Skocz do zawartości

The Last Of Us Remastered Edition


KOŁD

Rekomendowane odpowiedzi

Ja kupiłem z US - digital. I gram na koncie europejskim.

Na początku też nie mogłem grać na innych kontach niż US, ale aktywowałem konto US jako główne i można było grać na pozostałych. Ba, teraz znów dałem polskie jako konto główne i gry nie zablokowało: jest dostępna na POL, EU i US.

a działa Ci Multi po nowej łatce??

Odnośnik do komentarza

Z tym problemem z zapisem, o którym pisałem wyżej, okazuje się, że to ja jednak jestem tępy dzwon, choć i gra mogłaby być "jaśniejszymi" komunikatami uraczona.

Przy odpalaniu gry przez pomyłkę anulowałem tworzenie zapisu dla nowej gry - wtedy z automatu gra wywala komunikat, że jeśli zacznę w ten sposób, bo to się nie zapisze postęp. Wybrałem tam opcje [nie], bo wydawało się że to anuluje poprzedni zły wybór, a efektem było odpalenie gry bez save'a. Dość niejasny komunikat skończył się tym, że parę godzin gry poszło na marne, ale teraz wszystko już chodzi wzorowo.

 

A o ile nie rozumiałem przeżywania na poziomem trudności podstawowej wersji gry, tak tutaj na poziomie grounded jest naprawdę srogo  :nuke:

Uwielbiam tę grę. Na PS3 przeszedłem ją jakieś 5 razy, a tutaj czuję się, jakbym wszystko przechodził pierwszy raz ;)

Odnośnik do komentarza

Posiadam TLoU Remastered i nie mogę za żadne skarby odpalić trybu frakcji, Ściągam mapy z poziomu gry. Niby są zainstalowane odpalam, a gra nadal przenosi mnie do PSN i każe pobierać ten pakiecik. A tam już tylko mogę ocenić dodatek ponieważ jest już zainstalowany. Próbowałem wszystkiego, grę instalowałem na nowo, dodatek ściągałem z poziomu menu konsoli i nic. Nadal to samo.

Edytowane przez NicraM
Odnośnik do komentarza

Posiadam TLoU Remastered i nie mogę za żadne skarby odpalić trybu frakcji, Ściągam mapy z poziomu gry. Niby są zainstalowane odpalam, a gra nadal przenosi mnie do PSN i każe pobierać ten pakiecik. A tam już tylko mogę ocenić dodatek ponieważ jest już zainstalowany. Próbowałem wszystkiego, grę instalowałem na nowo, dodatek ściągałem z poziomu menu konsoli i nic. Nadal to samo. Jakieś pomysły? Plusa mam, gra była w bundlu z konsolką. 

Odnośnik do komentarza

 

Szybko zabolało.

 

Ranking jak ranking, każdy ma swój własny.

tam od razu zabolało, gre skonczyłem daje 9 i bardzo spoko mi się grało, ale gra wszechczasów?

 

zqe3qEy.gif

 

Dobrze mówisz. Piękny, mocny tytuł, o ktorym za 10 lat nikt nie będzie za bardzo pamiętał. Daleko do gry wszechczasów. 9+/10 bez serduszka.

Odnośnik do komentarza

 

tam od razu zabolało, gre skonczyłem daje 9 i bardzo spoko mi się grało, ale gra wszechczasów?

 

 

To napisz do nich, że ty dałeś 9/10, to oni się mylą.

 

The Last of Us to może nie gra wszechczasów. jeśli mamy na myśli same mechanizmy rozgrywki, bo nie ma tam nic odkrywczego, ale to jedna z tych gier, której fabuła, relacje dwójki bohaterów i klimat tak mocno oddziaływują na gracza. Niewiele jest tytułów, które wzbudzają takie emocje. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...