Skocz do zawartości

Promocje na PS Store


basbot11

Rekomendowane odpowiedzi

49 minut temu, czarek250885 napisał:

W końcu sprawdzę sobie tego technomancera, nawet jak nie przypasuje to 9 zł żal nie będzie. 

Jak ktoś w Onrush nie grał to za tą cenę, aż żal nie kupić. 

A Onrush jeszcze żyje? Pamiętam, że jakiś czas temu gra nie mogła mi się połączyć z serwerami i przestałem grać.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
12 godzin temu, YETI napisał:

Świetna cena na Ni No Kuni, polecam wszystkim, którzy lubują się w grach Level 5.

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, mitra napisał:

Outriders na tureckim PSS 63,55 po dzisiejszym kursie. Na Polskim pss 120,45. Ogólnie zastanawiam się nad kupnem bo kumple grają. Za tę cenę warto kupić czy gra bardziej paździerz?

Typowy looter shooter. Jak lubisz ten gatunek to jak najbardziej warto.  Ja spędziłem w grze kilkadziesiąt godzin i dobrze się bawiłem.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Na Singapurskim PSN jest promocja -80% na bardzo dobrą grę gundamową - Gundam Breaker 3 Break Edition - https://store.playstation.com/en-sg/product/HP0700-CUSA07651_00-GUNDAMBREAKER3PM

 

14 SGD, czyli niecałe 50zł, aczkolwiek trzeba utworzyć konto i je jakoś doładować, więc o ile ktoś nie ma innych sposobów, to zostaje karta pre-paid (są na Play-Asia, choć drogo, ale można jeszcze innych źródeł poszukać), więc może wyjść trochę drożej.

 

Mimo tego, warto. Gra nie została wydana w rejonach innych, niż azjatyckie, niemniej jednak wersja np. z Singapuru jest w pełni w języku angielskim, a do tego wydanie Break Edition zawiera wszystkie DLC (mnóstwo misji i dodatkowych robotów do zabawy).

 

Gra to taki looter-slasher/shooter, w którym ze zdobywanych części sami tworzymy i uzbrajamy swojego robota. I nie są to same statystyki, lecz w pewnym sensie sami kreujemy swój gameplay, combosy, broń itp. Możliwości są ogromne, zarówno od strony gameplay'u, jak i designu robotów. Fajna muzyka, ładna grafika, świetne do odreagowania i niezobowiązującej zabawy. Polecam.

 

Oczywiście po zakupie i pobraniu można przelogować się na swoje główne konto i z niego grać/zdobywać trofea.

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...