Skocz do zawartości

The Last Of Us Remastered Edition


KOŁD

Rekomendowane odpowiedzi

Lepsze włosy Lary (zaczerpnięte z pc), roślinność, ruszajace się strzały w kołczanie, ale jednak 53-60 fpsów >>> pływające 32-60. Marzy mi się taki port RDR, Dues Ex HR, oraz pierwszego Bio i mam już wszystkie games of the generation w przyzwoitej oprawie.

Edytowane przez nobodylikeyou
Odnośnik do komentarza

Czy PSstore ponawia próbę zakupu przedpremierowego? W chwili zakłada zamówienia nie miałem środków (dostałem maila że ich nie ma) jednak teraz już bank zaksięgowal jak to wygląda?

 

EDIT

Problemem była wyłączona opcja " Automatycznie dodaj środki, aby odnowić subskrypcje lub zapłacić za zawartość przedpremierową"

Edytowane przez gamerTHC
Odnośnik do komentarza

Pojechałem do MM a tam pełno kopi gry za 199 zł :) więc pytam czy mogę odebrać swoją kopię za 179 zł. Poszukali zlecenia bo jeszcze siedziało na magazynie :). Kopia odebrana  i zaraz zasiadam przed tv 

 

wiec można już normalnie grać?

nie ma żadnego NDA ?

Odnośnik do komentarza

 

 

I jak komuś z preorderowcow pobiera się już ? Sony zapewniało ze będzie można pykac w dniu premiery bez czekania

Okej, ale premiera na PSS jest zapowiedziana na 30.07, czyli pewnie będzie można pyknąć jutro o 24.
Tak, wiem jednak muszą wcześniej udostępnić przecież nie pobierze się to w 10min.

 

W ramach ciekawostki, mam pre-order na plstore, ale nie wytrzymałem ciśnienia i kupiłem w saturnie .... odpalam gierkę, i nie ma instalacji??? zdziwiony wbijam na zawartość dysku a tam TLoU 43GB zainstalowane już:) widocznie w tle zassało już dane ze store

Odnośnik do komentarza

Czyli już pobiera już? Dobrze wiedzieć :) myślę że jutro będzie można grać skoro oficjalna premiera ma mieć miejsce dnia jutrzejszego mimo tego że w sklepie napisali że przewidywana premiera 30

od 3 dni konsole mam "na czuwaniu" i może wtedy zassało...grę można odpalić klikając na licznik w bibliotece:)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Do ludzi, którzy grali już w TLoU na PS3 w polskiej wersji: jak się dubbing jako całość prezentował? Jutro powinien dojść preorder, a ja ciągle miotam się między graniem z dubbingiem PL i ENG, bo niby Joel w polskiej wersji mnie koszulę, ale trochę hejtów na Ellie i postaci epizodyczne się naczytałem. Bezspoilerowe fragmenty z porównaniami, które znalazłem też nie dają jakiejś bardzo jednoznacznej odpowiedzi więc fajnie by było jeśli ktoś, kto ograł całość/znaczną część w tej wersji dorzucił swoje trzy grosze :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...