Skocz do zawartości

Bloodborne


Rekomendowane odpowiedzi

Ale nie wiem skąd te pomysły. Przecież widać, że to nadal będzie coś gameplayowo w klimatach Souls - na pewno nie "slasher w stylu DmC". Wątpię, by nagle porzucili bronie i stroje - dla mnie to jeden z większych plusów Soulsów, że mogę przebrać moją postać i często biegam w słabszych, ale za to lepiej wyglądających setach.

Szkoda tylko, że porzucimy ten średniowieczny klimat z mieczami i zbrojami - kapelusze, peleryny i shotguny jarają mnie znacznie mniej, no ale pożyjemy, zobaczymy - może odszczekam te słowa :)

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 9,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Też tego nie rozumiem, ale widocznie jak ludzie zobaczyli shotguna zamiast np. kuszy, to się zaczeły pomysły, że robią drugie DmC.

Co do klimatu, to nie jest to takie odległe od tego co nam zaprezentowali dotychczas. Widać jakąś świątynie, wąwóz, bramę zamkową i tylko hipki popylają w innych strojach. Stawiam piwo, że każdy poczuje się jak w domu, tylko, że takim ładniejszym.

 

 

edit. A żeby nie było tak cudownie: na filmiku doczytują się elementy otoczenia

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Jesli zrobią gre w stylu dmc gdzie w trakcie gry mamy tylko kilka przedefiniowanych broni i strojów. A nie rpg z masą sprzętu jak bylo do tej pory to ja bede zawiedziony. Byc moze bedzie to mimo wszystko dobry slasher ale ja wole dobrego rpga niz dobrego slashera

Już po tym kilku sekundowym gameplay-u widać, że to nie będzie dmc więc o co ta dyskusja?

Odnośnik do komentarza

już nie przesadzaj, na tym filmiku widać głównie biegnącą postać i kilka ciosów, mimo że wiele elementów bardzo przypomina serie DS to nie widać na tym filmiku żadnych elementów ekwipunku czy rozwoju postaci, więc dalej jest ryzyko że mimo bardzo podobnego stylu jak w DS grze będzie bliżej do slashera niż do rpg, cholera wie co im strzeli do głowy, mogą mieć dziwną wizje zrobienia czegoś nowego w celu uniknięcia oskarżeń że lecą na jedno kopyto (chociaż odemnie takiego marudzenia nie usłyszą bo uważam że co jak co ale akurat seria DS jest cudowna i na szczęscie nie zmieniła się zbytnio przez dotychczasowe 3 odsłowny)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

już nie przesadzaj, na tym filmiku widać głównie biegnącą postać i kilka ciosów, mimo że wiele elementów bardzo przypomina serie DS to nie widać na tym filmiku żadnych elementów ekwipunku czy rozwoju postaci, więc dalej jest ryzyko że mimo bardzo podobnego stylu jak w DS grze będzie bliżej do slashera niż do rpg, cholera wie co im strzeli do głowy, mogą mieć dziwną wizje zrobienia czegoś nowego w celu uniknięcia oskarżeń że lecą na jedno kopyto (chociaż odemnie takiego marudzenia nie usłyszą bo uważam że co jak co ale akurat seria DS jest cudowna i na szczęscie nie zmieniła się zbytnio przez dotychczasowe 3 odsłowny)

Przecież widać na tym filmiku jak postać się porusza w trakcie walki i w trakcie przemieszczania z miejsca na miejsce. Kropka w kropkę Demon's souls.

Na forum CDP RED to samo. Red Dead Redemption wyjdzie na PC ihuj. No normalnie:

ku-xlarge.gif

Jak chłop do obrazu, a obraz ani razu.

Odnośnik do komentarza

cieszy mnie wasza pewność, i sam będe wielce szczęśliwy jeśli wszelkie wątpliwości okażą się niesłuszne, sam z radością przyjme "dark souls" na ps4, niezależnie od nazwy gry i niezależnie od obecności shotguna, mimo wszystko na chwile obecną nie ma 100% pewności że to będzie nextgenowy DS z dodanym shotgunem

Odnośnik do komentarza

Niech robią, co chcą z gameplayem byle było w granicach dobrego smaku, już mechanika w Darku 2 ciut się różniła od poprzedniczek, co w sumie może być dla jednych debatą czy to dobrze, czy źle, lecz w ogólnym rozrachunku przynajmniej sprawia, że nie czujemy, iż dostajemy sequel na zasadzie odgrzewanego kotleta.

 

 

Z tym DMC to niezłe pociśnięcie jakby to była jedyna gra, w której postać miała shota w łapie. Ja sądziłem, że znakiem rozpoznawczym DMC były comba połączone z ostrzeliwaniem delikwentów z 2 gnatów w powietrzu no, ale widać może się nie znam ;p

 

 

Bardziej martwiłbym się, do czego posuną się tym razem dyrektorzy artystyczni i czy gra rzeczywiście zachowa swój wygląd taki jak na wycinku trailera, ale narazie za wcześnie by o czymkolwiek mówić.

 

Odnośnik do komentarza

Przecież to bardzo dobra zagrywka z ich strony. byłby to już czwarty mroczny RPG osadzony w średniowieczu. Zaraz po premierze  poleciały by komentarze pt " tak DS II powinien wyglądać na PS3", " zwykłe odcinanie kuponów, to samo tylko z lepsza grafiką" :D Wkrótce to nowe coś z lekko zmienionym klimatem i realiami a za kilka lat  pewnie z DS III wrócą do średniowiecza.

Edytowane przez chris85
Odnośnik do komentarza
If this game was a lady you have NO idea what I'd do to her.

 

I'd take her out for dinner. I'd make her laugh and listen to her attentively. I would be by her side when she needs me and give her space when she doesn't. I would hold her in my arms when we are together. I would love her family and friend as much as her. I would ask her to marry me. I would build my family with her. We would raise them together through thick and thin. We would grow old together. As we sit side by side in the hospital beds, we gaze at each others eye as if to say that we were the best thing to happen to us. As consciousness slowly fades away our eyelids become heavier. As I say goodbye to this world and everything I hold dear I take a look at my lover one last time. What is laying on the bed is not my lover but a killer fucking demon with wings and horns and chainsaws for arms and OH SHIT WHERE'S MY SHOTGUN FUCK I HAVEN'T SPENT MY SOULS FUCK ASS SHIT SHIT.

 

YOU DIED.

 

 

źródło: neogaf

 

 

lol

Odnośnik do komentarza
Gość mate5

Fajne, ale chyba powinno się znaleźć w temacie o Dark Souls :)

I'm just sayin'... :)

Widzę kolejny zwolennik tematycznego totalitaryzmu.

 

 

 

Czemu jeszcze nie ma w temacie tego wycieku przedstawiające menu główne pokazowej wersji project beast?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...