Skocz do zawartości

The Last Of Us Remastered Edition


KOŁD

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Ja dopiero jestem w hotelu, nie wiem ile mi jeszcze zostało, w sumie nie oglądałem wcale żadnych materiałów z gry czy to z ps3 czy ps4, i gra mi sprzedała niezłego kopa w ryj wykonaniem i ogólnym gameplayem, plus multi ma świetne, ale staram się nie grac puki nie przelazę wątku głównego żeby sobie nie schrzanić widoku miejscówek.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja dopiero jestem w hotelu, nie wiem ile mi jeszcze zostało, w sumie nie oglądałem wcale żadnych materiałów z gry czy to z ps3 czy ps4, i gra mi sprzedała niezłego kopa w ryj wykonaniem i ogólnym gameplayem, plus multi ma świetne, ale staram się nie grac puki nie przelazę wątku głównego żeby sobie nie schrzanić widoku miejscówek.

 

Masz 1/3 gry za sobą, nawet nie jesteś w połowie :D Delektuj się. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

siema, mam pytanie. Czy jeśli przejdę grę na brutalna rzeczywistość to zaliczy mi wcześniejsze poziomy ? Chodzi mi o to że przeszedłem na "przetrwanie" i na "przetrwaniu plus" wbiłem już wszystkie pucharki tzn. ulepszyłem bronie i skille Joela więc nie ma sensu przechodzić gry już do końca, nie dużo zostało ale zawsze to czas do przodu bo i tak brutalna mam zamiar przejść. Z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza

Tak, powinien Ci wpaść za przetrwanie plus.

Dzięki za odpowiedź. Brutalna rzeczywistość pękła w 16,5 h za pierwszym podejściem, plus myślę że dużo szybciej teraz powinien pójść bo znam już tą grę na pamięć ;) większych problemów nigdzie nie miałem, najdłużej męczyłem się grając Ellie gdy broniłem się w tej miejscówce gdzie na koniec wyskakuje purchlak ale i już na to mam patent ;) 

 

Po tym przejściu mam pytanie,  jak grałem to starałem się marnować jak najmniej amunicji bo nie wiedziałem co będzie potem i zauważyłem że jak "oszczędzałem" to gra nie dawała mi czasami amunicji. Jak waliłem na ostro to wypadała. Teraz nie wiem czy lecieć bardziej na ostro bo i tak będę miał tą amunicje czy nie. Ktoś wie może ?

Odnośnik do komentarza

taktyka w epizodzie zimowym

zayebiście upraszczało go atakowanie przeciwników melee, gdy byli zajęci szamotaniną z Davidem.

co do pytania; pomimo powyższego algorytmu na wyższych poziomach jednak bardziej opłacało się skradać niż strzelać. teoretycznie gra nie wynagradzała załatwiana sprawy po cichu, w praktyce promowała to poprzez unikanie silniejszych obrażeń i ograniczoną ilość środków do tworzenia medykamentów. 

Edytowane przez nobodylikeyou
Odnośnik do komentarza

Póki co oddałem kilka strzałów na grounded, mam 50% gry i full zapas wszystkiego i rzeczywiście - gdy strzelam, ammo wpada. Inaczej jedynie części i surowce. Warto zagrać i zmierzyć się, jak ktoś już grounded odblokuje to spokojnie powinien gre na tyle znać, że nie powinno być większych trudności. A gdy już się pojawiają to często jest to kwestia szczęścia: czyszcząc  drogę do autobusu do szkoły rozgrywałem partyjkę kilkanaście razy, aż udało się ubić wszystkich bez strzału i straty życia. Podobnie w wielu innych momentach - da się ubić wszystkich jedną gwoździobombą lub podobnej mocy bronią. Warto kombinowac, bo można dużo wygrać

Odnośnik do komentarza

W tym miejscu, jak w kazdym potrzebna jest taktyka i znajomosc reakcji wrogow. Najpierw na gore po karte, pozniej pod sciane, zdjac czterech biegaczy, wlaczamy generator i sprincikiem na gore, po drodze zostawiajac gwozdziobombe bloaterowi. Proste? No jasne, ze proste ;)

 

Wlasnie skonczylem grounded, 17h na liczniku i kilka dobrych akcji utwierdzajacych mnie ze to obowiazkowy poziom dla kazdego maniaka tlou: mozna rzadzic grą, bawic sie z przeciwnikami kluczac tak ze nawet nas nie zauwaza. Wlasnie skonczylem tak zime i ostatni fragment w kanale pod szpitalem gdzie nawet mnie nie zauwazyli. Mam plan uwiecznic to poecas robienia grounded+. Ogolnie wszystko spoko poza kilkoma sekcjami gdzie trzeba walczyc i nie ma zadnych knifow. Na luzie mozna sposobem zrobic chociazby miejscowke ze snajperem lub gdy ellie czysci z gory snajperka, ale juz trzeb sie obowiazkowo pomeczyc w walce z ostatnim "bossem" lub a domku z davidem.

 

Co ja bede gadal, zadnej gry nie przeszedlem wiecej niz maks dwa razy, do tlou siadam wlasnie do szostego podejscia. Perelka! <3

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...