Skocz do zawartości

Titanfall


Sibian

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ragus

Podobno cos sie (pipi)ie teraz, moze przeciazony jest.

Jak dostaniesz drugi kod to chetnie przyjme.

 

Jeżeli dostanę to ci oddam jakby co.

 

edit: no, załapało wreszcie. ściągam.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza
Gość ragus

Jestem pod wrażeniem. Dużo kombinowania, patent z nabijaniem killi po to aby przywołać Titana jest bardzo ciekawy, dobre sterowanie.

 

 

Jeżeli to faktycznie jest klon coda dla hamburgerów, no to chyba lubie klony coda.

Odnośnik do komentarza

Ja chyba złoże preorder :) to tak szybko po godzinie grania. Dziś po pracy walentynki więc nie pogram ale jutro cisnę. Gra to mistrzostwo jak na razie. Na początku spoko tutorial który mi uświadomił że lepiej grac padem i potem 3 mecze rozegrane na padzie i geniusz. Ja pierdziele nigdy się nie spodziewałem że na pc będzie mi się lepiej grało na padzie.

 

Nie żałuje że nie mam xbox one bo na pc też mogę grac na padzie i wymiatać. W tej grze bardziej liczy się ruchliwość od celowania:)  meczyk zaczynasz jako piechur i naparzasz w graczy oraz boty a po 3 min wchodzisz do tytana i rozpierdziel na maxa. Sam nie wiem czy lepiej mi sie gra jako piechur czy jako tytan. Swoją drogą bardzo łatwo tytany rozwalić więc nie ma problemu że człowiek w tytanie będzie prawie niezniszczalny. Dzięki botom na planszy nikt nie ma kill ratio poniżej 1  czy nawet 2 :) Moja średnia przed zgonem to 2 pilotów i 6 botów oraz 1 tytan :D (zabicie tytana nie równa się zabiciu pilota) .  0 lagów i 0 zawiech  czyli EA uczy się na błędach BF4.

 

Na dzień dzisiejszy to moja ulubiona sieciowa strzelanka ale ja gram tylko w coda na ps4 bo bf4 z powodu błędów i wywalania leży na półce nie ruszony :)

 

Jeden minus gry to grafika. W FPS'ach jednak ma ona znaczenie a wygląda równie biednie co CoD Ghost. Mam super high end komputer i wszystko ustawiłem na max. Gra chodzi płynniutko ale brzydko to wygląda. No ale jeżeli gra ma pięknie wyglądac i być niegrywalna jak bf4 to wolę super grywalną i brzydką giereczke :)

Odnośnik do komentarza
Gość ragus

Jakie to jest zaje.biste.

 

Zaczynam żołnierzem - > nabijam kille na mobach i graczach -> JE.B TITANFALL

 

I się zaczyna. Mam broń główną, która wspomagana jest rakietami. Mogę dashować w każdym kierunku, mogę absorbować pociski lecące na mnie i je odbijać, a jak mój Titan jest w stanie krytycznym, to zostaję wyrzucony 20 m w powietrze i kombinuję dalej. Skaczę bo budynkach, zabijam, no magia. Co ciekawe, wydaje się to dosyć zbalansowane. Titan niby kozak, ale piechota spokojnie może go zdjąć.

 

Tydzień temu miałem Titanfalla w du.pie, a teraz myślę nad preorderem. Tylko 12 graczy? Nie wiem, nie zauważyłem.

 

 

co jest

 

Wyloguj się z Origina, wejdź jeszcze raz i jak będziesz wpisywał/wklejał kod, to zrób to bez myślników. U mnie po kilku razach załapało.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Ja mogę grac ale gram na padzie i robie parkour :D W ostatniej rozgrywce przed robotą zabiłem 3 tytany jako pilot a w ogóle nie bawiłem się tytanem tylko na piechotę całą grę:) Genialne jest kampienie na tytanie kolegi :) Ja i jeszcze jeden koleś usiedliśmy po bokach tytana i przeciwnik się zdziwił jak tytan mu 3 rakietnice prosto w czache zapuścił :D  Minusem jest to iż żywotność człowieka przyklejonego nie do swojego tytana jest bardzo krótka jak nie masz refleksu :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.