Skocz do zawartości

Assassin's Creed: Unity


Rekomendowane odpowiedzi

Wiadomo cos o sterowaniu? O powrot do trylogii ezio nie pytam nawet, ale nadal bedzie press r1 to awesome?

 

Znalazłem fragment:

 

 

Festiwal innowacji w Assassin’s Creed: Unity otwiera mocno przebudowany system poruszania się postaci. Jak już zapewne wiecie, podczas przemierzania wirtualnego Paryża będziemy wykorzystywać aż trzy przyciski pada. Prawy trigger standardowo pozwala asasynowi biec przed siebie, po wduszeniu klawisza „A” nasz śmiałek zacznie automatycznie kierować się w górę, natomiast po wciśnięciu „B” w dół. Usprawniony system bez wątpienia najmocniej da się we znaki weteranom serii, ponieważ wymaga całkowitej zmiany przyzwyczajeń. Mimo upływu kolejnych godzin wciąż zdarzało mi się wdrapywać na konstrukcje starym sposobem (prostopadle do ściany), choć teraz nie ma już takiej potrzeby. Arno potrafi bowiem rozpocząć efektowną wspinaczkę, biegnąc równolegle do budynku, co przypomina harce Księcia Persji z trylogii Piasków czasu.

 

http://www.gry-online.pl/S022.asp?ID=10024

Edytowane przez Kre3k
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Kusi mnie zeby kupic ta czesc, ale tak zawiodlem sie na dwoch poprzednich ze ciezko mi :O

 

Wiadomo cos o sterowaniu? O powrot do trylogii ezio nie pytam nawet, ale nadal bedzie press r1 to awesome?

Ja bym uważał na twoim mejscu z tymi deklaracjami o kupnie bo zaraz wpadnie tu jakiś gimbus i nazwie Ciebie rakiem branży.

 

Mnie do kupna zachęcił Paryż, większy tłum, w końcu po tylu częściach mechanika skradania oraz nowa mechanik schodzenia z budynków, bo stara mnei zawsze irytowała i nie raz skakałem na jana bo mi się nie chciało tak drętwo schodzić z danego budynku.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

mnie kusi paryż też . Na premierę nie kupię bo w tym miesiącu już 3 gry mam zamówione (plus cod już w domku) więc co za dużo to niezdrowo ale myślę aby w grudniu sobie sprawić. Byłem w tym roku w paryżu i chętnie bym na świeżo porównał. Pierwszy Assassyn do którego mogę tak na świeżo po zobaczeniu miejsc podejść. W Rzymie i florencjii byłem już po ograniu AC :)

Odnośnik do komentarza

Na youtube jest cala masa materialow z gry, wiec nie ma sensu meczyc sie ta tragiczna jakoscia stream'ow na PS4. We wtorek odbieram swoja kopie, i licze, ze nie bedzie takiej wtopy jak w przypadku Watch Dogs. Jak tak, to wracam do sklepu po swoja kase. :) Ps. Assassin Unity ma blokade na Share Play?

Edytowane przez walek
Odnośnik do komentarza

ktoś podaje swoje pierwsze wrażenia na PS4, troche o wydajności, ważne aby gra trzymała stały fps:

 

Visuals look good. I can't say it's one of the best looking games out there, but overall quality is very good.Characters look nice and detailed, streets of Paris look great. One of the strongest points of the game is Paris. It is enormous! I always looked at AC cities and felt something was missing. Well, Paris looks just sooo good! Unfortunately, I mentioned that some aspects of the game look unpolished. There are lot of texture pop-ins. It happends all the time. But I didn't notice a big thing of it. Just like 900p resolution was just fine. Never really bothered me. Lighting and effects look very pleasing. But the biggest problem for me is cliping. Omg, I dont even... Cliping's everywhere! Cliping during combat, during parkour, during climbing houses, cliping through the clothes. It just looks like the developers were not given time to debug their game =\ Personally I can't take it. It looks bad and it happends all the time. Really a big downside for me personally and my only complain towards graphics =( Framerate is stable most of the time. Running on the streets within big crowds is the only time FPS dropped to something like 24, but I guess its OK. Giant crowds of people don't look somehow interesting. Textures pop in and out creating strange effect on the crowd. It was looking like Total War units.

