Skocz do zawartości

Doom


Kre3k

Rekomendowane odpowiedzi

Będzie można wyłączyć podświetlania przeciwników którzy mają mało energii jak i masa innych opcji została dodana. Podczas kampanii już z nie jedna bronią na plecach będzie się śmigało czyli, zupełnie inaczej niż w multiplayerze. Także będzie można sobie ulepszać broń jak i postać. Dodatkowo będzie masa ukrytych pomieszczeń. Także podczas kampanii będzie można się natknąć na specjalne wyzwania.

 

 

 

Edytowane przez Salwador
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Tak beka trochę, że pokazują takie rzeczy przed premierą. Wolałbym sam na to wpaść a nie zaraz pokażą mi 2/3 wszystkich poukrywanych rzeczy. To zabija jednak przyjemność z odkrywania. Fakt mogłem tego nie obejrzeć, zlać na ten filmik ale to nie zmienia faktu, że gra jeszcze nie wyszła normalne, że człowiek chce pooglądać materiały z singla. Zresztą ja tego nie zobaczę a ludzie i tak by o tym gadali...

Odnośnik do komentarza

Tak beka trochę, że pokazują takie rzeczy przed premierą. Wolałbym sam na to wpaść a nie zaraz pokażą mi 2/3 wszystkich poukrywanych rzeczy. To zabija jednak przyjemność z odkrywania. Fakt mogłem tego nie obejrzeć, zlać na ten filmik ale to nie zmienia faktu, że gra jeszcze nie wyszła normalne, że człowiek chce pooglądać materiały z singla. Zresztą ja tego nie zobaczę a ludzie i tak by o tym gadali...

 

No ale to trochę oczywiste, że przy takiej grze poukrywają takie easter egi. Obstawiam że gdzieś będą ukryte wejścia do pełnych wersji 1 & 2 DooMa itp...Przy całym entuzjazmie nie sądzę, że ta gra mnie czymś wielkim zaskoczy. Oby fabuła opierała się na spuszczaniu wpi3rdolu demonom, bo w tym wypadku jakaś poważniejsza historia będzie zwykłym fopa jak na tę markę.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...