Skocz do zawartości

Euro 2016 Francja


Rekomendowane odpowiedzi

No ale teraz grają zaskakująco miernie, jednak wyniki jakieś tam są. Portugalia tylko ładnie wygląda, zaczyna się od bardzo dobrej obrony gdzie Guerreiro wyrasta na popularną gwiazdę zanim jeszcze zaczął grać w dużym klubie, Andre Gomes też gra zadziwiająco dobre zawody, no a im dalej do przodu tym trochę gorzej z jakością.

 

20 strzałów i zero goli... Ale spoko, w jednym meczu się trafi, że Cristiano zdobędzie dwa czy trzy gole i już go media koronują na zdecydowanie najlepszego na świecie, tak jak trzy lata temu po barażu ze Szwecją.

Odnośnik do komentarza

masakra co ta portugalia, przed euro to mi sie wydawala grupa smiechu, nawet specjalnie dalem Krystyne na krola strzelcow bo choc bylem pewny ze odpadna w 1/8 lub 1/4 to na islandii, austrii i wegier nabije konto tych 4-5 goli plus moze cos w fazie pucharowej i zdobedzie korone, a tu klops :D

Odnośnik do komentarza

Ale dobrze że Ronaldo nie strzela, wiadomo który Hiszpan ma zostać królem strzelców  :ogor:

 

Nie zdziwiłbym się. Hiszpania to kandydat żeby zajść daleko, a Morata to ich "dziewiątka", więc można rzucać monetami. Już kilka razy hiszpańskie "dziewiątki" zdobywały ten tytuł.

 

W sumie każdy może być królem strzelców. Próbka statystyczna jest niesamowicie mała. Ujmijmy to tak: Crisitano i Zlatan to najbardziej utytułowani strzelcy w obecnej stawce (i w ogóle, za Platinim i Shearerem) - grają już na czwartym Euro i obaj mają w karierze łącznie... 6 goli. Dalej Rooney, ma 5. A też miał okazje począwszy od 2004 roku. Z drugiej strony - nie tak dawno znowu taki Milan Barosz czy Savo Miloszević zdobyli 5 goli w jednym turnieju.

 

Najbardziej prawdopodobny wynik to zapewne taki jak ostatnio, czyli remis po sześciu graczy mających po 3 gole. A Cristiano Ronaldo... oddaje masę strzałów, więc statystycznie jest faworytem, żeby coś wbić. Guerreiro i Gomes mu ładnie robią okazje. Próbka jest mała, ale ze wszystkich graczy, Cristiano wydaje się mieć największe szanse, że w dowolnym meczu strzeli gola albo dwa albo trzy. W Realu też tak jest często że dwa mecze nic nie strzeli, wszyscy jęczą że się skończył, a w następnym wbija hat-tricka.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Wiem że już 100 osób to pisało ale ten system "4 trzecie miejsca awansują" jest głupkowaty, w sumie cholera wie kto co ma zrobić żeby awansować. RACZEJ 3 pkt. wystarczą, ale może nie, zależy jak w innych grupach. Lubiłem epokę idealnej symetrii w futbolu jaką mieliśmy od 1996 roku.

 

Spokojnie, 1 maks 2 turnieje i w euro wrzucą 32 drużyny, piniąszki muszą się zgadzać, chuy z poziomem.

Odnośnik do komentarza

ta, chodziło mi o Nolito :D

 

 

Dalej Rooney, ma 5. A też miał okazje począwszy od 2004 roku.

 

 

Nie powiedziałbym że 5 goli Rooneya na EURO to zły wynik, biorąc pod uwagę że na EURO 2004 miał 18 lat, na EURO 2008 Anglia w ogóle się nie zakwalifikowała, na EURO 2012 mimo świetnego sezonu w United był zawieszony chyba na całą fazę grupową i nie mógł grać (grali Carroll i Welbeck), a na EURO 2016 gra jako pomocnik i też ciężko mu o gole.

Edytowane przez c0r
Odnośnik do komentarza

Po tym, jak Anglii i Belgii pomogło moje wsparcie w postaci zmiany profilowego, dziś zastanawiałem się, komu pomóc. Postanowiłem, że niczym bohaterka Life is Strange, sprawdzę, jak daleko sięga moja moc. Sięgnąłem po ekstremum - Albania. Ich wygrana byłaby prawdziwym cudem, dlatego jeśli się uda, będzie to potwierdzenie, że moc flagi w profilowym jest po prostu nieskończona, co pozwoli mi dużo zarobić u buków.