 

 

http://www.reddit.com/r/PS4/comments/2lo9aj/i_got_ac_unity_early_wanna_share_with_you/

Odnośnik do komentarza

Kurczę online mnie nie interesuje tylko singiel i zastanawiam się czy nie brać już teraz na PC. Przy dropach na ps4 i pewnie na xbox one wolałbym grać w 60 fps full hd za pół ceny. Z drugiej strony mój tv kusi :) heh gdyby stworzyli sprzęt z zaletami pc i konsol... a wróć próbował gabe i mu nie wyszło :)

Odnośnik do komentarza

ktoś podaje swoje pierwsze wrażenia na PS4, troche o wydajności, ważne aby gra trzymała stały fps:

Visuals look good. I can't say it's one of the best looking games out there, but overall quality is very good.Characters look nice and detailed, streets of Paris look great. One of the strongest points of the game is Paris. It is enormous! I always looked at AC cities and felt something was missing. Well, Paris looks just sooo good! Unfortunately, I mentioned that some aspects of the game look unpolished. There are lot of texture pop-ins. It happends all the time. But I didn't notice a big thing of it. Just like 900p resolution was just fine. Never really bothered me. Lighting and effects look very pleasing. But the biggest problem for me is cliping. Omg, I dont even... Cliping's everywhere! Cliping during combat, during parkour, during climbing houses, cliping through the clothes. It just looks like the developers were not given time to debug their game =\ Personally I can't take it. It looks bad and it happends all the time. Really a big downside for me personally and my only complain towards graphics =( Framerate is stable most of the time. Running on the streets within big crowds is the only time FPS dropped to something like 24, but I guess its OK. Giant crowds of people don't look somehow interesting. Textures pop in and out creating strange effect on the crowd. It was looking like Total War units.

Jasna sprawa, tak to jest jak gry sie robi taśmowo zamiast z pasją. Nie mogę się doczekać aż Naughty Dog skopie dupę wszystkim "taśmowym" developerom U4, czy też R* nowym RDRem. Ja gier Ubi już nie kupuję na premierę, po tym jak traktują graczy i rynek nie mam zamiaru dorzucać im dukatów do skarbca. Szkoda tylko Division .
Edytowane przez Xymek
Odnośnik do komentarza

mam jak balon do tego wyobraź sobie że pada mam i to z nadajnikiem (do xboxa) ale komputer mam w pracowni i gram średnio godzinke dziennie po pracy. Nie chciałoby mi się za każdym razem biegać :D

 

AC Unity interesuje mnie z powodu tego paryża poczekam więc na pierwsze recenzje i jak na pc się sprawuje. Czy optymalizacji nie spieprzyli.

Edytowane przez blantman
Odnośnik do komentarza

JA pogrywam na PC dużo dość ale pewne gatunki gier to na konsoli wygodniej. Z drugiej strony nie wyobrażam sobie football managera, cywilizacji, total war czy divinity w salonie :D

 

No ale czas skończyć offtop zanim nam admin tyłki spierze :D

Odnośnik do komentarza

Ja kupuje wersje pc.ostatnio przewiercilem ścianę kabel hdmi 5 m styknie u mnie i jazda. Jak uruchomilem far cry na plazmie z max detalami i wersje ps3 z plusa. No way abym na konsoli ogrywal 4. To jak by 2 rozne gry...

A co do Assasyna 4 skonczylem na sile, morze mi nie lezy. Wole miasta i uliczki. A to dostane :-).

P.S.

Nowe gry obslugujq juz pada od XB1 mozna sie czuc jak by sie gralo na konsoli z ta roznica ze fhd i 60fPS :).

Edytowane przez Elninio
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...