Skocz do zawartości

Call of Duty: Advanced Warfare


Rekomendowane odpowiedzi

Warto brać teraz gierke?Warta swojej ceny?Faktycznie multi takie spier,dolone?  Sa jakieś roznice w wersjach ps4 /one?

Nie warto. Nie za 229zł. Ja uległem forumkowemu hypeowi i kompletnie nie rozumiem zachwytów na tym CoD'em. Double jump i dash to za mało abym się jakoś jarał. Grafika bardzo przeciętna, a w mutli, to już w ogóle późne PS2 :P. Zdecydowanie gra dla fanów franczyzy i gatunku oraz dla ludzi z ADHD - tak szybko nie było chyba nigdy w CoD. Nie rozumiem też tych wysokich ocen. Destiny ze swoimi wadami niszczy tego CoD'a w przedbiegach, a dostaje marne 6 czy 7/10. Sugerowanie się w dzisiejszych czasach ocenami  nie ma w ogóle sensu, bo recenzenci są ostatnio totalnie nieprzewidywalni. 

  • Plusik 1
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

Odpaliłem w singlu, przeszedłem pierwszą misję i dalej czuć, że to wszystko robione na tych samych zasadach co poprzednie CoDy. Ale wkręciłem się, grafika fajna, akcja wylewa się z ekranu, kilka ciekawych patentów, strzela się też spoko - nie żałuję wydanej kasy, ciekaw jestem już co będzie dalej, a tu jeszcze multi muszę odpalić :)

Odnośnik do komentarza

No widzisz, dla mnie Destiny na pewno nie jest lepsze od Advanced Warfare. Zresztą przecież to nie ma sensu porównywać tych gier, to 2 różne światy są.

chodzi mi o to, że wychodzi coś nowego, nowy świat, nowe podejście do rozgrywki, raidy, mmo itp, a gra zostaje zniszczona przez recenzentów. Wychodzi kolejny CoD, który nie różni się zbyt wiele od poprzednich części i portale wystawiają noty bardzo dobre. nie rozumiem tego w ogóle, nie rozumiem też dlaczego potem ludzie narzekają, że nikt nie wypuszcza nowych IP - po co skoro recenzenci wolą grać kolejny raz w CoD'a. 

Edytowane przez Kalinho_PL
Odnośnik do komentarza

Pograłem w multi z racji urlopu ok 2 h i co mogę powiedzieć. 0 lagów :)     Fajna zabawa śmierdzi troszke titanfallem ale dla mnie spoko teraz jest równie szybko jak w queku a ja takie jazdy lubię. Co do respawnów jest na to JEDEN za(pipi)isty sposób. Ruszać się cały czas. Mi nikt za plecy nie wejdzie bo skacze, latam , biegam jak bym miał adhd. Chcesz taktycznej strzelanki graj co opa w Cod albo idz i kup bf 4. To nie miejsce dla ciebie. Są mapy gdzie da się przykampić ale dużo jest takich gdzie po prostu nie da rady być w jednym miejscu więcej niż 10 sec :)

Odnośnik do komentarza

Pograłem w multi z racji urlopu ok 2 h i co mogę powiedzieć. 0 lagów :) Fajna zabawa śmierdzi troszke titanfallem ale dla mnie spoko teraz jest równie szybko jak w queku a ja takie jazdy lubię. Co do respawnów jest na to JEDEN za(pipi)isty sposób. Ruszać się cały czas. Mi nikt za plecy nie wejdzie bo skacze, latam , biegam jak bym miał adhd. Chcesz taktycznej strzelanki graj co opa w Cod albo idz i kup bf 4. To nie miejsce dla ciebie. Są mapy gdzie da się przykampić ale dużo jest takich gdzie po prostu nie da rady być w jednym miejscu więcej niż 10 sec :)

I tu właśnie pojawia się duzy atut -z racji dynamiki. Niewielki odsetek kamperów. Są tez tryby klasyczne bez egzo, jak ktos chce grac na starych zasadach.
Odnośnik do komentarza

 

Warto brać teraz gierke?Warta swojej ceny?Faktycznie multi takie spier,dolone?  Sa jakieś roznice w wersjach ps4 /one?

