Skocz do zawartości

Batman: Arkham Knight


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Soul

Najgorszy Batman ze wszystkich jakie było mi dane ograć, to już nawet wolę AO, tam przynajmniej zachowali starą sprawdzoną formułę gry i był tylko i wyłącznie Batman to był gra o Batmanie a nie wydmuszka o nim. Starałem się próbowałem walczyłem wmawiałem sobie, że jest dobrze, że jak skończę grę to jednak powiem sobie, że ten Batman do godny następca Arkham City, niestety zwyczajnie nim nie jest i Gamespot jako jedyny dał słuszną ocenę tej grze 7/10. Nie wiem co trzeba mieć nie tak w bani żeby dawać tej grze 9tki, końcówka obrazuje dosadnie, że jest to gra o pojeździe Batmana a nie o nim samym.....

 

Dla tych którzy ukończyli grę

 

 

 

 

Cobra Tanki, walka z Arkham Knightem x2, o ile tą pierwszą jeszcze można jakoś przełknąć (world of tanks ja (pipi)e xDDDDDD) tak tą drugą w tych podziemiach już nie jestem w stanie za akceptować i na myśl, że miał bym to jeszcze raz przechodzić, przelewają mi się wszystkie bebechy w brzuchu, kto to (pipi) wymyślił? Pokonaj Batmobilem 3 super pogmatwane drogi, żeby zabić boss'a xD ja (pipi)ie, odnośnie Fabuły to, też IMO najgorsza, ze wszystkich, Joker w pewnych momentach jest już męczący i zaczyna delikatnie nużyć, to, że barbara żyła cały ten czas było przewidywalne tak samo to kim był Arkham Knight, WOW to są to twisty fabularne ?! To, że Batman ma jazdy jest jeszcze do przełknięcia cała reszta nie powala.

 

 

Miejsca po których się poruszamy, mam tu na myśli te w "budynkach" są słabe i totalnie wyprane z klimatu(ta stacja metra np) to co oferowało nam AA i AC było kapitalne tam każda miejscówka miała swój magiczny klimat, tu wszystko jest jakieś takie nie jakie jak by było robione na sztukę, klimat niestety gdzieś prysną w AO  było to już wyczuwalne zaś tu mamy jakąś masakrę. Miasto też IMO do tego z AC się nie umywa, tam wszystko było zrobione tip top, ciasne, przytulne, mrocznie, zwyczajnie z pomysłem ! 

 

Mi w AK osobiście najbardziej podoba się cześć z clock towerem (lokacja w której zaczynamy), ten kawałek miasta naprawdę trzyma poziom i aż się chce po nim latać/jeździć. Szkoda, że RS poszedł w tym kierunku nie rozumiem czemu obrali taką właśnie drogę, to co zawsze sobie w Batmanie ceniłem dalej sobie cenie, bo walka, skradnie i latanie to czysta poezja, dzięki której przymykałem oko na resztę która nie do końca mi leżała. Sam w sobie Batmobil też nie jest zły, poruszenia się po mieście to w jakie sposób go przywołujemy do siebie to w jaki sposób wychodzimy z niego jest zrobione za(pipi)iście, już nawet zaczęła mi się podobać walka z czołgami które pojawiają się zawsze podczas neutralizacji bomby-ziemnej, wystarczy nie co ulepszyć pojazd i już rozgrywka nabiera rumieńców. Niestety całej reszt nie akceptuje, cobra tanki i zabawa w podchody, to, że wymuszaj ą używanie go podczas fabuły i to jaką mi zaserwowali końcówkę z nim związaną, czemu  tego nie dało się zrobić jak Płotki w Wiedżminie ? jak chce to biorę jak nie chcę to idę sam, Po co te wszystkie drony/działka i inne duperele ? Zrobili z Batman w tej części gadzet-boja, który bez swoich gadzetów nie dał by sobie rady, super pomysł gratulacje. Gra też w pewnych momentach prowadzenia Story Line wydaje się być strasznie płytka nie potrafią poprowadzić tego co dobre i fajne w jakiś sensownie sposób, tylko każą mi o tym zapomnieć, za to non stop przypominają mi, że mam gadzety i super pojazd do jeżdżenia. Dzięki Panowie ja wysiadam, gra mnie zawiodła i tyle i ocena 7 to max co mogę jej dać i mówi to fan Batmana którego RS oszukało a przecież jeszcze nie dodałem najważniejszego, gdzie się podziali bossowie z prawdziwego zdarzenia ? no gdzie oni są ja się pytam? jeszcze to menu.... :/

