Skocz do zawartości

Promocje na PS Store


basbot11

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Poprzednie dwie odsłony miały pełną wersję językową, więc można przypuszczać, że w przypadku MW2 nie będzie inaczej

 

Edit: Beta w sumie nie ma, więc teraz sam zwątpiłem :whatuh: jak dodamy do tego, że MW 2019 od IW też nie miało... @Bielikdaj znać, jeżeli uda Ci się to w jakiś sposób zweryfikować. 

Edytowane przez ginn
Odnośnik do komentarza

Chciałem kupić sobie ea Play na miesiąc, które jest teraz w promce i dupa. Cały czas nieznany błąd, na konsoli, a przez apke, ups, coś poszło nie tak i być tu mądry.

Napiszę jeszcze, że nie mam teraz aktywnej tej usługi, ale kiedyś już korzystałem z jakiejś ich promocji, ciekawe czy to może właśnie mieć wpływ.

Ktoś korzysta teraz, a miał już wcześniej wykupione?

Odnośnik do komentarza
50 minut temu, vip77 napisał:

Chciałem kupić sobie ea Play na miesiąc, które jest teraz w promce i dupa. Cały czas nieznany błąd, na konsoli, a przez apke, ups, coś poszło nie tak i być tu mądry.

Napiszę jeszcze, że nie mam teraz aktywnej tej usługi, ale kiedyś już korzystałem z jakiejś ich promocji, ciekawe czy to może właśnie mieć wpływ.

Ktoś korzysta teraz, a miał już wcześniej wykupione?

 

Możliwie, że konto EA spięte z konsolą Ci zamarzło. Spróbuj odpalić jakąś gierkę EA z online, jak długo nie grałeś, to Ci napisze, że na maila dostaniesz linka do reaktywacji.

Swoją drogą, jak te konto mailowe straciłeś, a konto EA miałeś spięte z konsolą, to jesteś w pupie, odzyskiwanie konta w EA to absolutny dramat...

Odnośnik do komentarza

Gram od czasu do czasu w gry EA, nawet ostatnio, FIFA 22, czy heat, także wpisuje się konto do ea normalnie.

Przez www też nie pyklo ale się dowiedzialem takiego czegoś, że mam już inna edycję. Jak w to kliknę, to pokazuje ogólnie wszystkie moje gry, z plusa i kupione, ale żadnej aktywnej subskrypcji ea play.

Chyba będę musiał zadzwoń na infolinię, jak chce sobie to zakupić.

Screenshot_2022-09-24-21-36-40-713_com.sec.android.app.sbrowser.beta.jpg

Odnośnik do komentarza

Całkiem możliwe zatem, ze jak już raz wykorzystałeś zniżkowy próbny miesiąc, to już drugi raz nie możesz. 

No i dupa, przez przeglądarkę nie mogę dostać się ani do portfela, ani do subskrypcji bo mam jak powyżej. Na szczęście przez menu PS5 mogłem i anulowałem wznawianie EA za miesiąc. Leci Jedi i Lost in Random.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...