Skocz do zawartości

Assassin's Creed: Unity


Rekomendowane odpowiedzi

 

 

edit: nic, że gra na kilkadziesiąt godzin zabawy, z tonami znajdziek, zagadek, skarbów i sekretów ale i tak pod koniec na pewno będą zje.by zamiast czuć satysfakcję to będą hejtować bo kilka razy animacja spadła czy postać nie tak zareagowała jakby to była jakaś wyjątkowa rzecz w tej serii. Po raz kolejny powtórzę, gierka za 200 zł to nie decyzja o nowy mieszkaniu. Kupcie i jak naprawdę nie podejdzie to bez problemu sprzedacie.

 

 

Albo nie kupcie i w ten sposób dajcie znać wydawcom, że nie chcecie ślepo jak owieczki kupować niedokończonych produkcji, taśmowo wydawanych tylko dlatego, bo już nadszedł termin.

 

 

Albo nie kupować w ogóle konsol zasłaniając się, że ma się jeszcze jajeczka nie ograne i kucharzyki z ruskich gierek z bazaru, jakby tak każdy robił to by nam komórki do grania zostały i fakt wtedy na pewno nie wychodziły by takie "gnioty" jak Unity. 

 

No i złota rada nie grałeś nie oceniaj (czyli w twoim przypadku większość gier którymi się jarasz i które hejtujesz).

To jest dobra gra i tyle, jak ktoś lubi tą serię to nie ma co się pytać tylko kupować.

 

 

edit: Lukas nie  wiem nigdy nie łączę się z tym Ubi shitem, co do multi nie wiem nie sprawdzałem.

 

 

I po co tak agresywnie? Ja wiem, że tą ofensywą próbujesz przekonać (głównie siebie), że zrobiłeś słuszny wybór, dając 200 zł chciwej firmie, mającą Cię w pupie (jeszcze serwery ofkors nie działają, no ale trzeba oszczędzać, gracze i tak nie będą narzekać, jezu...), ale spoko. Dzięki temu wiedzą, że za rok mogą posunąć się jeszcze dalej bo balon i tak łyknie.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

ale co przekonać Siebie ?, co roku kupuję te serię, co roku ją jadą ludzie na około , co roku dobrze się nią bawię, więc piszę ludziom co ją lubią żeby brali i się nie zastanawiali. Ja np mam mega bana jak biegam sobie o XVIII wiecznym Wersalu i co by nie mówić żadna gra mi tego nie da.

 

Tak mogą tak co roku robić, szczególnie, że w tym roku jest trudniej , jest znacznie zmieniona mechanika, świetny klimat ale wiadomo crap, shit i w ogóle 200 zł w błoto...

Odnośnik do komentarza

ale co przekonać Siebie ?, co roku kupuję te serię, co roku ją jadą ludzie na około , co roku dobrze się nią bawię, więc piszę ludziom co ją lubią żeby brali i się nie zastanawiali. Ja np mam mega bana jak biegam sobie o XVIII wiecznym Wersalu i co by nie mówić żadna gra mi tego nie da.

 

Tak mogą tak co roku robić, szczególnie, że w tym roku jest trudniej , jest znacznie zmieniona mechanika, świetny klimat ale wiadomo crap, shit i w ogóle 200 zł w błoto...

 

No biegać to ty rzeczywiście tam możesz, ale skaczesz to już nie ty, ale gra za ciebie. :reggie:

Odnośnik do komentarza

Mate z tym auto skokiem po wciśnięcu R2 czyli trybu biegu to już od dawna w tej serii się spotykamy. Tu jest i tak o tyle dobrze, że jak stoisz przy ścianie na którą można się wspiąć to samo R2 nie wystarczy, trzeba x jeszcze dać czyli miazga skilowo :):) ale takie są uroki / wady tej serii ma za to wiele innych plusów. Do dokładnego i skilowego skakania mam gry Ninny i dlatego lubię raz na rok takiego Assasina czy Heavy Rain aby mieć rôżnorodność w gamplayu.

 

Edit: w GTA IV też miałem często po 20 klatek (choć na razie nie uświadczyło moje oko aż takich dropów w Zunity), a w ogóle mi to nie przekadzało w świetnej zabawie.

 

Figaro podsumowując nie wiem co jest gorsze dla branży i wydawców, kupować tak jak ja na premierę swoje ulubione serie nawet jak są trochę niedrobione czy tak jak ty w ogólne nie kupować nowych gier, bo jak w końcu kupisz za 3-5 lat od premiery next gena to będziesz ogrywał zaległości kupując używki po 50-100 zł ?

