Skocz do zawartości

Gry na premierę, gdzie dostać?


marcinwks

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kyo

Ja zamawiałem w MM Edycję Specjalną w PS4 z MGSem i dostałem dzień po premierze :/ chociaż na sklepie mieli to musiałem czekać na przesyłkę ponieważ ze sklepu nie mogli mi wydać. Miałem wcześniej opłacone zamówienie).

 

Też u nich mam preordera na Edycję Specjalną U4. Tym razem płatne przy odbiorze.

Odnośnik do komentarza

Też zamówiłem U4 edycję specjalną w Media Markt i mam tylko maila z potwierdzeniem złożenia zamówienia, a status zamówienia jest cały czas jako złożony.

Jak dzwoniłem do nich w zeszłym tygodniu, to powiedzieli mi, że status zmieni się, oraz wyślą maila, jak będzie gra gotowa do odbioru. No i mam nadzieję, że tak właśnie będzie, bo nie wyobrażam sobie jutro jeżdżenia i szukania dostępnej edycji specjalnej po innych sklepach.

Odnośnik do komentarza

Jak ktoś zamawiał odbiór osobisty to i tak sztywno sie trzymają terminu i odbiór dopiero jutro.

Dziś już wysyłaja gre poczta/kurier, ale odbiór osobisty dopiero jutro

 

edit: i tak jak messer pisze z tym smsem w sieciówka, też już to znam z doświadczenia, wcześniej nie wydadzą

 

Odpuściłem już sobie dzwonienie i kombinowanie, panowie wszyscy zaczniemy równo od jutra :)

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

Generalnie wtorkowe premiery to zło, exy od Sony też najgorsze. Gadałem z jednym typkiem z małego sklepiku, był mocno wkur.wiony :) Od piątku ludzie pytają, dzwonią i przychodzą. Każdy chce w weekend pograć, logiczne. A on nawet gier jeszcze nie dostał. No i te kary, większość sprzedawców się ich boi. Na szczęście mamy Śląsk, miejsce gdzie jest mnóstwo konsolomaniaków i mnóstwo lokalnych sklepów z grami. Tam od soboty można było kupić U4, a może i wcześniej po znajomości. Miałem tam jechać wczoraj z ziomkiem, ale samochód był zajęty, a busem nam się nie chciało dymać.

 

Krakowskie Empiki - brak, jutro pytać (lel).

Krakowskie Saturny - brak, jutro od rana będzie

NoGame - też lipa, jutro będzie

Edytowane przez aux
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...