Skocz do zawartości

Gwarancja i awaryjność Xbox One


Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy jest sprawa:(. Miałem podłączonego kloca ostatni czas po kablu. Potem odłączyłem, ale już się dziad sam nie łączy z wifi. Non stop wywala komunikat, że nie może się połączyć, zresetuj router itd. Podaje mu kabel - działa, zapominam sieć i łączę się ręcznie - działa, robie restart - magicznie już nie umie w wifi:(

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
12 godzin temu, 20inchDT napisał:

Pytanie do xbraci, którzy mieli S, a potem zmienili na X - jak jest z kulturą pracy sprzętu? Czytałem gdzieś, że przy gearsach 5 wchodzi na wyższe obroty, a na Sce przyzwyczaiłem się do jednostajnego dzwięku.

jest tak samo cicha ale jeżeli nie jest walnięta. Jak jest jak moja wadliwa oddajesz na serwis. 7-8 dni roboczych i masz konsole w domu cichutką. Testuje po serwisie już kilka miesięcy i np na takim gears 5 cicho przez cały czas. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 6 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...

Panowie, czy ktoś korzystając z XOS miewał może chwilowe blackouty ekranu? Nie pojawiają się w żadnych szczególnych momentach, ale niepokoi mnie to bo konsola ma ledwo ponad miesiąc. Przy pierwszym razie pomógł hard reset, ale dzisiaj znów mignęło mi dwukrotnie. Wykluczam problem z odbiornikiem, bo każde inne źródło działa bezbłędnie.

Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, JeDaj napisał:

A próbowałeś przepiąć na inny kabel hdmi?

 

Spróbowałem i efekt podobny, ale chyba znalazłem winowajcę: do jednej listwy (któa idzie z jednego gniazdka) podłączony mam sporych rozmarów telewizor, konsolę, router or PC i być może znikanie obrazu spowodowane było chwilowym spadkiem mocy. Po odłączeniu PC od listwy przez cały dzień ekran nie zamigował mi ani razu. Tak czy inaczej dzięki za próbę pomocy. :) 

Odnośnik do komentarza

A wiesz, miałem podobną sytuację z moim pierwszym Raspberry Pi. Postawione Kodi i podczas przeglądania menu podobnie jak u Ciebie, co jakiś czas czarny ekran. Już nawet amplituner miałem nowy kupować. Ktoś zapytał czy zmieniałem zasilacz. Jak zasilacz, przecież to ma z miesiąc. Oczywiście na innym zasilaczu zero problemu.

Jednak nie potrafiłem sobie wyobrazić jak tutaj zaproponować zmianę zasilacza jednak jak widać, coś może być na rzeczy.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...