Skocz do zawartości

The Last Of Us Remastered Edition


KOŁD

Rekomendowane odpowiedzi

gdzieś coś czytałem lub obiło mi się o uszy ze podobno działa już funkcja pre-loading czyli pobiera ci grę z pre-ordera na pss przed jej premierą 

 

Pierwszym tytułem które będzie wspierało tą opcję będzie Destiny, ktoś pytał czy gram w 60 k/s odpowiadam TAK, inna kwestia to też tak macie że przy szybkim ruchem gałką na boki macie ujowo rozmazane postacie ? Co do poziomu hard bo na niego się zdecydowałem to już zginąłem dwa razy ale to raczej wina że jeszcze nie dostosowałem się do sposobu grania w ten tytuł.

Odnośnik do komentarza

Byłem w sklepie a tam małe zdziwienie. Otóż sprzedają wersję Spolszczoną.

 

thelastofus_remastered_plps4.jpg

 

Więc moje pytanie jest takie czy ktoś to kupił i czy w takiej spolszczonej wersji jest możliwość WŁĄCZENIA  Angielskiego języka. Tak aby słuchać oryginalnych głosów po angielsku a nie po Polsku ??

 

Tak :) ja gram bez spolszczenia z polskimi napisami 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Byłem w sklepie a tam małe zdziwienie. Otóż sprzedają wersję Spolszczoną.

 

thelastofus_remastered_plps4.jpg

 

Więc moje pytanie jest takie czy ktoś to kupił i czy w takiej spolszczonej wersji jest możliwość WŁĄCZENIA Angielskiego języka. Tak aby słuchać oryginalnych głosów po angielsku a nie po Polsku ??

W wersji na nasz rynek jest dubbing angielski, rosyjski i polski tak przynajmniej wynika z PSstore

 

Wyoaczcie za blady i post pod postrm ale flashowalem komorke i nie mam nic narazie ani slownika ani tapatalk

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ok dzięki za odpowiedzi. 

 

Gre mogłem mieć już wczoraj ale zamiast samochodem pojechałem do sklepu rowerem. Nie dojechałem bo na jednym z krawężników źle wymierzyłem naskok i przebiłem oponę. Mleczko trysnęło razem z powietrzem, efektownie to wyglądało. 

 

Komu się śpieszy ten nie gra, hehehe  :sweat:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Panie i Panowie.

 

Nie chce wyjść na hejtera, wiem że zaraz mnie zasypie fala niefajnych komentarzy, ale choć uwielbiam The Last of Us, to szczerze mówiąc ludzie z ND nie przyłożyli się do tego "Remastera"

 

Dużo więcej włożonej pracy widziałem przy Tomb Raiderze, gdzie ficzerów czyniących ją grą Next-Genową było naprawdę sporo, natomiast tutaj prócz 60 klatek gdzie gorzej wyglądają cienie, 1080p i lepszych tekstur (zaznaczmy, że nie wszystkich), nic tutaj wielkiego nie ma.

 

Smuci mnie to strasznie.

 

Całą myśl rozwine na blogu, to takie luźne nawiązanie do moich pierwszych spostrzeżeń.

 

Na PS3 TLoU kopał dupę, ale obiektywnie już na PS4 nie wyróżnia się niczym szczególnym.

Mam dokładnie takie same przemyślenia. Tomb Rider jest dużo fajniej zrobionym remasterem. W TLOU jest Full HD i 60 klatek które robią różnicę, ale po za tym gra nie ma żadnych next-gen'owych ficzerków. Wielka szkoda bo liczyłem na więcej...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...