Skocz do zawartości

FIFA 15


Rekomendowane odpowiedzi

Ultima nie zawiodła, dzisiaj osobiście odebrałem. A przede mną i za mną w kolejce reszta szczęśliwców zrobiła to samo. Dobrą cenę miałem z 5% stałym rabatem. A do tego siedem kodów na pobranie jakiś dodatków i złotych paczek do UT.

Edytowane przez Emtebe
Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie rewela, choc bramkarzy niestety patch nie poprawil. O ile zdarzaja im sie interwencje nieprzewidywalne - puszczanie pilki mocnej w deszczu pod brzuchem, bomby w krotki rog, co wyglada mega naturalnie o tyle nadal przy strzalach zza pola stoja na 2 metry przed linia. Glowki tez poki co dziwne - juz 2ga z 16 m  :teehee:  Musze dluzej pograc Ficus - narazie 5 meczy, 1 przypadkowy remis szybkie mistrzostwo ligi - zobaczymy jak znajomi w koncu z FIFA do domu wroca. Same mecze, otoczka, dzwieki, drybling i mozliwosc kreowania akcji to dla mnie mistrzostwo swiata, gole wygladaja teraz mega naturalnie, animacje sa jeszcze lepsze niz rok temu, wystarczy sciagnac demo, by sie przekonac o ile przyjemniej gra sie w FIFE 15 w porownaniu z 14tka!

 

Podoba mi sie przelaczanie na zawodnika przy kazdej akcji (rzucie roznym, z autu, wolnym) w koncu bez problemu mozna sie uwalniac.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

a druga sprawa - jak będę grał za 10 ligę to dają jakiś sensownych młodych czy jak to wygląda? bo przykładowo, gdy FMa męczę 2025 to nadal jest klimat bo są nowe gwiazdy, stare zostają trenerami itd

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Nie przeszkadza wam ze w tej czesci obrona praktycznie nie isnieje ?

Beda hokejowe wyniki,to na pewno.....

 

Bez kitu. W offline nawet jeszcze nie gralem ale w online byle jaki napadzior wkreca w ziemie stoperow, bramkarze - reczniki i nic wiecej. Mam nadzieje ze to poprawia bo strzelic 3-4 bramki to teraz zaden problem. Problem w tym ze one rzadko kiedy daja wygrana xd

 

Ale tak poza tym to mega mega mega cudo. Jutro sie biore chyba za tryb menedzerski bo dzisiaj nie moglem sie od futa oderwac. Moge w to grac i grac. 

Edytowane przez schabek
Odnośnik do komentarza

Zagrałem dziś z osiem meczów i mogę powiedzieć tylko tyle: FIFA15 GOTY! Żadne Infamous, Far Cry 4 i Asasyn Unity tego nie pobije :)

Akcje, realizm, kibice, grafika!, trawa, miód płynący z rozgrywania piłki (wreszcie trzeba dłużej trzymać piłę a nie "na Jana"), powtórki! Sama przyjemność już to oglądać. Genialne są gleby piłkarzy. Jedynie trochę za łatwo mi wchodzą górne wrzutki na dobieg. No i rzygam już tym polskim komentarzem (masakracja), zmieniam na ang. Aha i czemu tył bramki się podnosi prawie przy każdym mocniejszym golu?

Na jakiej gracie kamerze? Ja tele3 i chyba przy niej zostanę (zastanawiałem się między tą a domyślną, ale ona trochę za nisko leży).

Odnośnik do komentarza

No i niestety nowa FIFA jest niegrywalna. Ten sam problem co w demku czyli straszne ścinki w menu głównym i w samym meczu. Pomaga tylko odłączenie się od internetu + restart gry - wtedy wszystko działa normalnie. Niestety nie po to kupiłem fifę by grać offline... żal.pl

 

 

Także jeśli ktoś myśli, że problem dotyczy tylko dema to niestety nie.  Problem również dotyczy pełnej wersji.

Odnośnik do komentarza

 

Nie przeszkadza wam ze w tej czesci obrona praktycznie nie isnieje ?

Beda hokejowe wyniki,to na pewno.....

 

Bez kitu. W offline nawet jeszcze nie gralem ale w online byle jaki napadzior wkreca w ziemie stoperow, bramkarze - reczniki i nic wiecej. Mam nadzieje ze to poprawia bo strzelic 3-4 bramki to teraz zaden problem. Problem w tym ze one rzadko kiedy daja wygrana xd

 

Ale tak poza tym to mega mega mega cudo. Jutro sie biore chyba za tryb menedzerski bo dzisiaj nie moglem sie od futa oderwac. Moge w to grac i grac. 

 

Po prostu trzeba nauczyc sie w koncu grac w obronie.  ;)

Odnośnik do komentarza

oO odpalilem kariere na drugim najwyzszym poziomie Leicester i poki co FIFA15 przypomina mi zabawe z Dark Souls - 1:4 z Evertonem i 0:2 z Chelsea. Ale oprawa, klimat itd ale sie wylewaja, no i komentarz angielski kozacki, wstawki, smaczki, nawiazania do poprzednich i nastepnych spotkan. Dla fanow ligi angielskiej boska sprawa. A nast mecz przede mna to Arsenal... :/

Odnośnik do komentarza

Najlepiej jest tak grać, że zaczynasz w drugiej lidzę angielskiej i pniesz się na sam szczyt. Ja tak zawsze ukochanym Leeds United robię, frajdy jest sporo prawie jak w master league z pesa. Ale w sumie offline już w ogóle bym nie grał teraz za bardzo pochłaniające tryby online ma fifa.

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

No i niestety nowa FIFA jest niegrywalna. Ten sam problem co w demku czyli straszne ścinki w menu głównym i w samym meczu. Pomaga tylko odłączenie się od internetu + restart gry - wtedy wszystko działa normalnie. Niestety nie po to kupiłem fifę by grać offline... żal.pl

 

 

Także jeśli ktoś myśli, że problem dotyczy tylko dema to niestety nie.  Problem również dotyczy pełnej wersji.

 

Bo tylko jedyna słuszna konsola nie ma z tym problemu.

Odnośnik do komentarza

Oficjalna jest w czwartek. Z Fifką zawsze tak było :)

 

Ja muszę się uzbroić w cierpliwość właśnie do czwartku bo kupiłem po taniości kod cyfrowy bo dla mnie bezsensu wywalać kasę na pudełko w tym gatunku gier. a doczekać się już nie mogę, podobnie aby zasiąść choć na chwilę do demka PESa.

Edytowane przez ChevChelios
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...