Skocz do zawartości

Promocje na PS Store


basbot11

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, II KoBik II napisał:

Czulem ze rok mi mija i jakos na dniach trzeba kupic. No i zapomnialem o aktywnej karcie w PSN i w sobote Soniaczek sam se pobral 240zl. :reggie:

 

Deal życia. Teraz rok na cebuli, zadnej gry nie kupię na premierę od Sony. Złodzieje jedne, mnie polaczka tak o(pipi)ać. :frog:

Nie wiem jak macie poustawiane ale mnie sony ładnie ostrzegło przed końcem subskrypcji, mimo że miałem wyłączone odnawianie

Cytat
Wkrótce pobrana zostanie roczna opłata za PlayStation®Plus
Chcieliśmy tylko przypomnieć, że opłata członkowska za subskrypcję PlayStation Plus zostanie pobrana w dniu 05.04.2019.

W trakcie wykupywania subskrypcji wybrano roczną opcję płatności, a więc spróbujemy pobrać miesięczną opłatę w wysokości 240,00 zł z twojego portfela w dniu 05.04.2019, chyba że anulujesz subskrypcję 24 godziny wcześniej. Jeśli nie masz wystarczających środków w portfelu, pobierzemy środki z zarejestrowanej metody płatności, o ile tylko jest aktualna, a opcja automatycznego zasilania portfela została włączona* na twoim koncie Sony Entertainment Network.

Pomocne informacje o metodach płatności na koncie znajdziesz tutaj.
Pomocne informacje o zarządzaniu automatycznym doładowaniem portfela znajdziesztutaj.
Informacje na temat możliwości anulowania subskrypcji znajdziesz tutaj.

Jeśli chcesz zmienić plan opłat, musisz anulować subskrypcję i wykupić nową, z żądaną częstotliwością pobierania opłat.
Możesz też skorzystać z bezpośrednich linków na stronach zarządzania kontem, jeśli chcesz działać już teraz. Potrzebny ci będzie identyfikator PSN oraz hasło:

Sprawdź datę odnowienia
Zarządzaj automatycznym doładowaniem portfela
Dodaj lub usuń kartę kredytową lub debetową
Anuluj automatyczne odnowienie

* Zrobiliśmy to, gdy zasubskrybowałeś PlayStation®Plus

 

Odnośnik do komentarza

No maile przegladam codziennie kilkadziesiąt razy. Ale jakos w tym roku nic nie dostalem. 

Na konsolce tez zadnego info a logowalem sie dwa dni przed końcem jak sie okazało. 

 

I tak musialem kupić ale trochę miałem pełne portki bo zbieralem sie w domu do wyjścia a tu nagle mail ze doładowano portfel i ja panika, że jakiś hakier czy coś. :ragus:

 

Teraz juz na stronce wyłączyłem no ale 60 ziko zawsze by zostało. Które i tak bym pewnie przepyerdolil na co innego. :lapka:

Odnośnik do komentarza
No maile przegladam codziennie kilkadziesiąt razy. Ale jakos w tym roku nic nie dostalem. 
Na konsolce tez zadnego info a logowalem sie dwa dni przed końcem jak sie okazało. 
 
I tak musialem kupić ale trochę miałem pełne portki bo zbieralem sie w domu do wyjścia a tu nagle mail ze doładowano portfel i ja panika, że jakiś hakier czy coś. :ragus:
 
Teraz juz na stronce wyłączyłem no ale 60 ziko zawsze by zostało. Które i tak bym pewnie przepyerdolil na co innego. :lapka:
Też tak miałem. Zadzwoniłem na infolinię Sony i mi kasę oddali. Pani na info powiedziała, że raz mogą mi tak oddać ale jak w przyszłości znów zapomnę wyłączyć subskrypcje to już nie mam po co im głowy zawracać
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Arkady napisał:

Ktoś na forum wspominał, że z każdym updatem systemu, „odhacza” subskrybcje. 

