Skocz do zawartości

Gry na premierę, gdzie dostać?


marcinwks

Rekomendowane odpowiedzi

 

Dobrze, ze jestem cierpliwa osoba.24pkpdc.jpg

 

 

Ten sklep to jakiś wałek musi być - zamawiałem tam dwukrotnie gierki i dwukrotnie dostawałem bardzo podobną wiadomość. Nigdy więcej już tego nie zrobię :/

Zamawialem na Best-Play, wczesniej nie bylo zadnych problemow, nastepnym razem gdzie indziej zrobie zamowie gry. Trudno.

Odnośnik do komentarza

Ja tam nie licząc jakiś rzadkich gierek lub tytułów na Niny omijam takie sklepy szerokim łukiem. Combo zabukowanie za pomocą płatności w sklepie MM/Empik/RTV Eur + ewentualna wizyta w sklepie przed premierą, zawsze zdaje egzamin.

Edytowane przez balon
Odnośnik do komentarza

 

Dobrze, ze jestem cierpliwa osoba.

 

 

 

24pkpdc.jpg

 

Ten sklep to jakiś wałek musi być - zamawiałem tam dwukrotnie gierki i dwukrotnie dostawałem bardzo podobną wiadomość. Nigdy więcej już tego nie zrobię :/

 

 

Nie są w stanie ogarnąć premier. Nie mieli Dirta na premierę, tak samo innych kilku gier pomimo wpisanej daty na ich stronie gry nie było w sklepie gdy przychodziłem odebrać osobiście pomimo składanego zamówienia na grę na tydzień przed premierą. I miałem tak ze trzy razy. Zamówienie wpłynęło do systemu, wiedzieli że ktoś chce kupić i pomimo tego nie mieli. Więc  :bye:  :flag_of_truce:  :hi:

 

Niestety dwa białostockie sklepy PlayerGames i BestPlay dają du.py a szkoda bo robiłbym zakupy a tak muszę szukać w necie innych okazji. 

 

Teraz zbieram Golda na muve, i gry dostaje w dniu albo dzień po premierze i jestem zadowolony. Ale premierę Uncharted 4 to sobie już odpuszczę, na cierpliwie poczekam kilka dni i kupie na spokojnie. Szkoda nerwów. 

Edytowane przez u55r
Odnośnik do komentarza

Ostatnio wgryzłem się w temat i prawda jest taka, że wielu miało problem z Ratchetem na PS4, również część hipermarketów. Ostatnio w SONY nie podchodzą zbyt poważnie do partnerów i terminowości dostarczania towaru, do tego nie wiadomo za bardzo skąd ten towar zamawiać, bo mają kilka centrów dystrybucji i żaden nic nigdy nie wiem + mają ogólnie wyj.....

 

Taka niestety rzeczywistość. Zresztą o prawie każdym dystrybutorze mogę to powiedzieć :-P Takie CDP do premiery "Wiedźmina III" to była firma z którą kontakt i współpraca była ok, wręcz sami Ci towar wciskali, a teraz wypi**** ;)

Edytowane przez Graczdari
Odnośnik do komentarza

Przy składaniu preordera w Euro na zwykła edycję ma być ona niby wysyłana już 4 maja. Pewnie błąd ale złożyłem rezerwacje w salonie, nic nie ryzykuje :P

 

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20160430/9ddc20b7078ec77c2cd7a3545a9f744f.jpg

 

Możliwe że skorygują, ale jak nie to dobry zakup. Ja znalazłem za 239 pln w komputroniku więc odbiorę osobiście 10 maja.

Odnośnik do komentarza

Musisz być wielkim optymistą licząc że komputronik dostarczy Ci grę na premierę.

 

Złożyłem tylko zamówienie z odbiorem osobistym więc jeśli zadzwonią 10 Maja to odbiorę, a jeśli nie to kupie gdzie indziej. Zamówienie do niczego nie zobowiązuje. 

 

Udało mi się nie oglądać Trailerów i zdjęć i nie grałem w Bete więc praktycznie biorę te grę w ciemno. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...