Skocz do zawartości

PlayStation VR - komentarze i inne rozmowy


Lipa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Poważnie zastanawiam się nad zakupem tego VR, głównie dla Robinson The Journey.

Mam pytanie: czy jest gdzieś dostępne demo tej gierki lub w ogóle czegoś w tym stylu a'la świat dinozaurów?

I czy wiecie może kiedy wyjdzie ta gra, w której jesteśmy na jakiejś stacji kosmicznej? Widziałem ją na jakimś video kiedyś ale niestety tytuł wyleciał mi z głowy a chciałbym "zobaczyć Ziemię z kosmosu".

 

I czy ta nowa dostawa headsetów jest pewna w listopadzie? Bo się zastanawiam czy czekać na jakąś obniżkę, czy lecieć do MediaExpert po swój zestaw.

 

Przepraszam, że tyle pytań w jednym poście ale jestem kompletnie zielony w temacie VR.

 

I ostatnie pytanie: czy naprawdę warto wydać te 1800zł na to całe VR-owe szaleństwo?

 

1. prawdopodobnie będzie demko robinsona. Dużo demek jest na ps store do ściągnięcia. Pozatym w zestawie dostajesz demka z grami.Polecam util, eve:gunjack i valkyrie, ps worlds, rigs.

2 jeśli chodzi o kosmos są dwie eve:valkyria i eve;gunjack

3. Nie wiem co z hedsetami

4. warto wydać tą kasę ja zakupiłem i świetnie się bawię. To  inny rodzaj rozgrywki tego ci nie da tv i konsola, jesteś w grze i tyle. Niedługo resident revil VII vr. Przed zakupem przetestuj czy nie masz choroby symulatorowej najlepiej na until dawn. Jak to przejedziesz wszystko będzie spoko. Nie żałuj życie krótkie jest a naprawdę warto

Edytowane przez dragonosi
Odnośnik do komentarza

Robinsona grałem na Gamescomie i dla mnie to obecnie jedna z najlepiej zapowiadających się gier na VR. Fajny klimat, ładna grafika i interesujący gameplay. Oczywiście trudno powiedzieć jak to ma się na dłuższą metę, ale całość daje radę.

 

Co do samego VR - to jeszcze nie jego czas. Efekt fajny, ale ogólna jakość bije po oczach i to tak naprawdę niezależnie od platformy, bo ostatnio sporo testowałem i Oculuca i HTC i wszystkie mają te same problemy. Zresztą VR jako technologia nigdy idealna nie będzie, a wiele bazowych problemów pamiętają lata 90.

 

No i te irytujące kable. 

Odnośnik do komentarza

Dlaczego move-y ładują się tylko poprzez konsolę? Inne ładowarki mini USB nie ładują pałek, tak samo laptop. Czegoś nie wiem, czy to takie rozwiązanie sony i komplikowanie życia?

to jest dziwna sprawa i tez mam z tym problem. Potrzebny jest dobry kabel, tak w skrocie. Z wyjsciem o dobrych wymiarach (tanie chinczyki/kable z wyrobionymi koncowkami nie beda dzialac).

Edytowane przez Dave Czezky
Odnośnik do komentarza

Ładuje je się przez mini-USB? Jeśli tak, to zwróć uwagę jaki kabel masz. Ja miałem podobny problem bodajże z PSP. Musi mieć takie cylinder gdzieś niedaleko końca, ferrite bead bodajże się to nazywa. Odfiltrowuje zakłócenia czy cośtam, w każdym razie kable bez tego nie chciały mi ładować.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

Darek farmaceuta umie to wytłumaczyć, musi być odpowiedni kabel, zauważyłem też coś takiego jak miałem ps4, że kabel usb od tabletu ładuje dual shocka 4 na full w jakieś 2-2,5h a ten sonowski z bundla konsoli ładuje 5-6h 

Odnośnik do komentarza

Specjalnie pojechałem i kupiłem USB hamy za 28zł. I ładuje się tylko przez konsolę, jeśli nawet podłacze ten kabel do innej ładowarki to już nie. WTF.

u mnie dzialaja tylko 2 kable z 6, ktore kupilem. Te, ktore nie dzialaja, nie maja tej takiej plytki na gorze, sa takie biale zabki.

Edytowane przez Dave Czezky
Odnośnik do komentarza

Ja używam do ładowania pałek oficjalnej ładowarki, podłączam do gniazdka i mam spokój.

Może znajdziesz za grosze online.

 

https://www.amazon.co.uk/gp/aw/d/B004477IZA/ref=mp_s_a_1_2?ie=UTF8&qid=1478074395&sr=8-2&pi=AC_SX236_SY340_QL65&keywords=move+charger&dpPl=1&dpID=51hUo0QR-ZL&ref=plSrch

Edytowane przez basbot11
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...