Skocz do zawartości

Doom


Kre3k

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy w ogóle się da, bo nie dość, że jest informacja, że to zabronione to lata nick w randomowych miejscach i może być opcja screenów zablokowana, ale wygląda bardzo dobrze. 

Twórcy pisali na Twitterze że obowiązuje NDA? ( nie wiem jak to się pisze - embargo ) więc raczej stream'y/screeny odpadają.

 

Do tych co już grają - warto czekać dla samego multi?

Odnośnik do komentarza

Zagralem dwa meczyki i co to bedzie za wyborne ku.rwa multi no ze ja perdole :obama: Ruchy postaci sa troche slamozarne i przez to rozgrywka traci na szybkosci ale jak juz sie ogarnie mape i ta dupeltowke no to pieknie sie kosi przeciwkow :obama: Wydaje mi sie ze ten karabin plazmowy zadaje malo obrazn i przez to wszyscy lataja z wyrzutnia rakiet xd. Co do grafy to wyglada  ona na moje oko juz lepiej niz areny w Halo 5. Stawiam ze jest 60fpsow jak to w mutli, a spadkow zadnych nie uswiadczylem.

 

Juz wiem w co bede gral po sieci w przyszlym roku :fsg:

Edytowane przez hav7n
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Zagralem dwa meczyki i co to bedzie za wyborne ku.rwa multi no ze ja perdole :obama: Ruchy postaci sa troche slamozarne i przez to rozgrywka traci na szybkosci ale jak juz sie ogarnie mape i ta dupeltowke no to pieknie sie kosi przeciwkow :obama: Wydaje mi sie ze ten karabin plazmowy zadaje malo obrazn i przez to wszyscy lataja z wyrzutnia rakiet xd.

Zupełnie jak w Q3a :P

Odnośnik do komentarza
 

Machnijcie jakieś screeny aby luknac jak to na konsoli wyglada

Wygląda tak samo jak na tym filmiku:

 

Ogólnie jest zakaz dzielenia się filmikami itd. Inaczej ban :/

 

Zagralem dwa meczyki i co to bedzie za wyborne ku.rwa multi no ze ja perdole :obama: Ruchy postaci sa troche slamozarne i przez to rozgrywka traci na szybkosci ale jak juz sie ogarnie mape i ta dupeltowke no to pieknie sie kosi przeciwkow :obama: Wydaje mi sie ze ten karabin plazmowy zadaje malo obrazn i przez to wszyscy lataja z wyrzutnia rakiet xd. Co do grafy to wyglada  ona na moje oko juz lepiej niz areny w Halo 5. Stawiam ze jest 60fpsow jak to w mutli, a spadkow zadnych nie uswiadczylem.

 

Juz wiem w co bede gral po sieci w przyszlym roku :fsg:

 

No bo to jest doom!W końcu nie ma biegania!Ogólnie część broni ma 2gie zastosowanie. Ja osobiście napieram snajpą i shotem :D Snajpa na zoomie dostaje po chwili powera. Z karabinu plazmowego można wystrzelić także taki wielki pseudo granat co pali grunt pod przeciwnika nogami. Inna jeszcze broń ładuje się gdy jesteś w ruchu. Cztero pociskowy power weapon do znalezienia na mapie podczas zooma pozwala widzieć przeciwników przez ściany...Mega.....Jestem ciekaw ile będzie broni w pełnej wersji.

 

Ogólnie klimat samej mapy jak i gry mnie rozpierdziela :D

Edytowane przez Salwador
Odnośnik do komentarza

Mnie ciekawi jakie mapy jeszcze wymyślą, tą co dali do bety jest całkiem fajna dużo miejsc do których można sie dostać tylko double jumpem. Mam nadzieje że jednak troche poświrują z konwencją i dadzą też jakieś areny z większą przestrzenią.

Odnośnik do komentarza

Ano panie Salwador :obama: Trzeba wiecje pograc ale przyznam ze po wszystkich Titanach i innych CoDach ktore sa teraz synonimem multi :yao: na poczatku bylem zdziwiony, gdzie jest sprint, ktorym sie przeladowuje bron (XDDDDDDDDDDDDDDDDDD), a potem obudzilo sie we mnie wewnetrzne dziecko, ten mlodziak ktory potrafil naku.rwian dniami i tygodniami w quake 3 albo Unreala, ta dziecinna, niczym nie skalana arenowa zabawa :fsg:

 

Alez bedzie grane :banderas:

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Tommo priv...

