Skocz do zawartości

Promocje na PS Store


basbot11

Rekomendowane odpowiedzi

https://store.playstation.com/pl-pl/product/EP4541-CUSA07966_00-REALFARMEU000000

2 złote za farmę. A Ty @oFi co kupiłeś za 2 złote? :)

Kupiłem dwie gierki, może kiedyś ogram:

 

Tytuł Data Kwota Ukończone?
114. AereA 24.01.2020 6,55
113. Defunct 24.01.2020 1,00
Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, grzybiarz napisał:

https://store.playstation.com/pl-pl/product/EP4541-CUSA07966_00-REALFARMEU000000

2 złote za farmę. A Ty @oFi co kupiłeś za 2 złote? :)

Kupiłem dwie gierki, może kiedyś ogram:

 

Tytuł Data Kwota Ukończone?
114. AereA 24.01.2020 6,55
113. Defunct 24.01.2020 1,00

 

 

Defunct(za złotóweczke) oraz SHINY - A Robotic Adventure (1,20)

Edytowane przez oFi
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Nie wiem czy to odpowiedni topik ale z okazji 20-lecia serii Sims, czwarta część nie dość że za free w PS Plusie to także dodatki do niej są obecnie w mocno obniżonych cenach.

Pomimo że podstawkę obecnie cisnę pod platynę, to może dokupię jakiś dodatek np. Życie w tropikach, Wampiry lub Psy i Koty. Ale raczej na konto psn syna bo Młody poza Minecraftem i GtaOnline ostatnio zainteresował się własnie Simsami :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Wjechała nowa promocja na PSStore. Podwójna zniżka dla Plusowiczów. 

 

https://psprices.com/region-pl/discounts/?sort=date

 

Mudrunner: American Wilds, czyli kompletna wersja jednej z najbardziej zayebistych gier tej generacji za 50 zł. :obama: Jak ktoś jeszcze nie grał to jest to idealny moment, aby naprawić swój błąd i rozgrzać się przed daniem głównym tj. kontynuacją, czyli Snow Runner., która swoją premierę będzie miała już 28 kwietnia. 

 

Tak więc Panie i Panowie, zakładać gumiaki i taplać się w błocie.

 

Odmaszerować. 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Chciałem ostatnio kupić dzieciakom grę just dance 2020 i zdziwiła mnie cena gry w markecie.Mianowicie koszt tej gry na ps4 wynosi obecnie 199pln a w markecie 99pln bez promocji 169pln

Szok że po zakupie + płace więcej ze strony niż przeciętny Kowalski w sklepie. Wersja online powinna być tańsza , choć by ze względu na szacunek do klienta lub posiadanie +, za którego płaci się parę groszy, A w zamian mam losową grę i zniżkę na cos czego nie chce.

Niech chociaż ta cena będzie zbliżona do marketowej! Odbieram to jako brak szacunku dla graczy i robienie ich po prostu w balona, byle zedrzeć  kasę.

Edytowane przez DIMON
Błędy
Odnośnik do komentarza
W dniu 22.03.2020 o 15:52, DIMON napisał:

Chciałem ostatnio kupić dzieciakom grę just dance 2020 i zdziwiła mnie cena gry w markecie.Mianowicie koszt tej gry na ps4 wynosi obecnie 199pln a w markecie 99pln bez promocji 169pln

Szok że po zakupie + płace więcej ze strony niż przeciętny Kowalski w sklepie. Wersja online powinna być tańsza , choć by ze względu na szacunek do klienta lub posiadanie +, za którego płaci się parę groszy, A w zamian mam losową grę i zniżkę na cos czego nie chce.

Niech chociaż ta cena będzie zbliżona do marketowej! Odbieram to jako brak szacunku dla graczy i robienie ich po prostu w balona, byle zedrzeć  kasę.

 

To norma. Gry na psn, steam i tak dalej to kupuje się jak wjeżdżają przeceny. Tak to tylko pudełko wchodzi w grę jeśli nie srasz kasą, albo cenisz swój hajs.

Odnośnik do komentarza

Na maila przyszło mi, że 1 kwietnia na PSStore startuje wiosenna wyprzedaż. Albo Sony dowali porządnymi tytułami albo desperacko szukają ochotników do wydania kasy, bo nigdy wcześniej nie dostałem takiego powiadomienia.

 

Jest też trzecia opcja. Trafiłem na listę osób, które bardzo często kupują na PSStore i teraz cały czas będę miał takie info. :reggie:

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, LukeSpidey napisał:

Na maila przyszło mi, że 1 kwietnia na PSStore startuje wiosenna wyprzedaż. Albo Sony dowali porządnymi tytułami albo desperacko szukają ochotników do wydania kasy, bo nigdy wcześniej nie dostałem takiego powiadomienia.

 

Jest też trzecia opcja. Trafiłem na listę osób, które bardzo często kupują na PSStore i teraz cały czas będę miał takie info. :reggie:

nie miałem ps4 od prawie 2 lat i nic tam nie kupiłem od czasów yakuzy 6 a też dostaje więc raczej to nie dlatego że dużo kupujesz ;)

Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...
  • 10 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...