Skocz do zawartości

Helldivers


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

Mam nadzieje że to nie zabije definitywnie zmagań o zarządzaną demokrację w galaktyce. PSN ogólnie kuleje od weekendu ostro, ale HD jest bardzo na serwerach Sony (zauważcie że kupując DLC w sklepie, nawet go wam nie ściąga na dysk) i podobnie jak DCUO obrywa przy takich problemach najmocniej...

Odnośnik do komentarza

Paradoksalnie te problemy ułatwiły kampanię, bo system skaluje wpływ przez pryzmat ilości graczy. Problemy minęły, a wczoraj podbito Kepler Prime, więc zostały Cyborgi i Oświeceni. Niestety Cyborgi odparły szturm na Cyberstan i teraz jadą równo z kontrofensywą...

Odnośnik do komentarza

Dziś pojawił się ogromny patch 4.03 ważący 4,65 GB. Może w końcu coś zrobiono z skopanym działaniem gry w multi...

 

EDIT: LoL...oto zmiany w patchu... faktycznie jest ich tak dużo, że te 4,65 GB nie dziwi :D

 

In this patch we have added:

 

  • Assault armour cosmetical customization set
  • LAS-13 'Trident' – This shotgun-like weapon is a further development on the laser carbine technology, allowing for a virtually ammunition independent weapon. Suitable for when you want an easier time hitting your target.

And fixed:
 

  • Fixed an issue with textures becoming black when playing at low resolutions.
Edytowane przez Sobies
Odnośnik do komentarza

Strój galowego i peleryna z czapajewą to jakiś top kek i beka  :reggie: . A i nowa broń LAS-13 jest trochę taki OP, lepsza wersja shotguna bez kończących się amunicji. No ale trofea wpadły, to zostało mi tylko zabić teraz 20 tysięcy i wpada platyna, a potem już czekać i wypróbować Alienation.

Edytowane przez Faka
Odnośnik do komentarza

No mi zostalo 65k do ubicia. Chyba zrobie myk z watchdogiem i armorem i niech sie samo grinduje 

 

Las13 nie jest OP, tak jak zaden laser nie jest po prostu OP. Lasery nie maja stoping power, anti armora ani unstppable, co rownowazy brak koniecznosci przeladowania i ammo. Moga sie tez przegrzac, co skutkuje dluuuugim przeladowaniem i ogolnie ich dps nie jest imponujacy 

Edytowane przez Kazub
Odnośnik do komentarza

No lasery raczej kiepsko sobie radzą z cyborgami, najlepiej z Oświeconymi i nieco lepiej z Robalami (tylko trzeba w środek trafiać). Ogólnie ostatnio mam problem z dobrym set upem na Oświeconych, jedyny pewniak to jest ten mech przeciwpiechotny. Czym walczycie z Oświeconymi? ;)

Odnośnik do komentarza

Na oświeconych to Patriot na szybkostrzelność albo Sędzia, bańka na sobie i amunicja, a 2 inne meta wg własnego upodobania lub dostosowania się do teamu. Na robale to najlepszy jest laser mimo wszystko, nim zwiadowcy zawołają swoich to już gryzą ziemię ;)

Edytowane przez Faka
Odnośnik do komentarza

Na robale tylko shotgun. Chodzą w paru na patrol a na wyższych patrole lubią być blisko plus czasami są zakopane na czatach. Nie wyrobisz z trafieniem i masz za chwilę tysiąc robali dookoła. Shotgun masakruje patrole seriami.

 

Ja boję się brać limitowane manewry na Oświeconych, te obeliski to niepozornie najwięksi killerzy, zawszę tą ścianę stawiają tak by gracz akurat był na linii, sekunda na reakcje, i nara ;)

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...
  • 1 rok później...

Mam wersję Ostateczną i patrzę, że część rzeczy mam poblokowaną, jakiś koleś mi napisał, żebym sobie ściągnął pakiety z PSstore i tutaj mam problem, bo nie wiem co ściagnąć za bardzo. Ciągnę Mega Pakiet i porównując to co zawiera to jeszcze zapuściłem ściąganie 10 innych dodatków. Razem to wychodzi okolo 20GB i co jest dziwne to każdy ściągany plik waży tyle samo 1,954GB czy jakoś tak, więc coś jest chyba nie tak?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Nie wiem co jest z tą je.baną grą, ale jak juz pisałem mam wersję Ostateczną i nie mam nic odblokowane w ekwipunku, a dociagnąć z ps store się nie da bo po ściągnięciu, dostaje info, że już mam te rzeczy. Chodzi o wersję na ps3. W wersji na ps4 mam czesć rzeczy odblokowaną, ALE nie mogę dociągnąć dwóch dodatków które wyszły po premierze wersji GOTY, chodzi o pakiet terenowca i specjalisty. W momencie próby pobrania ps store się zawiesza razem z konsolą, jprdl. Brat na swojej konsoli ma to samo.

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...

@Squaremyślałem, że to Twój typ gier i masz platynkę  a tu tylko 1/3 trofek.

 

Ostatnio gram tylko z doskoku, więc jak nie Gwint to Helldivers włączam i wzięło mnie na platynę w tym drugim. Czasem myślę, że lepiej by było sięgnąć po książkę która czeka w kolejce, niż grać w te gierki, ale na tyle się wciągnąłem, że codziennie sobie to odpalam. Wydaje mi się, że platyna nie jest aż taka trudna, ale niestety czasochłonna.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...