Skocz do zawartości

Xbox One: komentarze i inne rozmowy


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

dzięki za wypowiedzi, jeśli ktoś ma jeszcze chęci to śmiało :)

 

konsole bede kupował pod Witchera 3, nie chce grać w to na PC, mimo że premiera jest w lutym 2015

konsole chce kupić we wrześniu po premierze xboxa, ale zdecydowany jestem na PS4, ze względu na mocniejszy środek

Odnośnik do komentarza

rozeznaj się w ex-ach. mi exy bardziej podobają się na xbox-a one w porównaniu do ps4 (miałem konsole pół roku) multiplatformy ogram na pc jak mnie zainteresują i napewno będe lepiej wyglądac niż na ps4/xbone. no i sterowanie głosem i telewizją mnie bawi.

 

dla cebulaków xbox tez lepsza opcja, mozna kupic gierke za 50% ceny nowości na legalu i potem ją odsprzedać. jak wejdzie xone do polski zobaczycie jaki renesans bedzie na allegro kont z gierkami i cebulakow.

 

inaczej, weź to co mają twoi znajomi. zawsze będziesz miałz kim pograć/wymienić sie gierką.

jeśli to twoja pierwsza przygoda z konsolami bierz ps4, jesli mimo to wahasz sie nad xboxem wstrzymaj sie do września do polskiej premiery jak sytuacja bedzie klarowna, chyba ze masz dobrą cene na klocka.

 

ja znam swoje potrzeby i xbox na tą chwile jest najbardziej celnym wyborem.

chodzi ci o te konta z grami? można to później odsprzedać?

Odnośnik do komentarza

dzięki za wypowiedzi, jeśli ktoś ma jeszcze chęci to śmiało :)

 

konsole bede kupował pod Witchera 3, nie chce grać w to na PC, mimo że premiera jest w lutym 2015

konsole chce kupić we wrześniu po premierze xboxa, ale zdecydowany jestem na PS4, ze względu na mocniejszy środek

 

Tutaj masz opisane moje wrażenia po przejściu na Xboxa One ;)

 

http://www.psxextreme.info/topic/106582-xbox-one-komentarze-i-inne-rozmowy/page-3?do=findComment&comment=3098147

 

http://www.psxextreme.info/topic/106582-xbox-one-komentarze-i-inne-rozmowy/page-5?do=findComment&comment=3099894

 

Jeżeli kupujesz konsolę pod Wiedźmina 3, to rzeczywiście, aktualnie ta gra lepiej działa na PS4 (ze względu na 1080p). Twórcy próbują osiągnąć to samo na Xboxie One (co może im się udać, mają jeszcze trochę czasu). W przypadku konsoli Microsoftu masz IMO znacznie lepszego pada, lepiej rozwiązany system nagrywania różnych momentów z rozgrywki czy znacznie lepszą usługę sieciową (to na przyszłość, w Wiedźminie raczej się nie przyda).

Odnośnik do komentarza

Do posiadaczy Xbox One - czemu wybraliście akurat tą konsole, a nie PS4?

widziałem są na forum też osoby, które miały PS4 i zmieniły na Xboxa

 

stoje przed wyborem konsoli, zdecydowałem sie na PS4, ale jeszcze was zapytam :)

większość faktów przemawia za PS4, tańsza cena, dostępność, lepsze bebechy co widać zresztą po grach

 

przykład:

na Witchera 3 mają już 1080p/30fps i mówią, że bez problemu

na xONE 900p/30fps, ale walczą jeszcze o full hd

 

pad, online, społeczność, cała otoczka xboxowa do której jestem przyzwyczajony już od lat bardziej mi odpowiada, ciekawsze i lepsze gry w najbliższym czasie wyjdą na XONE. Kinectowe komendy wraz z nagrywaniem to świetny patent, snapowanie aplikacji również. Wiadomo jak wygląda sytuacja z multiplatformami, ale testowałem nie raz różnicę między 900p a 1080p na pececie (ostatnio w BF4) i nie jest to dla mnie deal breaker.