 

Wbrew pozorom to będzie w miarę ciekawy mecz, ponieważ Albania nie jest słaba w walce z faworytami, ale dziś musi wygrać. Rumunia też musi wygrać! A więc powinniśmy dostać najbardziej ofensywny mecz całej imprezy, gdzie żadna ze stron nie chce remisu. Albania ma wyjść mniej więcej tak, jak w meczu otwarcia - 4-3-3. Powrót Cany wcale nie musi być dobry, bo duet Mavraj-Ajeti moim zdaniem wypadł bardzo dobrze. Wrócić ma też Xhaka, który również moim zdaniem zawiódł w pierwszym meczu. Na szpicy tym razem powiniene zagrać Sokoli Cikaleshi. Rumunia zapewne zagra tak jak ze Szwajcarią.

 

Oczywiście raczej każdy będzie oglądać mecz Francja-Szwajcaria, który wspominam jako jeden z ciekawszych na Mundialu. Dziś stawka nie jest wielka - teoretycznie Szwajcaria może wygrać i awansować z pierwszego miejsca, robiąc kuku np. Polsce. Jeśli przegrają, i tak mają awans... chyba, nie ogarniam do końca tego systemu.

 

W ataku może pojawić się Breel Embolo - a więc może być drugi nastolatek obok Kapustki zaczynający mecz na Euro. O Szwajcarze sporo się ostatnio mówi, ponieważ podobno negocjacją jego transferu zajął się sam Jorge Mendes, Bóg Futbolu. A to oznacza, że zapach tradycyjnej sraki wylewanej przez internautów z powodu "za dużej kwoty transferowej za piłkarza bez osiągnięć" już unosi się w powietrzu. Embolo może wiele, choć w kadrze jak na razie strzelił tylko raz, przeciw San Marino. Ale Seferović ma za sobą dwa słabe mecze...

 

Deschamps pewnie da odpocząć kilku piłkarzom, mówi się o Kantem i Matuidim, czyli tych co najwięcej biegają. Można też sprawdzić Gignaca zamiast Giroud, choć jak dla mnie to jeden urok.

 

 

 

Nie powiedziałbym że 5 goli Rooneya na EURO to zły wynik, biorąc pod uwagę że na EURO 2004 miał 18 lat, na EURO 2008 Anglia w ogóle się nie zakwalifikowała, na EURO 2012 mimo świetnego sezonu w United był zawieszony chyba na całą fazę grupową i nie mógł grać (grali Carroll i Welbeck), a na EURO 2016 gra jako pomocnik i też ciężko mu o gole.

 

Nie mówię że zły, tylko właśnie jest to trzeci najlepszy wynik wśród "żyjących" piłkarzy (jakby w kadrze grał Fernando Torres, jak niektórzy chcą, to byłby jeszcze on ex aequo). A skoro najwięksi grający od 2004 roku mają 5-6 goli, to miałem na myśli pokazać, jak bardzo nieregularny jest to dorobek.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Ogi flaga Albanii w avatarze inspirowana Gangiem Albanii jak nic. Rampampam pozdrawiam! :lapka::cool:

 

We wtorek Ukraina. Chłopaki będzie się działo. :obama: Z Niemcami o dziwo poszło dobrze choć bez bramek no ale liczy się, że do przodu. Trzymam kciuki za reprezentację jak już dawno.

Odnośnik do komentarza

Tak jak było przewidywane, w wyjściowym składzie Sissoko, Cabaye i Gignac za Kante, Payeta i Girouda. Z kolei w drużynie Albanii Cana wciąż na ławce, szkoda chłopa, pierwszy i ostatni duży turniej w karierze, tyle przeje'banych eliminacji po drodze, a tu w pierwszym meczu czerwona kartka, teraz ława.

 

Z kolei Embolo w pierwszym składzie Szwajcarów, więcej niż Seferović zmarnować się nie da, więc gorzej być nie może. Chociaż liczyłem na nowy nabytek Evertonu, Shaniego Tarashaja.

Odnośnik do komentarza

Pogba jakie brekdensy xDDDD

 

3 koszulka w pizdu xDDDDDDDDDDD

 

Mejm no co mi po ace streamie, jedno oko na maroko, drugie na kaukaz ? Ja chcę szlachecką transmisję co mi z automatu przeskakuje z powtórkami jak się coś ciekawego dzieje na drugim stadionie, a;e widać, że jak za 99 zł to zbyt duże wymagania mam

Odnośnik do komentarza

Beka z Tatarusanu, ciekawe czy jakby Pantilimon nie został przyklejony do ławki w Watfordzie to czy on by bronił.

 

Ale miło się ogląda tą radość kibiców jakichś małych krajów po golu, futbol reprezentacyjny to jednak ma swój urok, nawet jak sam poziom piłkarski jest naprawdę słaby.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...