Skocz do zawartości

Bloodborne


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gość _Be_
22 minuty temu, Hendrix napisał:

No oczywiście, że nie. Nie da się zastosować supersamplingu, jeśli rozdzielczość gry jest renderowana na takim samym poziomie jak matryca odbiornika. Gry magicznie nie uzyskają wyższej rozdzielczości.

Racja. Ja sobie coś uroiłem po prostu. 

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza
Gość _Be_
10 minut temu, nobody napisał:

w sumie "G....m." bez opanowanego parry tez był s(pipi)ysynem, dopiero na nim zacząłem uczyć się tej techniki

Przechodząc pierwszy raz za trzecim razem go zaje.bałem nie umiejąc w parry :potter: Na drugim zakończeniu już jakieś 10 razy próbowalem xd

 

30 minut temu, Faka napisał:

To jakieś gunwo ten soft, no nic sam sprawdzę wieczorem ten supersampling.

No nie, masz grę która na PS4 Pro chodzi w 4K i na odbiorniku UHD dostajesz obraz natywny, ale już korzystając z FHD dostajesz obraz "tylko" FHD a mógłbyś dostać FHD z supersamplingiem i dzięki nowemu FW masz taką opcje.

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

Chociaż grę ukończyłem z tuzin razy pierwszy raz gram buildem pure Arcane.

Gra bardzo szybko zmienia się w żart, jedyny minus zrobienia dobrego builda arcane to że trzeba zaliczyć Chalice Dungeona żeby zdobyć dobre gemy ogniowe (przynajmniej do 3 głębokości).

Zawsze myślałem że buildy arcane w BB to utrudnianie sobie życia na siłę a jest zupełnie odwrotnie :)

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, balon napisał:

Jak wejdę docsnu tropiciela u wrócę to przeciewnicy się zrespują?

Podczas drogi do bossów sporo pomogą odkrywane z czasem skróty. Jedne z lepszych w gierkach w ogóle i pomagające zaoszczędzić nawet dobre 10-15 minut gry z zrespawnowanymi wrogami. 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Ryo-San napisał:

Pamiętam że ja tak przepakowałem postać w podstawce że ani razu nie zginąłem w dodatku xD

Ale chlopie!! Ile Ty soczystych i niezbednych koorew zes przeoczyl. Ile checi wybicia i zbeszczeszczenia zwlok niewiniatek Cie ominelo. Ile prob samobojczych ze slowami ‚yebac tego bossa’ zaraz przed zezarciem garsci trutki na szczury. Ile zyczen smierci pod adresem rodziny, przyjaciol i losowych przechodniow. Ile ominelo Cie checi mordu, zniszczenia i wizji swiata we krwi i ogniu...

Dlaczego az tak podpakowales postac nie zrozumiem juz nigdy...

  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, Yap napisał:

Ale chlopie!! Ile Ty soczystych i niezbednych koorew zes przeoczyl. Ile checi wybicia i zbeszczeszczenia zwlok niewiniatek Cie ominelo. Ile prob samobojczych ze slowami ‚yebac tego bossa’ zaraz przed zezarciem garsci trutki na szczury. Ile zyczen smierci pod adresem rodziny, przyjaciol i losowych przechodniow. Ile ominelo Cie checi mordu, zniszczenia i wizji swiata we krwi i ogniu...

Dlaczego az tak podpakowales postac nie zrozumiem juz nigdy...

Nie zapomnę cię Laurence

 

swoja droga od wczoraj pogrywał znów w bb pomagając czasem kumplowi w coopie i ależ to jest wtedy beztroska sieka. Solo to jednak inna gra

Edytowane przez kacprzak1991
Odnośnik do komentarza
32 minuty temu, Yap napisał:

Dlaczego az tak podpakowales postac nie zrozumiem juz nigdy...

Też tego nie rozumiem :( Latałem po lochach kielicha i farmilem tętnienia krwi jak poy(pipi)ny. A bo trochę więcej energii/staminy by się przydało. A to a tamto i tak jakoś wyszło. Nie wiedziałem że zrobi się aż taka przepaść między moja postacią a przeciwnikami. Chociaż podstawka i tak dała mi ostro w kość. Zyebalem wiem :(

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...