Skocz do zawartości

Bloodborne


Rekomendowane odpowiedzi

MÓJ BORZE!!!

 

INSTABONER

Jakby wyjechali z takim trailerem na konferencji to bym do dziś był w śpiączce. Nareszcie zmieniona mechanika, wychodzi na to, że będzie to techniczny Slasher z fajnym combat systemem za co wielki plus. Track z traileru przemilczę bo moje uszy zostały zgwałcone.

PS4 nadchodzę :banana:

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 9,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

o wow, moze sie pierwszy raz ta seria zainteresuje skoro wychdozi na to ze teraz bedzie to gameplayowo przypominac slasher

 

btw to ten trailer z ktorego byly te przecieki przed e3

 

Nie że slasher, po prostu gra będzie wymagać wiecej aktywności, mniej pasywności z tarczą... której btw możliwe, iż nie ma.

Odnośnik do komentarza

Wydaje mi się, że jednak można nazwać tę grę slasherem tylko, że bardziej technicznym/taktycznym jak pierwsza część DMC. Slasher to niekoniecznie DmC czy Bayo i combosy na 50 hitów. Wywalenie obrony tylko jeszcze bardziej utwierdzam mnie w tym przekonaniu. Pewnie będą 3-4 bronie z 7-10 ciosami i prostym ich łączeniem.

Edytowane przez XM.
Odnośnik do komentarza

Wydaje mi się, że jednak można nazwać tę grę slasherem tylko, że bardziej technicznym jak pierwsza część DMC. Slasher to niekoniecznie DmC czy Bayo i combosy na 50 hitów. Wywalenie obrony tylko jeszcze bardziej utwierdzam mnie w tym przekonaniu. Pewnie będą 3-4 bronie z 7-10 ciosami i prostym ich łączeniem.

 

Broni ma być od cholery. I stamina. Broń palna da efekty tylko z bardzo bliska. Myślę że jednak daleko tej grze do slashera. Po prostu szybsza wersja Soulsów, tak bym to widział. Ale zobaczymy. To wciąż action rpg.

Edytowane przez Figaro
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

Wydaje mi się, że jednak można nazwać tę grę slasherem tylko, że bardziej technicznym jak pierwsza część DMC. Slasher to niekoniecznie DmC czy Bayo i combosy na 50 hitów. Wywalenie obrony tylko jeszcze bardziej utwierdzam mnie w tym przekonaniu. Pewnie będą 3-4 bronie z 7-10 ciosami i prostym ich łączeniem.

 

Broni ma być od cholery. I stamina. Broń palna da efekty tylko z bardzo bliska. Myślę że jednak daleko tej grze do slashera. Po prostu szybsza wersja Soulsów, tak bym to widział. Ale zobaczymy. To wciąż action rpg.

 

 

Apropo wywalenia obrony.. 1:06, wygląda jakby jednak blokował. Ciekawe co z targetowaniem przeciwników. Aaaa... i tego. Jaram sie.

Odnośnik do komentarza

w 0:32 blokuje toporkami ;) Dobra wiadomość, że zmieniają trochę gameplay na bardziej dynamiczny, cudownie to wygląda <3 I tylko ja sie jaram tymi potokami krwi?  I widząc ten gameplay i te "combosy" od razu mi się nasuwa skojarzenie z Monster Hunterem

 

I jeszcze co do krwi, to jawnie widać, że ciuchy bohatera się tą krwią plamią <3

Edytowane przez Rayos
Odnośnik do komentarza

Przecież system walki jest ten sam co w poprzednich grach. Jesli ktos tutaj widzi DMC albo Ninja Gaiden to musiał w DSy nie grać tylko na obrazkach, filmikach widzieć czajenie się, znaczek lock ona i strafe'owanie wokół celu :confused:

Skoro samo FS wspomina o przemodelowanym systemie walki z większą "głębią" to można gdybać, że będzie to jednak coś ambitniejszego niż ciachciach + dash z poprzednich części. I kto tutaj widzi w tej grze DMC? NG? Będzie to już "czwarta" część klona souls i ja akurat oczekuje dużych zmian bo na DS2 nie mogę nawet patrzeć.

 

O co chodzi z tym Demon's Souls 2, bo nie rozumiem.

Wszyscy myśleli, że będzie "druga" część DS, a tu psikus i powstaje nowa seria na podwalinach Demona. Figa pisze o DS2 zamiast ProjectBeast/Bloodborne chyba już tak z przyzwyczajenia.

Edytowane przez XM.
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...