Edytowane przez balon
Odnośnik do komentarza

było było, zobacz jeszcze strone wcześniej te glitche, masakra

 

nie załatają tego jednym patchem xd

http://m.ppe.pl/news-32117-arno_ma_problemy___siec_pelna_bugow_z_assassin_s_creed__unity.html

 

udostępni ktoś przez share play AC Unity na 5min?

gdyby ktoś był tak uprzejmy PM me i podaj psn id to sie odezwe, dzieki

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

Nie dość że seria i jej przejście na nową generacje graficznie jakoś nie powala, to chyba w UBI były jakieś mocne cięcia i restrukturyzacja firmy dotkneła programistów. Bo to co ostatnimi czasy odstawiają, to już nawet śmieszne nie jest.

I tak grę kupię, ale tym razem poczekam jak połatają i przyczaję się na używkę...

Edytowane przez .:marioo:.
Odnośnik do komentarza

 

Assassin’s Creed Unity Live Update- November 13, 2014

 

In this blog post, we wanted to touch on the fixes to the game that we’re working on right now.

First, as a quick reminder, a Day 1 update has already been released which fixes a number of issues. Make sure your console or PC is connected to the internet to benefit from the update’s fixes.

We are currently working on our next update that will help address some of the specific issues some players are having, including:

  • Arno falling through the ground.
  • Game crashing when joining a co-op session.
  • Arno getting caught inside of hay carts.
  • Delay in reaching the main menu screen at game start.

In addition, we are already looking into many of the other issues you’ve told us about and we have more updates planned. This list doesn’t capture everything, but here are the most widely-reported problems we’ve heard about from you:

  • Frame rate issues.
  • Graphical and collision issues.
  • Matchmaking co-op issues.
  • Helix Credits issues.

We will be providing additional details in the coming days, so check back for updates. In the meantime, please continue to send us your feedback, and leave a comment if you have any questions for us.

-The AC Live Updates Team

 

http://assassinscreed.ubi.com/en-US/news/news_detail.aspx?c=tcm:152-184353-16&ct=tcm:148-76770-32

 

PiotrekP - pisz śmiało na jakie bugi trafiłeś

Odnośnik do komentarza

Po wspięciu na dach, Arno popatrzył na całe to partactwo, zapadł się w budynek (zapewne ze wstydu, ze gra w tym ujstwie) ujrzał pustkę i zawiesił konsolę 

Postać wpadła w scianę, miotało nią i zawiesiło konsolę 

 

Bugów kolizyjnych wymuszajacych restart gry było jeszcze 5 (na razie), do tego ze 3 razy miałem pokaz slajdów.

Odnośnik do komentarza

Możecie otwierać szampana Ubi przez Assassina ponoć ostro traci na giełdzie :)

 

No nic w prawdzie po 2 h z ręką na sercu nie miałem praktycznie żadnych bugów oprócz spadającego frametru ale jak mam mi zawieszać konsole albo wykasować sejvy to czekam na kolejnego patcha i przejdę na spokojnie Wolfa.

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem tych problemów nie da się naprawić patchem. Będzie ta sama sytuacja co z BF4, że jak ja naprawia to już nikogo to nie będzie interesować bo będzie rok po premierze. Ubi samo na siebie bata ukręciło wydając grę o dobre pół roku za wcześnie. Jestem pełen podziwu dla tych którzy zdecydowali się wziąć ta grę na premierę, przecież same głupoty które ludzie ze studia opowiadali świadczyły o tym że z gra nie dzieje się dobrze.

Odnośnik do komentarza

 

 

Assassin’s Creed Unity Live Update- November 13, 2014

 

In this blog post, we wanted to touch on the fixes to the game that we’re working on right now.

First, as a quick reminder, a Day 1 update has already been released which fixes a number of issues. Make sure your console or PC is connected to the internet to benefit from the update’s fixes.

We are currently working on our next update that will help address some of the specific issues some players are having, including:

  • Arno falling through the ground.
  • Game crashing when joining a co-op session.
  • Arno getting caught inside of hay carts.
  • Delay in reaching the main menu screen at game start.

In addition, we are already looking into many of the other issues you’ve told us about and we have more updates planned. This list doesn’t capture everything, but here are the most widely-reported problems we’ve heard about from you:

  • Frame rate issues.
  • Graphical and collision issues.
  • Matchmaking co-op issues.
  • Helix Credits issues.

We will be providing additional details in the coming days, so check back for updates. In the meantime, please continue to send us your feedback, and leave a comment if you have any questions for us.

-The AC Live Updates Team

 

http://assassinscreed.ubi.com/en-US/news/news_detail.aspx?c=tcm:152-184353-16&ct=tcm:148-76770-32

 

PiotrekP - pisz śmiało na jakie bugi trafiłeś

 

Wiadomo kiedy ma się ukazać ten patch i czy tylko na konsole czy na PC również? 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...