Skocz do zawartości

Batman: Arkham Knight


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

Nigdy nie widzieliśmy na co stać UE3 i trzeba pamiętać, że to nie będzie ich pierwsza gra na tym silniku a jak wiemy im dłużej człowiek na czymś pracuje tym zaczyna osiągać rzeczy niemożliwe! 

Edytowane przez Soul
Odnośnik do komentarza

Jak czytam narzekania na grafike to mnie telepie. Mimo UE3 gra wygląda za(pipi)iście, klimat az kipi z tych screenów i jest to chyb amój nr 1 na jaki czekam w tym roku.

Dopoki nie zobacze w ruchu to nie uwierze. Jak dla mnie to typowe bullshoty.

 

Nie zdziwię się jezeli głównym "złym" będzie Jean Paul Valley, który na porót będzie chciał odzyskać rolę Batmana.

 

Bardzo mozliwe zwlaszcza, ze w AA byl sidequest z Azraelem.

 

 

Odnośnik do komentarza

Typ z cda juz widzial gre w ruchu. Nie czytalem dokladnie bo nie chce wiedziec nic o fabule (chociaz juz widze, ze glowny zly to SC :|) ale jest fragment, ze graficznie niezbyt co troche utwierdza mnie w przekonaniu, ze na jakies orgie graficzne bedziemy musieli poczekac do UE4. Link: http://www.cdaction.pl/artykul-37514/batman-arkham-knight---pierwsze-wrazenia.html

Odnośnik do komentarza

Rocksteady to popaprani geniusze. Myślałem, że wszystkie tajemnice Arkham City już poznałem, a tutaj okazuje się, że podrzucili wskazówkę odnośnie Scarecrowa i jego bomb już w AC - http://www.siliconera.com/2014/03/28/batman-arkham-knights-plot-teased-batman-arkham-city/

 

Serio tego nie widziałeś? Przecież to jeden z pierwszych odkrytych easter eggów.

 

Mejm, napisał też coś takiego.

 

 

Jestem chyba jedyną osobą - spośród tych, z którymi miałem okazję wymienić się opiniami - której nowy Batman nie zachwycił wizualnie.

 

Wiadomo, że UE3 ma swoje ograniczenia, ale Rocksteady  najlepiej opanowali ten silnik obok Epic, dlatego liczę, że wycisną z niego wszystko co się da.

Odnośnik do komentarza

Zwyrol, wlasnie ten fragment mi sie udalo wylowic i do niego sie odnioslem ale zgadzam sie, ze Rocksteady sobie pordzai. Chociaz nadal podtrzymuje zdanie, ze screeny z sieci to bullshoty.

 

Dziwi fakt, ze nie chca uzyc UE4 bo gra nie ukaze sie na past genach ale tlumacze sobie tym, ze UE3 maja opanowany do perfekcji a data premiery to juz jesien 2014.

Odnośnik do komentarza

W tak szczegółowe modele raczej nie pójdą, bo liczba postaci na ekranie momentami ma być bliska setki, w tym wypadku nawet nie będzie mi przeszkadzać, że miasto będzie opuszczone przez zwykłych obywateli, jeśli mają się kręcić takie tłumy zbirów. W poprzednich częściach maksymalnie było ich 30.

Odnośnik do komentarza

Niby czemu ?? to te nowe konsole nie są wstanie z pastgenowgo silnika wyciągnąć ostatnich soków? Bo ja na tych screenach właśnie tą jakość widzę i tego oczekuję !

A to co dostanę czas pokaże, panowie więcej wiary chyba bo to te nowe konsole wydali.....

Edytowane przez Soul
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...