Skocz do zawartości

Bloodborne


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,4 tys.
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Jedyne zastrzeżenie mam do Wioski Rybackiej z DLC. Nie podoba mi się artystycznie, totalnie nie mój gust chociaż przyznam że immersja jest tam na takim poziome, że aż czuć smród ryb. Za to Sala Badań to pyerdolony majstersztyk, jarają mnie takie miejscówki. Jeszcze na jej początku tekst spuchniętej głowy "czy ktoś widział moje oczy?" brodząc rękami w wodzie. Rewelka

Edytowane przez Mikołaj
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Rillas napisał:

Nie wiem czy w tym koszmarze czy w mansisa - ale w jednej z tych lokacji po raz pierwszy spotkalem te weze, ktore pojawiaja sie po zabiciu przeciwnika. Alez to wkurzajace zasrańce sa...

Chyba u Mensisa były te węże.

Co do samej Granicy, to ją uwielbiam. Te maszty wraków statków wystające znad mgły:fsg:

Odnośnik do komentarza

Nie mogłem samodzielnie rozpruć Laurenca, Pierwszego Pastora z dodatku, a ze względu na mało wglądu stwierdziłem, że pomoge innemu graczowi. Bestia dość klawo i sprawnie padła. Euforia niesamowita, zdobyłem rune Bestii do mojego setu.

 

Takiego wała. nie wiedziałem, że będąc pomocnikiem zabicie bosa dla nas się nie liczy. Dostałem szczyne tętnień i wkoorwienie poziom 9999. Jedyny plus jest taki, że poznałem ciosy i nabrałem rozeznania czasowego, kiedy moge sobie pozwolić na brutalny cios nie narażając się na wgniecenie w podłoge.

 

Piękna gra.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Mikołaj napisał:

Nie mogłem samodzielnie rozpruć Laurenca, Pierwszego Pastora z dodatku, a ze względu na mało wglądu stwierdziłem, że pomoge innemu graczowi. Bestia dość klawo i sprawnie padła. Euforia niesamowita, zdobyłem rune Bestii do mojego setu.

 

Takiego wała. nie wiedziałem, że będąc pomocnikiem zabicie bosa dla nas się nie liczy. Dostałem szczyne tętnień i wkoorwienie poziom 9999. Jedyny plus jest taki, że poznałem ciosy i nabrałem rozeznania czasowego, kiedy moge sobie pozwolić na brutalny cios nie narażając się na wgniecenie w podłoge.

 

Piękna gra.

Zawsze liczyło się tylko gdy ty wzywasz do swojego świata. Jak pomagasz to dostajesz z tego co pamiętam tylko jeden punkt wglądu.

Odnośnik do komentarza

Wcześniej pisałem że Bloodborne wydaje mi się łatwiejszy ale już mnie Blood Starved Beast sprowadziła na ziemię :). Sporo obrażeń zadają tez ci kolesie z workami jakby w nich cegły mieli :).

Jeszcze pytanie techniczne jak bym chciał kupić teraz BB na płycie to jaka wersja musi być żeby Save mi działał z tej plusów wersji?

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, sajmon34 napisał:

Liczy sie liczy :) W jakim jesteś przymierzu?

Nie-e, otrzymałem garstkę tętnień i nic ponad to. Gdyby gra bosa mi zaliczyła wpadłaby mi runa Bestii na której mi bardzo zależy. A przymierze? Podłokrwiści o ile dobrze czaje to pojęcie (klękałem u tamtej w Cainhurst)

 

3 godziny temu, BieŃ napisał:

z jakim lvl biegasz?

143 chyba

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Mikołaj napisał:

Nie-e, otrzymałem garstkę tętnień i nic ponad to. Gdyby gra bosa mi zaliczyła wpadłaby mi runa Bestii na której mi bardzo zależy. A przymierze? Podłokrwiści o ile dobrze czaje to pojęcie (klękałem u tamtej w Cainhurst)

 

143 chyba

To NG czy NG+?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.