Skocz do zawartości

Titanfall


Sibian

Rekomendowane odpowiedzi

jak ktos sie dobrze bawi w cody to tutaj tez bedzie.

auto aim jump kick to taki sam bs jak knife z jedi pull w mw2 niestety ale mozna sie schowac w tej puszce

poruszanie sie w tej grze daje rade nawet chyba lepiej niz w crysis 2 (mapy lepiej pod to zrobione)

tylko po co dodawali te niewidzialnosc i jeszcze nie przerywa ona lapania w hardpoint?

Odnośnik do komentarza
Gość ragus

 

tylko po co dodawali te niewidzialnosc?

 

Dzięki temu piechota ma większe szanse na pokonanie tytana, bo w walce piechota vs. piechota nic nie daje (niby niewidzialność, ale doskonale widać przeciwnika).

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Gra mi crashuje cały czas, dopiero jak odpaliłem grę w oknie, crashuje mniej :D

 

I tak jak się spodziewałem, boty mnie tylko denerwują, są bez mózgu. W pewnym momencie ubiłem 10 i żadnego gracza. Dla mnie ten tryb to porażka. Z kolejnych minusów, to z pewnością brak recoila, ale to twórcy CODa, więc nic dziwnego :D

 

Niestety, pod koniec znów wywaliło mnie z gry i już dupa, nie mogę dołaczyć, strasznie zabugowana ta beta. Wracając, ten tryb jest dla mnie słaby, słabe boty psują grę i sztucznie robią z ciebie za(pipi)istego gracza. Ale rusza się to wszystko elegancko, to wielki atut tej gry.

Odnośnik do komentarza

Grałem w At, dla mnie boty nie ulepszają rozgrywki, a wręcz przeciwnie.

 

Pomijając boty, jest naprawdę fajnie, głównie w tedy, kiedy zaczynają się potyczki tytanami, sporo się dzieje. Czasami ciężko to opisać :)

 

Mam nadzieje, ze jednak wyjdzie na ps4 i w cale się nie zdziwię, jak tak się stanie.

Odnośnik do komentarza

Pograłem w betę (jeszcze zdążyłem) i tylko utwierdziłem się w przekonaniu, że to za(pipi)ista gra. Kapitalnie wygląda skakanie po ścianach i szukanie drogi do wyeliminowania przeciwnika. Gra jest cholernie dynamiczna i szybka, mnóstwo się dzieje, walki Tytanów są świetne, dostarczają wielu emocji i za wszelką cenę nie chcesz dać za wygraną - poza tym masz poczucie, że faktycznie wtedy to Ty jesteś kozak, a reszta musi przed Tobą zwiewać.

 

Boty z kolei mnie w ogóle nie drażnią bo ubijam i jednych i drugich i nie mam z tym problemu żeby je odróżnić, ale fakt faktem - są cholernie głupie. W pewnym momencie wpadłem w ich całą chmarę, a i padły niczym pionki - w sumie mogłoby obejść się bez nich, a zamiast tego daliby 8vs8, a nie 6 na 6. Wydaje się sporo, ale jednak po przesiadce z BF3 muszę się mocno przestawić ;)

 

Tak czy siak - zapowiada się fantastyczny tytuł w multi, który dostarcza ogrom zabawy i z pewnością zainwestuje w niego w dniu premiery. Rewelacja!

 

Kurde no, kapitalna giera - denerwują trochę czasy ładowania do kolejnej bitwy (90 sekund to zdecydowanie za długo), ale sama rozgrywka to pokłady miodu. Cholernie żałuję, że tego nie ma na PS4 i ciekaw jestem różnic między wersją na X360, a Xboxem One. Dobrze, że chociaż wyszło na PC. W tej grze w ogóle nie zwraca się uwagi na grafikę (która wcale aż taka zła nie jest), chociaż przyznać muszę, że chodzi słabo (ale to pewno kwestia optymalizacji i bety).

 

Trzymam kciuki za pełną wersję i już nie mogę się doczekać 13 marca.

Edytowane przez Maciomaniak
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.