 

Zagralem i co moge powiedziec? Jest zakurjedwabiście!Sztos nad sztosy! :fsg::banderas: 

Widac, ze mlodziez ma problemy, bo model multi znany z Quake 3 jest juz nieomal zapomniany. Ja jednak przypomnialem sobie odpowiednie nawyki bardzo szybko. Oto dowod:

11buhb6.jpg

:P

Jest wszystko tak jak byc powinno: dynamicznie, brutalnie, staroszkolnie i do przodu. Nie wyobrazam sobie, abym w dniu premiery tej gry nie wyciagnal z kieszeni biletow NBP i jej nie nabyl...

Odnośnik do komentarza

Propo ślamazarności postaci pewnie dla niektórych nie odkryłem ameryki ale w zależności od trzymanej broni, nasza postać porusza się wolniej bądź szybciej. Np trzymając bazookę poruszamy sie troszke wolniej niż z inną pukawą (troche jak w CS z nozem, ale nie aż tak odczuwalnie). W sumie fajny gameplay, jak się poruszam po mapie to przełączam raz na SS raz na wyrzutnie żeby ostrzelać korytarze z boku przypomina sie Quake. Mam nadzieje też, że w finalnej grze wrzucą jakąś dobrą muze do tych map, te rzeczy które leciały w trailerze dawały rade Micka Gordona stać na więcej niż słaby remix e1m1 w wait roomie.

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza

Propo ślamazarności postaci pewnie dla niektórych nie odkryłem ameryki ale w zależności od trzymanej broni, nasza postać porusza się wolniej bądź szybciej. Np trzymając bazookę poruszamy sie troszke wolniej niż z inną pukawą (troche jak w CS z nozem, ale nie aż tak odczuwalnie). W sumie fajny gameplay, jak się poruszam po mapie to przełączam raz na SS raz na wyrzutnie żeby ostrzelać korytarze z boku przypomina sie Quake. Mam nadzieje też, że w finalnej grze wrzucą jakąś dobrą muze do tych map, te rzeczy które leciały w trailerze dawały rade Micka Gordona stać na więcej niż słaby remix e1m1 w wait roomie.

 

No shit sherlock

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy ktoś tu jeszcze gra na Piecu - Na moim Lenovo y680 gra niespecjalnie wygląda i nie chodzi najpłynniej, ale też nie mam jakiejś super armaty. Poza tym to "alpha" (chociaż coś, w czym można już sie strzelać i ma skończone elementy gameplayowe nie nazywałbym tak. Chyba im chodzi że alpha w kwestii testowania silnika w grze sieciowej ) wiec ostatnie na co licze to optymalizacja.

 

Mroku - Przynajmniej pisze coś konstruktywnego a nie żebram o kod jak pare postów wyżej.

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza

Dla mnie wstępnie spore rozczarowanie, ślamazarność rozgrywki, kiepskie udźwiękowienie gry (dźwięk broni bez powera, zamulony komentator, brak jakiegoś kawałka z pierdolnięciem tylko słychać tupanie baletnic).

Oprawa to troszkę lepszy poziom niż Areny w Halo5 ale po ID Software spodziewałem się dużo więcej. 

To tylko tak na szybko po wersji alpha, gameplay z E3 mną pozamiatał było dynamicznie, efektownie i ślicznie a tutaj mamy co innego.

 

Na duży plus to stara szkoła FPSów.

Edytowane przez Daddy
Odnośnik do komentarza

 

Tak jak MaZZ bym poprosił na Xbąka jeśli kto dobry. Ofkoz po MaZZeo.

A co...nie można się już zapisywać na Łoniaka? Wczoraj zapisalem sie ok 14-stej, a juz tuz przed 20-sta mialem kod...

 

Postem MaZZeo zasugerowałem się, że nie. Ale sprawdzę :lapka:
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...