Skocz do zawartości

Doom


Kre3k

Rekomendowane odpowiedzi

Gość suteq

Suteq powiedz szczerze czego sie spodziewałeś ? Wolałbyś dostać taki reboot jaki zrobili Interceptor z Rise Of The Triad ? Doom to piękne klasyki ale takich gier już sie nie robi, to było dobre w latach 90 Teraz taki klimat by nie przeszedł. Najważniejsze by giera nie była tak (pipi)a cutscenkami i fabułą jak to było z Wolfem i było jak najwięcej gry w grze, dobre zbalansowane multi i będzie dobra strzelanka.

Soundtrack zawsze można włączyć własny jak sie nie podoba z gry (ja tak robiłem np z Hard Reset).

No właśnie, takich gier już się nie robi, a szkoda. :/

Taki klimat absolutnie by dzisiaj przeszedł, to by był oddany ogromny hołd dla fanów Dooma, bo powiedzmy sobie szczerze, do kogo jak nie do fanów jest kierowany nowy Doom? :)

Odnośnik do komentarza

 

Suteq powiedz szczerze czego sie spodziewałeś ? Wolałbyś dostać taki reboot jaki zrobili Interceptor z Rise Of The Triad ? Doom to piękne klasyki ale takich gier już sie nie robi, to było dobre w latach 90 Teraz taki klimat by nie przeszedł. Najważniejsze by giera nie była tak (pipi)a cutscenkami i fabułą jak to było z Wolfem i było jak najwięcej gry w grze, dobre zbalansowane multi i będzie dobra strzelanka.

Soundtrack zawsze można włączyć własny jak sie nie podoba z gry (ja tak robiłem np z Hard Reset).

No właśnie, takich gier już się nie robi, a szkoda. :/

Taki klimat absolutnie by dzisiaj przeszedł, to by był oddany ogromny hołd dla fanów Dooma, bo powiedzmy sobie szczerze, do kogo jak nie do fanów jest kierowany nowy Doom? :)

 

Taaa a nowy Tomb Raider jest skierowany do fanow pierwowzorów ? Nie bądźmy naiwni. Tu chodzi o zrobienie produktu który zadowoli jak najwięcej ludzi. Moim zdaniem i tak jest dużo smaczków i czuć że nie mają kompletnie wy(pipi)ane na klasyczne części patrząc na pokazane gameplay'e.

Rise Of The Triad miał być takim remadem dla fanów - wyszło gów.no obesrane w które nikt nie chce grać, i już ludzie wolą po prostu odpalic stare części.

Odnośnik do komentarza

Attendees at QuakeCon 2015 may be the first to go hands on with pre-alpha DOOM multiplayer, but we still have big plans for fans that pre-ordered Wolfenstein: The New Order.

In the coming months, we’ll be selecting Xbox One, PlayStation 4, and PC players from the Wolfenstein: TNO Beta pool to parti(pipi)te in the DOOM Multiplayer Alpha. To make sure you’re eligible, make sure you redeem your DOOM Beta code at www.wolfenstein.com/doom. If you purchased the game digitally through Steam, PSN, or Xbox Live, you’re already set — you have a digital entitlement that will ready you for the Alpha when it starts.

As a reminder, everyone that pre-ordered Wolfenstein: the New Order is eligible to parti(pipi)te in the multiplayer beta planned for next year before DOOM’s 2016 release.

 

http://www.bethblog.com/2015/07/23/quakecon-2015-doom-beta-alpha-update/

 

Wolf najlepszym zakupem cyfrowym ever, ale bede w to N A K U R W I A L :obama:

Edytowane przez hav3n
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dzisiejszy odbiorca gierek nie jest przygotowany na takie multi jak za czasó q3 i ut. Nie ma lvlowania, perków, kolimtorów, killstreaków i innych, to przecie już nie multi.

Jest, ale nie na konsoli - UT3 to potwierdził na poprzedniej generacji nawet wspierajac klawe + myche. I tak nikt nie grał.

Odnośnik do komentarza
Gość suteq

Pewnie wprowadzą coś na podobiu levelowania, perki to nawet ja mam gdzieś, ważne, żeby był zachowany klimat a w multi ludzi nie zabraknie bo jest jeszcze sporo gro osób pamiętających q i u.

Ja kompletnie nie rozumiem po co te levelowanie w takim multi? 

Rozumiem cod czy bf gdzie jest masa broni, masa dodatków itp, ale Doom?

Wszystkie bronie na mapie jak w UT, startujesz z pistoletem, jet pack/double jump i do boju.

Odnośnik do komentarza

Jakby zrobili multi rodem z kłaka 3, bez autoaimu, to rodzyny, by płakały, że gra za trudna, że on nie płaci, żeby się stresować... A  nie, że on odpala w niedziele po mszy konsolę na 15 min, jak żona jedną ręką gotuje obiad a drugą trzyma dzieciaka przy cycu i jeszcze nie może nikogo zastrzelić, chyba, że sam siebie z rakiety. Ale cóż Panie poradzisz :dog:

 

Najważniejsze, żeby single był mięsistą rzezią z domieszką szatana i będzie gitara.

Edytowane przez Metoda
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...