Skocz do zawartości

Bloodborne


Rekomendowane odpowiedzi

Za mna Mergo i z tego co wiem, to juz koncowka fabularnej czesci gry (samej zabawy nie koncze, bo do platyny zostalo pewnie drugie tyle roboty). Wrazenia? Poza superlatywami, ktore juz kazdy zna ja dopisze tylko jedno. Dawno nie bylo takiej gry w ktora tak sie wkrecilem, przez ktora czekalem az wszyscy w domu zasna, zeby po cichaczu wziac pada i grac w nocy - ryzykujac to ze w pracy bede siedzial jak zombie i bede potrzebowal wiadra kawy zeby obudzic mozg.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 9,4 tys.
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

A nie wiem ale jak komuś się podoba podstawka to odpuszczanie dlc które oferuje kozackie lokacje (wiadomo które imo najlepsze co from do tej pory zrobili w swoich gierkach) jak i bossfighty oraz uzupełnia l o r e świata gry to tak bym powiedział nie za bardzo. 

Edytowane przez messer88
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość _Be_
20 godzin temu, Ryo-San napisał:

Widzę że chcesz pobić mój rekord przekokszenia postaci xD

Mevka nie przebijecie. On podstawkę kończył na jakimś 170 lvl :rotfl: 

50 minut temu, Rillas napisał:

lochy kielicha

w kość mogą dać, ale też mogą strasznie obrzydzić grę bo są kure,wsko nudne, bierz dlc lepiej

Odnośnik do komentarza

Akurat jeśli chodzi o BB to jak dla mnie dużo ważniejsze są dobre gemy niż poziom postaci.

To co znajdujemy podczas fabuły raczej jest średnie i dla tego warto robić kielichy.

Gemy z najgłębszych kielichów podnoszą DPS o co najmniej 25% (w stosunku do najlepszych gemów z fabuły).

Odnośnik do komentarza

Widzę ze temat mocno oblegany po dodaniu gry do plusa :) Ja też miał bym kilka pytań, niby kupiłem plusa dla Ratcheta a Bloodborna miałem tylko sprawdzić ale chyba będzie odwrotnie :). 

Czy jest moment od którego poziom trudności jakoś drastycznie rośnie ? Początek wydaje mi się łatwy,  najslabsi przeciwnicy są na hita i jak ogólnie mimo braku tarczy wydaje mi się łatwiejszy od Demon i DarkSouls.

Czy jak chce ze znajomym pograć razem to musimy być w tej samej lokacji czy jeden drugiego może przyzwac z dowolnego miejsca?

Odnośnik do komentarza
30 minut temu, BRY@N napisał:

Widzę ze temat mocno oblegany po dodaniu gry do plusa :) Ja też miał bym kilka pytań, niby kupiłem plusa dla Ratcheta a Bloodborna miałem tylko sprawdzić ale chyba będzie odwrotnie :). 

Czy jest moment od którego poziom trudności jakoś drastycznie rośnie ? Początek wydaje mi się łatwy,  najslabsi przeciwnicy są na hita i jak ogólnie mimo braku tarczy wydaje mi się łatwiejszy od Demon i DarkSouls.

Czy jak chce ze znajomym pograć razem to musimy być w tej samej lokacji czy jeden drugiego może przyzwac z dowolnego miejsca?

Ja osobiscie chyba od 3 bossa (Amelia) i od starego Yharnam  wsiaklem bezpowrotnie i poczulem magie/poziom trudnosci bloodborne-a  , ale tak jak wszedzie jest to podkreslanie.. poziom trudnosci w tej grze to rzecz mocno wzgledna i osobista :potter:

 

Edit:

 

Aaaaa... wczesniej/do tej pory nie gralem w zadne soulsy.To tez ma na bank jakies znaczenie 

Edytowane przez BieŃ
Odnośnik do komentarza

Czy dołączenie do jakiegokolwiek przymierza blokuje dostęp do innego? Czy można dołączyć do wszystkich? Spotkałem pierwszego Vatra w Zakazanym Lesie i zastanawiam się czy nie dołączyć do jego ligi, bo widzę, że są jeszcze inne przymierza. A i jak zabiłem Iosefke (jeszcze przed zabiciem tego Roma) to pępowiny teraz są dla Mnie nic nie warte i mam je sobie zamienić na wgląd?

Edytowane przez Faka
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.