Po updejtach na PS3 i Vicie tak było, na PS4 po każdej aktualizacji sprawdzałem i nie odhaczało mi na nowo :lapka:  odhaczało za to po akceptowaniu nowego regulaminu korzystania z PSN

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
  • 8 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...
2 godziny temu, LukeSpidey napisał:

Skończyła się styczniowa promocja na PSN (właściwie to kończy się 18 stycznia) i na półki wjechała nowa oferta. Póki co dostrzegłem 2-3 tytuły, na które może się skuszę. Bardzo liczę, że wreszcie obniżą dodatki do Cities Skylines, bo ta jest w sporej promocji. 

To się podziel co tam upatrzyłeś?

Odnośnik do komentarza

Grałem w jedynkę, ale się od niej odbiłem. 2 niedawno zacząłem, świat gry jest bardzo spoko, dopracowany i oryginalny, jednak gameplay mi nie siadł. Albo nie umiem w to grać. Po cichaczu gra mi nie wychodzi, a szlachtowanie przeciwników i gra na rambo mnie nie porywa. Pogralem 3 godziny i nie mam ochoty wracać. Jednak za taką kasę warto spróbować mimo wszystko. 

 

Prey za to dla mnie jedna z lepszych gier jaką ogralem w zeszłym roku, ten tytuł bardzo mi siadł, zresztą lubię sifi to pewnie też przez ten klimat. Bardzo dobra gra, chociaż z początku trudna i może być frustrująca. Mnie o dziwo gra tak wciągnęła, że porażki mnie nie zniechęcały tylko motywowały do dalszej gry. 

Odnośnik do komentarza

Mi się jedynka Dishonored podobała, przeszedłem. Dwójka mi się wydaje zbyt hardkorową skradanką, ktoś Cię odkryje i masz totalnie przewalone, a o wykrycie łatwo.

 

10 godzin temu, bartiz napisał:

Dishonored 2 za 29zł. Warto? Jedynka w sumie mi się podobała. Jest też Prey za 39.

 

Prey to Bioshock tej generacji, absolutne dzieło storytellingu i klimatu. Historia, plot twisty, postacie - mega fajny tytuł, który posiada też atmosferę sci-fi horroru w stylu Half Life. Jeden z moich top tej generacji i w ogóle. Jedna z nielicznych gier, która ciągnie mnie do wielokrotnego przechodzenia. Jak często w przypadku takich dzieł, słabo się sprzedała :(

 

Co do promocji, to nic specjalnego dla mnie, chociaż może zastanowię się nad Valkyria Chronocicles 4, bo jest po niecałe 70 dyszek. Z tym, że jak skończę Control, to planuję Ace Combat, a w lutym wychodzi Two-Point Hospital na PS4, a jeszcze w tle gdzieś Kakarot ciągle się obija ;)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jest od wczoraj nowa promka na cyfrówki i jest sporo dobra, jeśli ktoś nie kupił wcześniej. Między innymi pakiet Limbo/Inside za 38 zł, Guacameele 2 full wypas pakiet za 24 zł, no i dla niektórych gratka w postaci Monster boy and the cursed kingdom za 79 zł (ze 169).

Oprócz tego dużo dobrego drobiu jak Transistor, Bastion, Pyre, Journey, trylogia Trine itp.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, Luqat napisał:

Jest od wczoraj nowa promka na cyfrówki i jest sporo dobra, jeśli ktoś nie kupił wcześniej. Między innymi pakiet Limbo/Inside za 38 zł, Guacameele 2 full wypas pakiet za 24 zł, no i dla niektórych gratka w postaci Monster boy and the cursed kingdom za 79 zł (ze 169).

Oprócz tego dużo dobrego drobiu jak Transistor, Bastion, Pyre, Journey, trylogia Trine itp.

Promka bardzo dobra dla osób, które wcześniej tych tytułów nie wyrwały. Niestety kilka tytułów stoi zdecydowanie drożej, niż we wcześniejszych przecenach, więc trochę słabo. 

 

Sam się może skusze na Serial Cleaner. W koszyku wisi jeszcze Batman: The Enemy Within od Telltale. 