 

 

i ten fragment z tymi toksynami ja pierdziele ale shit, gdzie to do epickiego szturmu Hugo na gotham z AC

 

 

I kolejna rzecz, sam głos batmana nie co przerysowany, nie wyszedł  tak fajnie jak w AC, da się wyczuć delikatny spadek formy.

 

A więc, jak chce się zagrać w grę o Batmanie to polecam AA/AC i AO ( AC>AA>>AO>/=AK walczę jeszcze z myślami)

 

pozdrawiam. 

Edytowane przez Soul
  • Plusik 7
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

 

Mam jakies 28% fabuly a juz mnie irytuje rozwalanie tych czolgow.

 

weź zepnij dupę i nie bądź (nene)eusz. Co tam cię tak irytuje? nie potrafisz pifpafować?

 

 

Pifpafowac to tylko w CoD i BF.  World of Tanksy czy ch>uje buje mnie w(pipi)iaja  jak widze w tym batmaniku,beka totalna

Odnośnik do komentarza

Warto sprawdzić. Ostatni batman ukazał się jakiś czas temu. O zmęczeniu materiału nie ma mowy.

Ja gram w niego niemal w każdy dzień i jestem oczarowany dla przykładu.

Graficznie miażdży. Nie ma w grach tego typu (i nie tylko) tak bogatego w detale świata. Zapewne ten zacinający deszcz wespół z wszechobecną ciemnością maskuje co nieco, ale gra momentami prezentuje się jak render - vide super ciosy. Przyznam, że zwiastuny zachwycały i nie chciało mi się w nie wierzyć, szczególnie po WD i Dywizji, ale należy sobie to powiedzieć, obok The Order to najlepiej prezentująca się obecnie gra. Dla spotęgowania klimatu, jak i doznań można obraz na automatyczny ustawić, bądź lekko zmiękczyć i przyciemnić.

Sama gra potrafi fabularnie (i nie tylko) zaskoczyć na plus. Audio jest znakomite, system od lat sprawdzony, a poza osią główna jest co robić. Warto swoje wydać.


 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 Wiedźmin na maksymalnych ustawieniach sprawia o wiele lepsze wrażenie

 

 

To forum konsolowe. Idź stąd ty blacharzu !

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

P.S. Wybacz stary zawsze chciałem to zrobić chociaż raz. Zgadzam się no ale tą grafę łyka nawet crysis 1 czy B4 odpalony na pc.  Jestem ciekaw jak ethan carter będzie na ps4 się prezentować :)

Odnośnik do komentarza

Słaba ta generacja jak batman to najlepiej prezentująca się gra. Ot wygląda ok, ale silnik UE już się totalnie wypalił, wszystko się świeci i jeszcze ten deszcz, który irytuje tylko meh

Czyli nie grasz bo deszcz i sie swieci. Ja juz rozumiem tych co licza klatki itd ale czepiac sie tego co za(pipi)iscie zrobione no to kur@a nie zniese.

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_

 

Słaba ta generacja jak batman to najlepiej prezentująca się gra. Ot wygląda ok, ale silnik UE już się totalnie wypalił, wszystko się świeci i jeszcze ten deszcz, który irytuje tylko meh

Czyli nie grasz bo deszcz i sie swieci. Ja juz rozumiem tych co licza klatki itd ale czepiac sie tego co za(pipi)iscie zrobione no to kur@a nie zniese.