Nie warto. Nie za 229zł. Ja uległem forumkowemu hypeowi i kompletnie nie rozumiem zachwytów na tym CoD'em. Double jump i dash to za mało abym się jakoś jarał. Grafika bardzo przeciętna, a w mutli, to już w ogóle późne PS2 :P. Zdecydowanie gra dla fanów franczyzy i gatunku oraz dla ludzi z ADHD - tak szybko nie było chyba nigdy w CoD. Nie rozumiem też tych wysokich ocen. Destiny ze swoimi wadami niszczy tego CoD'a w przedbiegach, a dostaje marne 6 czy 7/10. Sugerowanie się w dzisiejszych czasach ocenami  nie ma w ogóle sensu, bo recenzenci są ostatnio totalnie nieprzewidywalni. 

 

W takim razie czekam na Halo: Master Chief Collection i olewam CoD`a. :twisted:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

 

Warto brać teraz gierke?Warta swojej ceny?Faktycznie multi takie spier,dolone?  Sa jakieś roznice w wersjach ps4 /one?

Nie warto. Nie za 229zł. Ja uległem forumkowemu hypeowi i kompletnie nie rozumiem zachwytów na tym CoD'em. Double jump i dash to za mało abym się jakoś jarał. Grafika bardzo przeciętna, a w mutli, to już w ogóle późne PS2 :P. Zdecydowanie gra dla fanów franczyzy i gatunku oraz dla ludzi z ADHD - tak szybko nie było chyba nigdy w CoD. Nie rozumiem też tych wysokich ocen. Destiny ze swoimi wadami niszczy tego CoD'a w przedbiegach, a dostaje marne 6 czy 7/10. Sugerowanie się w dzisiejszych czasach ocenami  nie ma w ogóle sensu, bo recenzenci są ostatnio totalnie nieprzewidywalni. 

 

W takim razie czekam na Halo: Master Chief Collection i olewam CoD`a. :twisted:

 

Błąd i to duzy. Nie umniejszam rzecz jasna Halo MCC, ktore zapewne rowniez bedzie zacne i warte grzechu. Wracajac do CoD-a to dla mnie to najlepsza czesc w historii .Podkreslam jeszcze raz, ze chodzi mi o multi, bo na singla mam wywalone. Dzieki jetpackowi mozna odstawiac takie chore akcje, ze ja pyerdole! :lol:  Teraz zas dorwalem sie do mojej ukochanej spluwki tj MK-14 :nyam1:  JEDYNA dla mnie wada AW to zbyt mala IMO liczba broni. Tylko trzy obrzyny?Jeno cztery snajpy?Wolne zarty! :down: Co by nie mowic o Ghosts to tam byly az cztery samopowtarzalne strzykawki, a w AW tylko MK-14 wlasnie. Pewnie DLC cos dojdzie. Oby, bo teraz jest slabo pod tym wzgledem...

Edytowane przez Czezare
Odnośnik do komentarza

Singiel zaliczony i bawiłem się na bogato. Są momenty i warto je obadać samemu choć nie da się ukryć, że to nadal prosta strzelanka, gdzie na ostatnim poziomie trudności ginie się tylko z powodu małej ilości szczęścia i po niemal jednej kulce na klatę.

 

Multi ogrywam sporadycznie. Nie jest to liga Gears of War stąd z mojej strony nigdy nie było, nie ma i raczej nie będzie większej podjarki w tym segmencie zabawy w FPP. Stąd nadal czekam albo na remaster GoW albo kontynuację. 

Odnośnik do komentarza

Czy ktoś może zwrócił w tej grze uwagę na ping jaki jest pokazywany za pomocą tych kreseczek w tabelce z wynikami? Praktycznie każdy mecz, każdemu graczowi ping skacze od 1 do 4 kresek co 10 sekund, wtf!? Nikt na to tutaj nie narzeka, ale zauważyłem, że to jest zayebiście regularne.

Poza tym, ktoś tu wrzucał linki do tematów gdzie sporo graczy narzeka na lagi.

Edytowane przez Wooyek
Odnośnik do komentarza

Czy tylko ja dostaje solidny wpie.rdol w multi ? ;o W sensie niby pierwsze miejsce mam, ale jak w poprzednich częściach miałem ratio na poziomie około 2.0 tak tutaj waha się pomiędzy 1.0-1.5 .

I pytanie mam numer 2, w jaki sposób gracie w multi ? Latacie, jak po(pipi)ani po mapie czy może zajmujecie jakąś dogodną pozycję z której ostrzeliwujecie wrogów ?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...