Skocz do zawartości

Batman: Arkham Knight


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

ale my tu walczymy na e penisy. Skoro od razu chcesz do reala tzn że twój e penis musi być malutki :)  Tak strach pokazać swój id ? Przecież grasz w takie hardcore gierki .

 

 

 

Żeby nie było offtopu. Obejrzałem zakończenie na youtube. I fabularnie gra mi się naprawdę podoba. Ładne zwieńczenie trylogii. Niestety batmobil i bug uniemożliwiający skończenie gry bez znalezienia zagadek ridlera (które nie są skilowe a monotonne zbieractwo)  odbierają tej grze najwyższe noty. Już bez wkurzenia zostawiam jej solidne 6/10.  (W skali Dark Souls i Wiedźmin 10/10,  Shadow of Mordor 7/10 , AC Unity 5/10)

 

W moim rankingu gra jest gorsza od Arkham Asylum i słabszego arkham city ale zdecydowanie lepsza od origins . 

Odnośnik do komentarza

eWfohIj.jpg

Gra absolutnie zachwyca jakością prezentowanej grafiki. W dobie panowania generacji, w której mamy od groma reedycji i to nawet one mają często problemy z płynnością, a także wychodzą gry, które działają raczej jak beta, a nie produkt, za który 240zł się płaci, bądź premierowy tytuł prezentuje się znacznie gorzej niż na zapowiedziach, taki Gacek przywraca wiarę w federację, robiąc nie mniejsze wrażenie niż lata temu Arkham Asylum.  Otwarty świat naszpikowany jest detalami, efekty graficzne cieszą oczy, podobnie jak wykonanie postaci, a całość hula niesłychanie płynnie i nie śmie gubić klatek. Aż miło się gra. Po raz kolejny, jak przy The Order, sądzisz, że masz do czynienia z renderem, a tu nagle ukazuje się ikona "naciśnij R Dwa". Bez wątpienia ścisła czołówka najlepiej wykonanych obecnie gier.

Batmobil to taka Płotka. Zjawia się szybko, dostarczy nas tam gdzie chcemy, jest miłym dodatkiem, o którym nie sposób napisać, że dodany jest na siłę.

Misje dodatkowe są niczego sobie, choć mają typowy szkielet. Oprychów miło się po ich paskudnych gębach obija, a mający lata na cyfrowym karku system walki dalej cieszy.

Ledwo co wcieliłem się w skórę Łejna, ale śmiało można napisać, że Krwiste i Rzeźnik z Blaviken będą miały godnego konkurenta w walce o miano najlepszej pozycji w tym roku, a do tego zaszczytnego grona dołączy przecież za jakiś czas Fallout 4.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość Soul

Ogólnie AK to najgorszy Batman od RS, zamiast zostawić stary dobry sprawdzony schemat, mianowicie : trochę latania, trochę walki, trochę skradania (te trzy opcje dopicowali na maksa) i  trochę akcji w budynkach (nie rozumiem czemu w AK  tego tupu działań prawie w ogóle niema w AA i AC było i miało to swój za(pipi)isty klimat) plus kapitalne walki z Boss'ami, przecież to były wizytówki tej serii które wyrzucili tak po prostu dając mi w zamian Burnouta i World of Tanks :/ Miasto jest IMO za duże i w nie których miejscach zbyt kolorowe, więcej nie znaczy lepiej, nie ma tu tylu klimatycznych miejscówek ile było w poprzednich dwóch grach, w AA/AC każda odwiedzana lokacja zostawała w głowie na długo tu z pewnych miejsc chce szybciej wyjść niż wszedłem. Kolejną rzeczą którą wczoraj zauważyłem jest fakt, że autorzy chcieli do gry wrzucić jak najwięcej i  jakoś sensownie to wszystko z balansować i IMO nie do końca im to dobrze wyszło. Tryb detektywa pojawił się na samym początku (ten z AO) tylko po to, żeby później po prostu o nim zapomnieć, natomiast starć z czołgami na(pipi)ali do granic możliwości to ile w pewnym momencie mamy do pokonania czołgów pod czas rozbrajania bomby jest chore. Bez ulepszeń Batmobila się nie obejdzie, gry jeszcze nie skończyłem, ale już teraz wiem, że nie przebije genialnego AA i jeszcze bardziej za(pipi)istego AC, szkoda zawiodłem się nie na to czekam, jak będę chciał pograć w grę o Batmanie to tylko w AA/AC i ewentualnie AO które przynajmniej starało się iść w ślady poprzednika AK IMO poszło trochę w złą stronę. 

Edytowane przez Soul
Odnośnik do komentarza

do mnie znowu te miasto jest za male xD jak widac kto gra ten ma inna opinie, sama kolorystyka tez fajna, mi na mysl przychodzi troche bioshocka xD

 

strona fabularna swietna, jak pierwsze 50% fabuly jest "tylko fajne" to druga polowa daje czadu i ryje beret rowno, jazdy po psychice batmana( wreszcie dotyczace batmana, a nie walkowanego przez sto lat mlodego bruce'a i jego rodzicow) sa po prostu rewelacyjne

Odnośnik do komentarza

No bo było robione przez kogoś innego :>

Robione przez kogoś innego owszem ale Rocksteady nie oddziela się murem od B:AO. Ba, sporo nawiązań do tej (i nie tylko) odsłony serii w B:AK się znajduje. Generalnie gra to "love letter" dla fanów poprzednich trzech części, uniwersum Batmana i w ogóle perfekcyjna gra. 

Czytam tu sobie te marudzenia odnośnie czołgu i Batmobila i tylko drapię się po głowie z niedowierzania...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...