Skocz do zawartości

Promocje na PS Store


basbot11

Rekomendowane odpowiedzi

19 godzin temu, Paolo1986 napisał:

Stray za 40 złociszy :szekle:

No ja u turasa kupiłem za ~29zł :cebula:

 

Ja ze swojej strony mogę polecić te przeceny (zakupy u turasa)

 

CoverThe Crew 2 Gold Edition
https://store.playstation.com/en-tr/product/EP0001-CUSA08609_00-TC2GOLD200000000

 

cena ~11zł

 

CoverMetro Saga Bundle

https://store.playstation.com/en-tr/product/EP4062-CUSA11407_00-METROSAGABUNDLE0

 
cena ~13zł
Edytowane przez Assassins_78
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, kiseki napisał:

Cooo? xD Czym kupowanie na tureckim psnie się różni od ściągania gierek z playasia, zagranicznego eBaya czy Amazonu? Gierek, które też są u nas dostępne tylko że drożej? 


Już Ci odpowiadam. W moim przypadku różni się to tym, że zamawiam tam gry, których w Europie nikt nie wydał fizycznie. 
A czemu nie bawię się w jakieś kombinacje z tureckimi kontami połączonymi z kartami cinkciarza i innymi fikołkami ? Bo raz, że mi szkoda na to czasu, dwa że w żaden sposób nie przyczyni się to do rozwoju PlayStation Polska. 
W ogóle dziwne jest dla mnie, że z jednej strony gracze często szukają takich oszczędności a z drugiej płaczą, że w wielu grach nie ma  polskiej lokalizacji. 
Może w czasach studenckich bym się bawił w taką cebulę ale teraz ? Kierwa szanujmy się :>

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, giger_andrus napisał:


Już Ci odpowiadam. W moim przypadku różni się to tym, że zamawiam tam gry, których w Europie nikt nie wydał fizycznie. 
A czemu nie bawię się w jakieś kombinacje z tureckimi kontami połączonymi z kartami cinkciarza i innymi fikołkami ? Bo raz, że mi szkoda na to czasu, dwa że w żaden sposób nie przyczyni się to do rozwoju PlayStation Polska. 
W ogóle dziwne jest dla mnie, że z jednej strony gracze często szukają takich oszczędności a z drugiej płaczą, że w wielu grach nie ma  polskiej lokalizacji. 
Może w czasach studenckich bym się bawił w taką cebulę ale teraz ? Kierwa szanujmy się :>

Co do niedostępnych tytułów to się zgadzam. Dlatego zaznaczyłem, że chodzi o tytuły dostępne u nas. 

 

Wysokie ceny na naszym PSNie nie są od wczoraj i z roku na rok rosnąca ilość kupowanych tam gier jakoś nie poprawia sytuacji. Myślisz, że tanie gry u turasa wynikają z wysokiej sprzedaży cyfrowej? 

 

Może i jestem cebulą ale jednak wolałem kupić zestaw RE0, RE1, RECV za 15zł niż zapłacić ponad 100 za polską cyfrę albo wziąć preorder Alana Wake 2 za 80 zamiast 260zł.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Teraz jest problem z podpięciem karty cinkciarza do tureckiego konta psn. Niby jakieś blokady itp ale niektórym się udaje. Oczywiście nie mnie i pytanie: jak podaję dane karty to co mam wpisać w miejscu "posiadacz karty'? Normalnie dane które podawałem u cinkciarza przy zakładaniu konta? Bo jak wchodzę na swoją kartę wirtualną to jest numer karty, data wygaśnięcia i kod. Nie ma tam imienia i nazwiska.

Odnośnik do komentarza

Ja zakładałem konto na tureckie psn (jakieś 2 lata temu, tak jak opisywali na łowcach czy na prepperze) z adresem i kodem tureckim na Stambuł. Imię i nazwisko tak jak naprawdę. Dodatkowo w cinkciarzu mam portfel (wirtualną kartę)na tureckie liry i jak doładuje złotówki to zmieniam na liry i daje je do portfela tureckiego. Inaczej nie kupuje i zawsze przechodzi. Po wywaleniu z plusa Stray,  jakieś półtora tygodnia temu kupiłem tę grę i normalnie pobrało z portfela bez błędów i od razu mogłem pobrać gierkę.

Odnośnik do komentarza

Czytam ne pepperze ze niektórym się jeszcze udaje podpiąć kartę. Tylko każy opisuję inny sposób. Najczęściej czytam o jakimś spamowaniu przy zakupie i niby przechodzi za którymś razem.

Tylko ja mam problem żeby właśnie dodać kartę. Zabawę zacząłem dopiero wczoraj. Mam doładowaną karte wielowalutową lirami tureckimi i cały czas wyskakuje info że mam spr dane karty. Próbowałem na kompie, aplikacji i konsoli. Z vpn i bez.

@mitra piszesz że masz doładowany portfel, a nie kartę wielowalutową?

@bartiz walic plusa, ja chce zrobić większe zakupy samych gier. Przecież ceny premier to jakiś obłęd.

Odnośnik do komentarza

VPN tu raczej nic nie da bo ja zakładałem na PS4 jeszcze. Tak najpierw ładuje złotówki na kartę, później je zmieniam na liry i te liry daje na kartę wielowalutową, a później na portfel turecki. Niestety nie mogę zrobić print screena bo jest zabezpieczenie. Większość pisze, że kupowało gry po doładowaniu w PLN i że cinkciarz sam przewalutowywał na daną walutę. Ja to robię ręcznie i do tej pory nie miałem problemu. Mógłbym coś teraz spróbować kupić ale nie mam co, co by mnie interesowało dla próby,.ale tak jak wspominałem z tydzień - półtora brałem od Turka Stray za 42 zeta, pobrałem, przeszedłem i wszystko git.

Odnośnik do komentarza
16 godzin temu, ghort napisał:

Czytam ne pepperze ze niektórym się jeszcze udaje podpiąć kartę. Tylko każy opisuję inny sposób. Najczęściej czytam o jakimś spamowaniu przy zakupie i niby przechodzi za którymś razem.

Tylko ja mam problem żeby właśnie dodać kartę. Zabawę zacząłem dopiero wczoraj. Mam doładowaną karte wielowalutową lirami tureckimi i cały czas wyskakuje info że mam spr dane karty. Próbowałem na kompie, aplikacji i konsoli. Z vpn i bez.

@mitra piszesz że masz doładowany portfel, a nie kartę wielowalutową?

@bartiz walic plusa, ja chce zrobić większe zakupy samych gier. Przecież ceny premier to jakiś obłęd.

Jeszcze dziś ktoś wrzucił na grupie 

 

Screenshot_2023-08-23-11-10-18-45.jpg

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...