Skocz do zawartości

Assassin's Creed: Unity


Rekomendowane odpowiedzi

Jesli mniej wiecej bedzie to wygladalo, jak na tym filmiku powyzej, to jestem zachwycony. Youtube, niestety, to dosc czesto klamliwa suka. Wszystko na malym, scisnietym ekraniku wyglada wysmienicie. Jednak rozciagniety obraz od 32 cali (lub wyzej) zamienia sie w kupe. Tak bylo w przyadku Watch Dogs. Na tubie nic nie wskazywalo, ze mamy dlo czynienia z graficznym paszkwilem. Jak kupilem ta gre, i odpalilem po raz pierwszy, to zastanawialem sie czy przypadkiem nie nabylem wersji na Ps3. :) Mimo wszystko jestem dobrej mysli. Ta gra nie jest cross-platformowowa. ona tworzona zostala z mysla o next-gen. Bardzo licze na ten szpil. :0

Odnośnik do komentarza

Graficznie to tam uj, wygląda ok, trochę mgła jest, ale po prostu rzygać mi się chce jak widzę dokładnie tak samą grę jak poprzednia tylko z zmienionym miastem, to samo w nowym codzie jest animacje, schematy, wszystkie ikonki na ekranie to jest kalka w kalkę to samo tylko włożone w inne realia, zasypiam po 2 minutach grania w takie same gry co roku.

Odnośnik do komentarza

 

No fakt widzę, że jednej lasce w tym tłumie strasznie się sutki dorysowały, UBI kłamcy i partacze !

 

Okulary sobie kup jak najszybciej.

No, ale przez takich jak Ty branża idzie na dno. :/

Czyli przez kogo? Przez takich jak ja czyli kupujących dużo gier z pierwszej ręki, nie czekając na januszowe wersje albo wymiany, kupującego gry na wszystkie platformy konsolowe i różne gatunki.

Uwielbiam jak 15 latek ściągający gry z zatoki na PC pisze mi, że przeze mnie branża idzie nad dno...

 

Edzia: co do popupów i innych sropapów napisałem już, że takie rzeczy widziałem w grach na PSX, N64 czy X360 i jakoś mi nie zabierało radości z grania, a tym bardziej nie latałem jak ze (pipi)zką po forum i pisałem o tym.

Edytowane przez balon
Odnośnik do komentarza

Wow! dodajecie pseudofilozofię do prostej teorii. Gra nie wygląda tak jak powinna wyglądać na nextgenach. Powinna być burza nie z tego że to tak teraz wygląda, tylko, że po raz kolejny Ubi wciska nam kit. Niech potem  nikt nie płacze, że go tyłek boli znowu bo ciągle to samo i branża stoi w miejscu.

Przecież za te Watch Dogsy i kolejne walenie ściemy nikt normalny nie powinien tej gry kupić  z "pierwszej ręki". 

Aha...w pewnym wieku chwalić się standardami nie wypada.

Edytowane przez da$io
Odnośnik do komentarza

A jak powinna wyglądać gra Assasinss Creed na next genach, jest na to jakiś algorytm, wytyczne?

 

Mało tego nikt jeszcze gry nie widział na własne oczy ale już bluzgi i ból dupy. To że gra nie będzie wyglądać jak na pierwszym trailerze to chyba wiadomo bo od nastu lat gry odbiegają od początkowych materiałów promocyjnych.

Nie pdoba się to odpuście ten tytuł, a nie co wchodzę do tego tematu chcę poczytać coś o grze, jakieś rozkminy na jej temat, a widze jedynie analizy i wykresy graficzne oraz chroniczny ból dupy.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

Czyli przez kogo? Przez takich jak ja czyli kupujących dużo gier z pierwszej ręki, nie czekając na januszowe wersje albo wymiany, kupującego gry na wszystkie platformy konsolowe i różne gatunki.

Uwielbiam jak 15 latek ściągający gry z zatoki na PC pisze mi, że przeze mnie branża idzie nad dno...

