 11/4 i wygrana. Drugi mecz podobnie, 3 mecz 76 pkt, pierwszy w drużynie, 7/1. Wykręcam lepsze staty na padzie aniżeli ludki na myszce. xD

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...