Skocz do zawartości

PlayStation VR - komentarze i inne rozmowy


Lipa

Rekomendowane odpowiedzi

Grałem w DC na kierze z tym VR. Koniec swiata, 
Grafike dopracuja to oczywiste w przyszłosci, ale to sie "NAPRAWDE" prowadzi samochod. TO uczucie jest (pipi) niemozliwe do przekazania. 

Jak jeszcze człowiek miał by fotel, który oddaje przeciazenia w zakrecie to jest to najlepsza rzecz jaka spotkała by mnie w całym gamingowym zyciu. TO jest inny poziom odczuwania gry.

 

Ta technologia ma kurewska piekna przyszłosc przed soba. 

Samochodówki + VR = Rozpierdalacz Gamingowych Swiatów :)

Edytowane przez Welna
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Grałem w gry nie vr, odczuwam duży dyskomfort to samo w trybie kinowym. Kamera odczytuje wychylenie ekranu do tego soczewki sa owalne co powoduje ze ekran sprawia wrażenie delikatnie wypukłego. Gdyby dało sie zablokować wychyl to myśle ze to by dużo pomogło. Sony ma doświadczenie z okularami projekcyjnymi vfx

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza

Sam nie wiem ale jak oglądam materiał z VR to są dwa obozy jedni srają w gacie (chyba pod publikę) inni mają lekkie odruchy ja rozumiem że każdy ma inne podejście do takich rzeczy ale czuję że większość to tylko materiał reklamowy Sony. 

Dla mnie ta zabawka to niestety tylko zabawka dla ludzi którzy nie mają co robić z kasą bo nie zapomnijmy że jeszcze trochę kasy trzeba wywalić na te mini giereczki 

Odnośnik do komentarza

Włączyłem wczoraj psvr mojej żonie i reakcje były podobne. Jak jej rekin wyrwał drzwi z klatki, to też piszczała i z wrażenia nie umiała spauzować gry, bo w lekkim szoku była.

To co widać na tych filmikach z yt, to chyba normalne reakcje kobiet i dziewcząt, faceci w chyba nie piszczą, przynajmniej ja tak nie robię.

Edytowane przez basbot11
Odnośnik do komentarza

Czezky ale wiesz, że Twój organizm nie jest wzorcem dla wszystkich innych na świecie i jak ktoś pisze, że mu niedobrze to wcale nie jest clickbait? Tak jak jedni mają chorobę lokomocyjną a inni nie, tak jednych VR odrzuca a drudzy jak Ty mogą napier,dalać godzinami i jest spoko. Znam takie osoby, które dosłownie po paru sekundach zrzucają to z siebie bo czują taki dyskomfort. Zapewne da się przyzwyczaić z czasem, ale pierwsze wrażenia mogą być różne.

Niemniej pomysł z wiatrakiem kozak :D

Odnośnik do komentarza

 

Czezky ale wiesz, że Twój organizm nie jest wzorcem dla wszystkich innych na świecie

 

Trochę jest, musisz przyznać.

Wiadomo, że jak będę duży chcę być jak Dave.

No, włosy mogą zostać moje.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...