A ja uwielbiam jak taki osobnik jak Ty czyta YETI-ego, a potem błaźni się przepisując jego bzdury. xD

I tak właśnie przez Ciebie branża idzie na dno. Kupujesz wszystko jak leci jak ac, pewnie wd, cod, fifę i bfa też. Kompletnie masz w du.pie, że to niedorobione gry, że tasiemce, że niektóre są grywalne dopiero po kilku miechach, że devi obiecują cuda na kiju, a potem i tak wychodzi gó.wno. Kompletnie zero, lecisz i dajesz 2,5 bańki, bo możesz kompletnie nie zastanawiając się jakie to przyniesie konsekwencje dla branży. I jeszcze kurwa jesteś z tego dumny. Rak.

 

EOT

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza

Jaki Yeti co ty ćpasz (wystarczy, że już mnie obrażasz w temacie o gierce Assasin, więc chociaż innnych w to nie mieszaj), chyba to jakiś slang z CW ale niestety nie czytam na bieżąco tego tematu więc nie wiem.

Z tych gier co wymieniłeś kupuję tylko Assisyny bo tamtych nie lubię ale jakby mi się któraś z nich podobała to bym kupił i nie patrzyłbym czy jakiś mami sutek jest z tego powodu nieukontentowany.

 

Z drugiej strony co roku kupuję NBA 2K, które jest bardzo podobne do poprzedniej, bo uwielbiam NBA mogę czy rak? Kupuję też każdą grę z Mario jako preorder dobrze czy rak? Kupię w tym roku Łoniaka dla Ori, mogę czy rak?

Rada ziomuś do Ciebie abyś zluzował trochę poślady z ocenianiem innych i lepiej ciut z tymi torrentami spasował, zobacz co ty takiego "robisz" dla branży, ok?

Edytowane przez balon
Odnośnik do komentarza

Jezeli suteq faktycznie ciagnie torrenty i wytyka innym, ze kupuje gry na premiere to nie mam pytan. Na tydzien urlop by sie od forum przydal.

 

Ale to co o ACU mozna powiedziec to... nie za wiele. Downgrade jest zauwazalny, ok, ale nie ma porownania do Watch_Dogs nawet w malym stopniu. I to mowiac po samych internetowych materialach, ktore w przypadku WD byly bardzo dokladne, a ACU - o kant d... rozbic. Poczekajcie z jakimikolwiek osadami na profesjonalne analizy a nie screeny z PS4, ktore jak wiemy sa niemiarodajnej jakosci.

 

A jako fan uniwersum, ktory kupil wszystkie czesci na stacjonarne konsole na premiere z zakupem ACU i Rouge sie wstrzymuje, dlatego ze to jedyny sposob, zeby przekazac Ubi ze nie zgadzam sie z tym co roba. Proste.

 

Ale skoro balon ma na to ochote to nalezy sie do niego odpier.dolic. Jego kasa, ma ochote na ACU i podoba mu sie jak gra wyglada to tylko jego sprawa.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Niestety ale AC to w kółko wałkowany schemat i nikt nie zaprzeczy że tak nie jest, pytałeś co chcielibyśmy zmienić w AC na nextgeny ?

 

- poruszanie się assasina w tłumie przecież to już parodia

- interaktywność otoczenia

- lepsza grafika

- brak przenikania obiektów

 

Aha i chcę Nextgenowego BLACK FLAG :) z prawdziwym systemem rozbudowy statku i brakiem (pipi)onych pętli czasowych. Aż mam ochotę znów zagrać w Black Flag 

Odnośnik do komentarza

Mo ale zmenlli poruszanie t.j. schodzeniem z budynkôw, jest też skradanie :) późno ale jest i akurat w wersji na next geny. Grafika też moim zdaniem patrząc na te materiały jest lepsza. Do tego fajna otoczka i klimat Paryża dużo ciekawych informacji dot. zabytków, elementów architektury oraz postaci historycznych, dodając do tego pierdyliard znajdziek to mi to styka.

 

Z innej beczki czyli tej właściwej bo strikt o samej grze, ciekawy czy będą jakieś tereny zielone/pozamiejakie?

