Skocz do zawartości

Bloodborne


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

BB bedzie raczej kierowana do hardkorow ktorzy zjedli zeby na serii DS czy moze bedzie odrobine bardziej przyjazny w stylu Lords of Fallen??Nigdy nie gralem w zadna odslone bo nie sadze ze sa to  tytuly dla mnie mimo,ze dizajn miejscowek, przeciwnikow/bossow  jest na wypasie.

Ten ciezki gotycko-wiktorianski klimat jaki  sie wylewa juz z samych filmikow nie daje spokoju.No poprostu mozna by nim obdarowac z kilkanascie innych gier i jeszcze troche by zostalo,a to dopiero marnej jakosci filmiki.

Odnośnik do komentarza

Panowie macie jakiś gameplay (i jakiś trailer wypaśny) w HD ?  Jutro na lazanie i Srabble ziom peceiciaż, jest on też fanem serii DS dla niej kupił PS3. W związku z tym chcę mu pokazać na TV soczysty gp. Tematu nie śledzę, przejrzałem wstecz kilka stron teamtu ale nie znalazłem.

Odnośnik do komentarza

wydaje mi sie, że nie było, kilka zdjęć nowych bossów:

 

- gość z łańcuchami

- ognisty cerber czy co to, był na nowym video z coop,

- boss z czaszek

 

Co jak co, ale Sony potrafi świetnie promować gry, te screeny robią klimat

 

 

jyxhzb.JPG

oviysf.JPG

xsooct.JPG

xsooct.JPG

uyosqr.JPG

sbrdxy.jpg

 

 

 

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

1365014769.jpg

 

 

We wpisie na oficjalnym blogu PlayStation, oprócz zrzutów, zamieszczono znane już z PlayStation Experience zasady działania losowego lochu Chalice Dungeon.

Loch ten zabierze gracza do położonych pod miastem Yharnam podziemnych ruin. Mając specjalne kielichy, otworzymy portal i wkroczymy do wielopoziomowej lokacji. Każde takie otwarcie zupełnie zmienia rozkład miejscówki, wiec wchodząc, gracz nigdy nie wie, na jakie potwory i pułapki się tam natknie. Wspaniałe nagrody czekają na śmiałków, którzy dojdą do końca - samotnie lub z pomocą innych łowców przez Sieć.

Chalice Dungeon to nie tylko wyjątkowy w wystrój (zobaczcie te ogromne ostrza gilotyn zwisające z sufitów!), ale również niespotykane nigdzie indziej bestie. M. in. Mistrzowie Rytuałów o bladej skórze i ogromny, płonący pies stróżujący. Będzie się działo.

http://www.pssite.com/news-38488-bloodborne_przestawia_swiezutka_galerie_i_nakresla_losowo_generowane_lochy.html

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Czy ktoś z From potwierdził, że ten szary - biedacki steelbook to ostateczny koncept? Preorderowcy Nightmare Edition(tylko USA) mają dostać taki oto piękny steelbook

 

 

Bloodborne-Saw-Cleaver-SteelBook.jpg

 

 

Jak tu nie czuć się wydymanym? Btw ciekawe po ile te lepsze steelbooki będą chodzić na ebay.

Edytowane przez Pure Bladestone
Odnośnik do komentarza

Naprawdę, bardzo bym chciał kupić Nightmare Edition, ale ta wersja jest chvjowa (po co mi jakiś dzwonek?), gdyby dodawali jakąś epicką figurkę, to nawet bym się nie zastanawiał, a tak kupie collectors edition.

 

Dwa nowe szkice.

KYOKAI.jpg

 

KIRKHAMMER.jpg

 

Wyglądami to na 2 w 1, miecz będzie wychodził z młota.

Odnośnik do komentarza

Ta bron mi sie strasznie nie podobala w alfie, bo kiedy wyciagamy miecz (sliczny) to ta czesc mlota zostaje nam na plecach i dosc ohydnie to wyglada z takim kowadlem z tylu jak biegasz i walczysz, a podczas roll'owania to myslalem że ze smiechu pekne.

Nie wiem czemu, ale parsknalem śmiechem z tego posta, gdy po przeczytaniu zobaczylem avatar.

 

Nie wiem czemu.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...