Nie juz się tak nie sraj o giereczke dla dzieci o człowieku nietoperzu xd

 

UE ma to siebie, że wszystko wygląda jak plastik a ten deszcz mi tylko widoczność zasłania

Odnośnik do komentarza

jakby nie czolg bylby chyba najlepszy, tak jak nie narzekalem na czolg i go bronilem to po 75% w fabule serio robi sie go stanowczo za duzo - walki co chwile - tu 40 czolgow przeciwnikow, tu cobry, tu znowu czolgi

 

grafa - jest super ale ludzie to dalej UE3 czyli by ten silnik wyglada super musi byc deszcz i mokre powierzchnie bo wtedy pokazuje najbardziej pazury, przynajmniej jest plynnie na konsolach, daleki jestem od podniecania sie ale wole to przy stabilnym wykonaniu niz jakies nieudane zabawy nad ue4

 

do tego to gra o batmanie wiec obojetnie jaki silnik nie zastosuja to raczej zawsze beda celowac w noc i deszcz do klimatu

Odnośnik do komentarza

Słaba ta generacja jak batman to najlepiej prezentująca się gra. Ot wygląda ok, ale silnik UE już się totalnie wypalił, wszystko się świeci i jeszcze ten deszcz, który irytuje tylko meh

 

Gra jest absurdem technologicznym. Jak słusznie zauważyło DF - ten Batman wzoruje się mocno na słynnym Samarytaninie Epic Games, i prawdę mówiąc bije go niemal pod każdym względem. Gra potrafi zszokować jakością oprawy i tekstur (poniżej zbliżone widoki R3, w spoilerach perspektywa przed użyciem R3)

x9mWNRR.jpg

 

 

UJ3wMr3.jpg

 

 

M788QZL.jpg

 

 

iUVSL4V.jpg

 

 

S8CJhAY.jpg

 

 

quSeE8g.jpg

 

 

eODY75y.jpg

 

 

eiYTSjL.jpg

 

 

 

To fakt, mnie rozwalily rozne gazety w lokacjach, zoom a tam kurcze mozna przeczytac cala strone, nic rozmazanego czy umownego, detale sa insane w tej grze

Edytowane przez nobodylikeyou
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Myślę, że jakby w grze nie było ciągle nocy to gra już nie byłaby taka piękna. Rocksteady dobrze wiedziało co zrobić, żeby pociągnąć graficznie do najwyższych standardów. 

Podobnie jak capcom przy pierwszym DMC na PS2. Miazga, ale dzięki wielu technicznym sztuczkom. Czasami ograniczenia generują coś co obrasta niemal w ikonę cyfrową, jest znakiem rozpoznawczym serii (przykładowo mgła w pierwszym SH budująca nastrój grozy), pomimo, ze kolejne sprzęty już poradziłyby sobie z wyświetlaniem danej grafiki.

 

Dbałość o detale jest niesłychana nawet na zbliżeniach:

 

NWgHJ0E.jpg

 

Zwykłe liście na zbliżeniu.

 

Ta cała otoczka - majstersztyk.

 

Xn4vJci.jpg

 

Nic na zasadzie kopiuj - wklej proste budynki. Masa detali, świetne efekty, znakomite tekstury i coś, co jest obce często konsolom wręcz betonowe trzydzieści przy tym przepychu.

 

Aż ciężko uwierzyć, że to zmodyfikowana trzecia odsłona słynnego silnika, który raczej królował na poprzedniej generacji, niż UE4.

 

Kto wystawiłby mniej niż 9/10 za grafikę, powinien cv wysłać do cda, choć nawet tam wystawili 10/10. I nie uważam, by to naciągana ocena była.

 

Wiesław krztusił się co rusz, wszyscy "Meh, ale te pejzaże piękne, ta historia wspaniałą" :banderas: Batman wygląda jak na innym sprzęcie wręcz "Łolaboga, ten deszcz" :dunno: 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...