 

To Guacamelee 2 faktycznie takie dobre? 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, LukeSpidey napisał:

Promka bardzo dobra dla osób, które wcześniej tych tytułów nie wyrwały. Niestety kilka tytułów stoi zdecydowanie drożej, niż we wcześniejszych przecenach, więc trochę słabo. 

 

Sam się może skusze na Serial Cleaner. W koszyku wisi jeszcze Batman: The Enemy Within od Telltale. 

 

To Guacamelee 2 faktycznie takie dobre? 

 

Wiadomo, że właśnie dla tych osób przede wszystkim to jest okazja. No i nie wszystkie tytuły mają promocyjne ceny, a bardziej "promocyjne". Ja sam nie ogrywam wszystkiego co bym chciał na premierę z powodu braku czasu oraz cen. Natomiast mam listę gier, które chcę nabyć i jak są promocje, to je wyłuskuję, tak jak np. w tym przypadku z Guacameele 2 właśnie. Wcześniej cena 84 złote trochę odstraszała, ale teraz za jedną czwartą ceny, nie ma co się zastanawiać. Jeśli zaś chodzi o opinię, to nie wiem, bo dopiero co nabędę, ale ogrywałem jedynkę i bardzo mi podeszła, mimo że nigdy nie byłem metroidvanowcem. Także jeśli ten gatunek Ci odpowiada, to łykaj śmiało, a jeśli nie, to jest szansa, że się przekonasz, bo klimat grafa i gameplay są świetne. No i pierwsza część też jest w ofercie, w dopasionej wersji za 16taka, więc jest okazja wziąć obie, jeśli w jedynkę też nie grałeś :good:

Edytowane przez Luqat
Odnośnik do komentarza
W dniu 18.01.2020 o 00:39, bartiz napisał:

Dishonored 2 za 29zł. Warto? Jedynka w sumie mi się podobała. Jest też Prey za 39.

D2? Ojj jedna z bardziej niedocenionych gier tej generacji (tak jak i Prey o którym już Mendrek napisał co trzeba). Nowa postać i nowe moce, FANTASTYCZNE poziomy. Paluszki lizać. Bierz! za tą cenę to jakiś żart. 

Jak będzie jakaś promka to wezmę death of the outsider.

 

Edit: o, jest promka! 42PLN .... będzie grane:)

 

Edytowane przez qraq_pk
Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Luqat napisał:

 

Wiadomo, że właśnie dla tych osób przede wszystkim to jest okazja. No i nie wszystkie tytuły mają promocyjne ceny, a bardziej "promocyjne". Ja sam nie ogrywam wszystkiego co bym chciał na premierę z powodu braku czasu oraz cen. Natomiast mam listę gier, które chcę nabyć i jak są promocje, to je wyłuskuję, tak jak np. w tym przypadku z Guacameele 2 właśnie. Wcześniej cena 84 złote trochę odstraszała, ale teraz za jedną czwartą ceny, nie ma co się zastanawiać. Jeśli zaś chodzi o opinię, to nie wiem, bo dopiero co nabędę, ale ogrywałem jedynkę i bardzo mi podeszła, mimo że nigdy nie byłem metroidvanowcem. Także jeśli ten gatunek Ci odpowiada, to łykaj śmiało, a jeśli nie, to jest szansa, że się przekonasz, bo klimat grafa i gameplay są świetne. No i pierwsza część też jest w ofercie, w dopasionej wersji za 16taka, więc jest okazja wziąć obie, jeśli w jedynkę też nie grałeś :good:

To mnie przekonałeś. Nigdy nie grałem w takie gry, ale 40 dyszek nie szkoda jak może się okazać, że czeka mnie wspaniała przygoda. 

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, qraq_pk napisał:

D2? Ojj jedna z bardziej niedocenionych gier tej generacji (tak jak i Prey o którym już Mendrek napisał co trzeba). Nowa postać i nowe moce, FANTASTYCZNE poziomy. Paluszki lizać. Bierz! za tą cenę to jakiś żart. 

Jak będzie jakaś promka to wezmę death of the outsider.

 

Edit: o, jest promka! 42PLN .... będzie grane:)

 

42 za Death z PSN to promka? Za 29 zl w folii kupowałem dawno temu :O

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...