Skocz do zawartości

ZagraniE - vlog HIV-a


hiv

Rekomendowane odpowiedzi

Obejrzałem, poczytałem co nieco i mam już swoje zdanie. Jeśli naprawdę uważasz, że masz coś ciekawego do powiedzenia to powodzenia (rym niezamierzony), hejterami się nie przejmuj, bo oni są częścią tej gry. Słowa jednak swoje a materiały swoje - ostatni filmik sugeruje, że mamy jednak do czynienia z randomową zawartością, takie łapu capu. Nie wiadomo, czego można się spodziewać - element zaskoczenia ogólnie jest mile widziany, ale wszystko ma swoje granice. Zamiast zamieszczać tego typu fillery, popracuj lepiej nad konkretem, bo w przeciwnym razie rozrzedzasz niepotrzebnie swój (jakby nie było tematyczny - "zagranie") vlog. Na razie mamy takie pitu-pitu o wszystkim i o niczym.

 

PS co do kwestii wymowy - jak już wspomniałeś, Twój angielski nie jest na tyle dobry, żebyś silił się na akcent.

Odnośnik do komentarza

W sumie jak przypomnę sobie projekt HiVa o nazwie "konsolowisko" i jego banowanie userów za krytykę, często z argumentami, to teraz mam lekkie deja vu. Jak stronka skończyła to już wiemy, może dlatego że nie było na niej hejterów, bo wszyscy byli sukcesywnie banowani. I teraz HiV wie że aby odnieść sukces w necie musi mieć mięso, bo to mięso zapewni mu oglądalność, pluć będą jadem, ale wyświetlenia filmów muszą się przecież zgadzać. Taki oto czarny marketing.

Odnośnik do komentarza

Jołł CZIV ^^ czekam na twoje wynurzenia o grach z dzieciństwa. Za to Cal of djuty w twoim wydani może dotrzeć jedynie do wąskiego grona zapaleńców bo prawda jest taka, że filmiki bez komentarza i jaranie się (niemymi) trikami przez prezentera wyłapią nieliczni. Baza Kala i Filda jest ogromna jednak większość grających  to piszczące kidsy przed 15ą, które w (pipi)e mają triki i inne czary mary ----------  liczy się RZEZ. W takim przypadku przydałby się komentarz, który uśpił by ich czujność leniwca i bardziej zainteresował jako takich casuali. Pozdro i nie wymiękaj.

 

ps : sceny w plenerze są klimatyczne w ch...........j -- bac to the nejczer ajjjjj

Edytowane przez kazuyoshi
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...