Skocz do zawartości

Titanfall


Sibian

Rekomendowane odpowiedzi

Widzisz ja BF4 sprzedałem tydzień temu bo od 3 miesięcy na ps4 nie potrafiłem w to to zagrać bez błędów. Beta Titanfall mnie uspokoiła i wierzę że Respawn to nie DICE. Mam głód dobrej sieciowej strzelanki bo CoD Ghost mnie znudził a BF4 jest niegrywalny :)

Odnośnik do komentarza

Sorry za posta pod postem ale ja się okazuje jeszcze ściągać nie można. Na półeczce w origine titanfall jest ale informuje że pobierać wstępnie będzie można 10 marca.

 

Od razu pytanko do kolegów grających mam czy wiadomo co będzie w tym season pass i czy przynajmniej 2 miesiące będzie można grac zanim pojawi się dlc ?

Odnośnik do komentarza

 

Od razu pytanko do kolegów grających mam czy wiadomo co będzie w tym season pass i czy przynajmniej 2 miesiące będzie można grac zanim pojawi się dlc ?

 

'' Długo nie musieliśmy czekać. Electronic Arts ujawniło szczegóły przepustki sezonowej Titanfalla. W jej skład wejdą trzy dodatki zawierające nowe mapy, ale nie tylko. Developerzy szykują też coś innego, ale zawartość rozszerzeń nie została jeszcze dokładnie sprecyzowana. Więcej mamy dowiedzieć się w okolicach premiery DLC.

Pakiet kosztować ma 79 zł, co oznacza, że – jak twierdzą przedstawiciele EA – jego nabywcy zaoszczędzą około 16% w porównaniu z sytuacją, gdyby poszczególne dodatki kupowali osobno. Ponadto posiadacze PC-tów mogą kupić zestaw jeszcze taniej – dołączany jest on bowiem do kosztującej 219 zł cyfrowej edycji specjalnej Titanfalla. Niestety oferta ta dostępna jest tylko na komputerach.''

 

http://www.cdaction.pl/news-37164/titanfall-z-platnymi-oraz-darmowymi-dlc.html

Odnośnik do komentarza
Gość ragus

Pierwsze recenzje potwierdzają wrażenia z bety. Niesamowicie dobry FPS.

 

 

There’s a substantial amount to do across every map and mode, and in the course of ten hours’ play we didn’t find ourselves getting bored or seeing the same circumstances crop up enough to feel repetitive. Likewise, unlocks arrive at a refreshingly fast rate – your options are varied at the beginning, and diversify quickly.

The potential for launch week performance issues is the key issue holding Titanfall back from a recommendation at this stage, as is a triple-A pricepoint that many may find hard to justify for an exclusively multiplayer game. In its own right, though, this is arguably the best multiplayer shooter since the original Modern Warfare – and proof that beyond that well-used formula, a better game was waiting to be made.

 

Cytat z Edge. Wstrzymują się z oceną liczbową aż do momentu, gdy gra będzie dostępna dla wszystkich.

Odnośnik do komentarza

 

 

z jakiegos powodu titanfall jest w promocji na merlin.pl, gra plus plakat 99zl i sporo opcji darmowego odbioru. 

 

http://merlin.pl/Titanfall-plus-plakat/browse/product/8,1288039.html

no pewnie znów wydymają ludzi

 

 

???

 

Fajna cena i myślę u nich właśnie zakupić.

 

 

no ostatnio mieli w dobrych cenach gry i ludzie pozamawiali i potem merlin to odkręcał i w końcu tych gier nie sprzedali 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...