Skocz do zawartości

PlayStation VR - komentarze i inne rozmowy


Lipa

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem brać 'day one' ale po primo nie mogę znaleźć w stacjonarncyh sklepach (249zł za cyfrówkę...) a po secondo cytat z recki IGN: 'But bizarrely, Robinson doesn’t have Move controller support (even though you’re carrying a device that looks a lot like one) '

 

Ten brak obsługi move to jakiś nieśmieszny żart, może dodadzą w jakimś patchu, a ja poczekam z zakupem.

Edytowane przez karmaster
Odnośnik do komentarza

Widać ,że ma move, ale sterujesz padem, w zalelzności od potrzeb zmienia sie tylko ręka, czy  będą polskie napisy? nie wiem, trzeba by chyba napisać do twórców lub wydawcy? można wybierać audio, (Niemcy,Hiszpania,Wlochy,Francja) nie ma żadnych napisów do wyboru , tylko audio

Edytowane przez tadel
Odnośnik do komentarza

Też myślałem że podpięcie skrzynki obcięło mi ustawienia. Wejdź jeszcze raz i od nowa zrób konfigurację audio / video. Mi po pierwszym podłączeniu wróciło do ustawień fabrycznych i musiałem manualnie DTS włączać na optyce i poustawiać wszystko na obrazie od nowa. Tam włączysz na nowo HDR i będzie śmigać.

Odnośnik do komentarza

to są głąby wiedzą ze hdr wchodzi to robią numer, zostaje tylko zabawa z kablami, chyba oleje ten cały hdr. niech myślą jak to softowo ominąc ale chyba się nie da. Głąby przez duże G. Jeśli chodzi o grafe w vr jest znacznie lepiej na ps worldzie widać różnice. A Ps Pro to wizerunkowy dramat gdzieś trzeba to schować za szafą.

Edytowane przez dragonosi
Odnośnik do komentarza

znacznie lepsze jest dużo ostrzej,więcej szczegółów dodali graficznych warto kupić ja już opykałem 10 gier na vr, polecam ci until, ps worlds, eve gunjack i valkyria, rigs też jest fajny na krótką metę, jak lubisz popaprany klimat to here they lie. Poza tym robinson który na pro wygląda znacznie lepiej niż na starej Ps 4. W styczniu RE VII vr i  farpoint. Drive club tez jest fajny, grafa słaba ale gameplay super. Bierz vr jeśli masz kasę nie żałuj. Życie krótkie a pieniędzy do grobu nie weźmiesz. Krzysztof Ibisz mówi POLECAM :)

Edytowane przez dragonosi
Odnośnik do komentarza

Rez dostal kopa na ps4pro

 

 

Similarly, those of you who have PS VR hooked up to your PS4 Pro might notice Area X looking a little different than you’re used to—that’s because the image being passed along to each of your eyes is being rendered at a higher resolution (1920 x 1080, instead of 1440 x 810 on a standard PS4), before being passed to the PS VR headset.

 

http://blog.us.playstation.com/2016/11/07/how-rez-infinite-shines-brighter-than-ever-on-ps4-pro/

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...