Skocz do zawartości

Assassin's Creed: Unity


Rekomendowane odpowiedzi

Gra jest świetna. Bugi jakieś są, dzisiaj wypadłem za mapę i spadki fpsów niestety są. Oprócz tego gra jest miodna osoby które hejtują niech najpierw zagrają a nie oceniają.Gadają jakie to Unity złe a kupili hasztag drajf klab i przeznaczenie- dwa faile roku.

Edytowane przez Mroku333
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jednak nie wytrzymałem i jako fan serii dzisiaj zakupiłem swoją kopię gry :) Jestem po pierwszej sekwencji i oprócz jednego buga w postaci lewitującego miecza i księgi obok postaci w cut scence, więcej błędów u mnie się nie zdarzyło. Framerate w filmikach sporadycznie spadał, ale nie aż tak, jak niektórym osobom opisującym ten problem w sieci. Co do grafiki, to może nie jest to jakiś szczyt perfekcji, natomiast jest naprawdę dobrze. Wersal wygląda pięknie. Miasto tętni życiem i podoba mi się motyw z szybkim pokonywaniem budynków poprzez drzwi albo okna. Denerwują mnie natomiast dość długie loadingi pomiędzy wspomnieniami. Jednym słowem nie żałuję zakupu nowego AC: Unity.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

tak pytam bo w media expert mam pod nosem za 199zł i myśle czy dziś brać :sorcerer:

 

Fanek sorry ale wpierw się jarasz, potem krucjata z hejtowaniem (praktycznie najaktywniejszy ze znajdowaniem filmików z bugami itp), a za dwa dni znowu chcesz brać. Chłopie jak masz kasę to kupuj a nie wijesz się jak piskosz. Jak sporadyczne bugi w wersji na PS4 (ja np miałem 2 na 5 h i to takie niekrytyczne w sensie jedno zacięcie się w sianie ale za chwilę wyskoczył i jedno lewitowanie na balkonie) spowodują, że gra będzie dla Ciebie nie grywalna to zapewne bez problemu sprzedasz / wymienisz na coś innego.

Jeszcze taki prpo tip jak czytasz na tym forum jakieś hejty to dziel to przez 2-3 bo większość krzykaczy nie ogrywa tytułów które krytykuje, ewentualnie jedzie coś bo jest moda na hejt tej pozycji / wydawcy i myśli, że może plusika dostanie.

Edytowane przez balon
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Chłopie jak gram to nie czytam wiadomości tym bardziej głosowych (pisałem wczoraj o tym m.in do Ciebie w CW), bo bym chyba więcej odpowiadał na wiadomości i jakieś zaproszenia do imprez. Po za tym jak  widziałeś nie grałem w Assassina a Wolfa. Dodatkowo po co mam udostępniać Tobie jak już zdanie przecie po filmikach z YT sobie wypracowałeś ? Szczerze to nawet jakbym grał akurat w Assasina wtedy i odsłuchał twoją wiadomość to nie udostępniłbym za to hejtowanie zanim jeszcze samemu się nie sprawdzi...

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

@Mroku

I to jest problem właśnie, kiedy czeka się na jakąś gre i człowiek prosi zegarek by tak szybko czas grania nie leciał :)

Ja dosłownie za jednym posiedzeniem całą sekwencję pierwsza zaliczyłem :)

Pocieszam się tym, że po platynce w Unity mam jeszcze Rouge w obwodzie ;)


 

uff a już myślałem, że tylko mi się tak podoba :) z każdą chwilą w grze, czuje, że gra jest naprawdę dobra. Fabuła pomału wciąga na dobre...

 

Oj racja :) 

Widze wady ale mi nie przeszkadzają, po prostu są dla mnie mało znaczące :) 

Edytowane przez Lukas.
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

@Mroku

I to jest problem właśnie, kiedy czeka się na jakąś gre i człowiek prosi zegarek by tak szybko czas grania nie leciał :)

Ja dosłownie za jednym posiedzeniem całą sekwencję pierwsza zaliczyłem :)

Pocieszam się tym, że po platynce w Unity mam jeszcze Rouge w obwodzie ;)

 

uff a już myślałem, że tylko mi się tak podoba :) z każdą chwilą w grze, czuje, że gra jest naprawdę dobra. Fabuła pomału wciąga na dobre...

 

Oj racja :)

Widze wady ale mi nie przeszkadzają, po prostu są dla mnie mało znaczące :)

 

Zgadzam się w 100% bardzo rzadko zdarzają mi się jakieś bugi. Spadki fps również. Ale gra tak mi się podoba, że mam to gdzieś po prostu :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...