Skocz do zawartości

Gry na premierę, gdzie dostać?


marcinwks

Rekomendowane odpowiedzi

No tak, ale ja i tak nastawiałem się na 150 złociszy co uważam i tak jest rewelacyjna cena. Ogólnie przeżyje to, ze przepłacam.

 

Ale od Uncharted 3 zamawiając preordera ani razu nie miałem wcześniej gry niż Ci w sklepach, a jak dostawałem w dniu premiery to zawsze późnym popołudniem. A nie raz dzień po. Innymi słowy - preordery sucks.

Odnośnik do komentarza

No ja od czasu problemów z dostępnością RDR większe gierki zawsze w razie w rezerwuję sobie w sklepie (Empik, MM, RTV EURO), który ma najlepszą cenę. Jak mają jakąś obosuwę kupuję gdzie indziej ale zawsze mam dla siebie jedną kopię jakby akurat było duże zapotrzebowanie itp.

Odnośnik do komentarza

Balon dobrze gada, ostatnio miałem kilka przypadków że grę nie szło dostać na premiere jak w przypadku bloodborne udało mi się wyrwać jakimś cudem ostatnia sztukę gdzieś z zaplecza. Dark Soulsa 3 też lipa ostatnio w Saturnie wyprzedane itp Wolę klepnąć i zamówić grę do biura i mieć wywalone nawet jak nie zagram w dzień premiery to nic nie szkodzi

Odnośnik do komentarza

Akurat RDR to jakiś fenomen był - ja przez 2 tygodnie od premiery nigdzie w Gdańsku nie mogłem wyrwać. Inne gry normalnie na półkach, więc preordery zostawiam dla ludzi, którzy na wsi gdzieś mieszkają i nie mają opcji wzięcia gry z półki. Wspomniane wyżej Dark Souls III kupiłem w małym, ale ambitnym sklepiku, 5 dni przed premierą, więc już totalnie odzwyczaiłem się od zamawiania - w większości przypadków gry docierały po premierze, niezależnie od sklepu (choć głównie Ultima kiedyś).

Odnośnik do komentarza

U mnie nie ma tak dobrze mniejsze sklepiki robią małe zamówienia gier na premiere a saturny/empiki mają zazwyczaj bardzo wysokie ceny dlatego wolę klepnąć zawczasu tam gdzie taniej i tyle. Oszczędzam sobie czasu na bieganiu po sklepach i w ogóle także to zależy od punktu widzenia.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...