Odnośnik do komentarza

Strasznie przykra dyskusja.  Od warstwy technicznej (która wygląda co najmniej dobrze) do przerzucania się argumentami o tym po co kupować [sic!] Assassina itp. No gdybym w sklepie kupował coś i ktoś wymamrotał: nie kupuj, jesteś rakiem branży, to chyba od razu telefon do psychiatryka. Co w tym złego, że ktoś chce kupić coś co mu się podoba, seria AC ma swoich fanów i nie są oni gorsi w żaden sposób od jakiejkolwiek innej grupy czy community danej gry.

Rakiem branży to było i jest piractwo, ciekawe ile fajnych IP nie dostało drugiej szansy gdy w czasach powszechnego piractwa, po prostu się ściągało płytę. No i chyba niektórzy żyją w mitycznej krainie, w której gdy jedno mainstreamowe IP się nie sprzedaje, zastępuje je super ambitny projekt.

Edytowane przez Hendrix
Odnośnik do komentarza

Zastanawiam się od kiedy grafika jest wyznacznikiem kupowania gry? Crysis 2 wyglądał obłędnie na PC a był gniotem....

 

Assasyn będzie na pewno dobry bo nie ma z kim konkurować nawet (brak porównania do czegokolwiek). Zagram ale osobiście uważam, że fabularnie assasyn skończył się na wątku z Ezio.

Odnośnik do komentarza

Zastanawiam się od kiedy grafika jest wyznacznikiem kupowania gry? Crysis 2 wyglądał obłędnie na PC a był gniotem....

 

Assasyn będzie na pewno dobry bo nie ma z kim konkurować nawet (brak porównania do czegokolwiek). Zagram ale osobiście uważam, że fabularnie assasyn skończył się na wątku z Ezio.

 

 

Czyli co ? walić grafe poprosimy więcej gniotów graficznych które równie dobrze mogłem ograć na PS3 :) . AC nie ma konkurencji ? :) To ja już mu zrobię FC IV i po temacie.  

Odnośnik do komentarza

Widzisz, chodzi o to, że większość produkcji AAA skupia się na tym, żeby graficznie gra wyglądała zniewalająco a zapominają o odbiorze gry przez gracza. Przykład takiego Assasyna III oraz mafii II. Grafika - jest, mechanika może być, historia średnia i wychodzi poprawna gra bez polotu.

W AC IV zmienili kompletnie założenia gameplay'u i prowadzenia historii i wyszło miodnie. Liczę, że nowy assasyn będzie miał coś co przyciągnie na dłużej. 

Jest to moja subiektywna opinia więc proszę bez flame'u  :thumbsup:

Odnośnik do komentarza

Widzisz, chodzi o to, że większość produkcji AAA skupia się na tym, żeby graficznie gra wyglądała zniewalająco a zapominają o odbiorze gry przez gracza. Przykład takiego Assasyna III oraz mafii II. Grafika - jest, mechanika może być, historia średnia i wychodzi poprawna gra bez polotu.

W AC IV zmienili kompletnie założenia gameplay'u i prowadzenia historii i wyszło miodnie. Liczę, że nowy assasyn będzie miał coś co przyciągnie na dłużej. 

Jest to moja subiektywna opinia więc proszę bez flame'u  :thumbsup:

Zmienione założenia Gameplayu w czwórce? Poza statkiem reszta całego gameplayu jest identyczna jak w pozostałych assasynach.

Odnośnik do komentarza

:D

 

Dostałem 2 maile z emipik. 

Pierwszy wprawił mnie w euforię, ale jak przeczytam drugi to jednak otwarłem piwo -  jak się okazało :( Pierwszy miał dotyczyć wersji na PC :(

 

Pierwszy: 

 

Szanowny Kliencie,
 
Dziękujemy za zakup Assassin’s Creed Unity.
Cena w Twoim zamówieniu została obniżona do 129,99zł. Jeżeli zamówienie zostało opłacone z góry, różnica zostanie zwrócona na konto bankowe.
 
Życzymy udanej rozgrywki.
Zespół empik.com

 

Drugi:

 

Szanowny Kliencie,
 
Dziękujemy za zakup Assassin’s Creed Unity (PS4).
Cena w Twoim zamówieniu została obniżona do 239,99zł. Jeżeli zamówienie zostało opłacone z góry, różnica zostanie zwrócona na konto bankowe.
 
Życzymy udanej rozgrywki.
Zespół empik.com

Edytowane przez Lukas.
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...