Odnośnik do komentarza

@Fanek zastanów sie na spokojnie co i jak, bo jak widać na przykładzie forumka, to ludzie zamieniają plejki na xboxy, a nie odwrotnie

 

Miałem ps4 i szczerze milion razy lepiej bawię sie z xboxem. pad, społeczność, online, gry to wszystko przemawia za xone, a wszechobecna moc playstation to po prostu marketingowy chwyt, tak jak dzieki ps2 da sie sterować rakietami, ps3 ma 8 rdzeni, sto tysięcy mocniejszy niz x360 do tego gry w 120fps i full hd xD teraz podobnie, ps4 niby 50% mocniejsze, a takie Destiny na obydwóch konsolach bedzie w 1080p/60fps

 

Tak wiec odpowiedź jest tylko jedna

 

TYLKO XBOX

Odnośnik do komentarza

dzięki za wypowiedzi, jeśli ktoś ma jeszcze chęci to śmiało :)

 

konsole bede kupował pod Witchera 3, nie chce grać w to na PC, mimo że premiera jest w lutym 2015

konsole chce kupić we wrześniu po premierze xboxa, ale zdecydowany jestem na PS4, ze względu na mocniejszy środek

 

 

Słowo klucz- nawyki pecetowe zostaw w PC. 

Tutaj musisz liczyć na hype z gry, online. 

Musisz pamiętać, że nawet teraz PS4 ma płatny online. Na Pc masz za free. Pamiętaj o cenach gier na premierze- nie 129zł jak na Pc, tylko 229zł ;) Ale mniejsza o to, sprzedać można łatwiej niż PeCetową grę. 

 

U mnie wszyscy mieli PS2, Ps3, a ja zawsze jako jedyny Xbox :D Także nie przemawiało to do mnie nigdy- taki argument. Dobre w czasach PSX, ale nie dzisiaj jak możesz kupić grę z drugiego końca świata, wymienić na forum, sprzedać na allegro. 

Obczaj gry, to jest najważniejsze. 

Odnośnik do komentarza

Fanek - Forumkowa rodzina Xbotow zawsze Ciebie przyjmie xD

 

LukaszM- Skype na Xbonie jest niesamowity. Gadam z rodzicami co tydzien I sami powoedzieli ze vido I dzwiek o wiele lepszy niz z laptopa. Dodatkowo Kinect ma takie pole widzenia ze mozesz wygodnie siedziec rozwalony na kanapie podczas rozmowy. Polecam :)

Edytowane przez hav3n
Odnośnik do komentarza

 

Musisz pamiętać, że nawet teraz PS4 ma płatny online. Na Pc masz za free. Pamiętaj o cenach gier na premierze- nie 129zł jak na Pc, tylko 229zł ;)

 

Co masz na myśli "PS4 ma płatny online" ?

Co do ceny gier to na XboxONE też przecież nowe kosztują po 200zł+ w tej chwili, wydaje mi sie, że nawet 10-20zł więcej niż na PS4.

 

Jak pisałem wcześniej te dodatki typu skype, gry kinect, facebooki, nagrywanie na yt, zupełnie mi nie są potrzebne, właczanie konsoli przyciskiem też przeżyje :)

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

 

 

Musisz pamiętać, że nawet teraz PS4 ma płatny online. Na Pc masz za free. Pamiętaj o cenach gier na premierze- nie 129zł jak na Pc, tylko 229zł ;)

 

Co masz na myśli "PS4 ma płatny online" ?

Co do ceny gier to na XboxONE też przecież nowe kosztują po 200zł+ w tej chwili, wydaje mi sie, że nawet 10-20zł więcej niż na PS4.

 

Jak pisałem wcześniej te dodatki typu skype, gry kinect, facebooki, nagrywanie na yt, zupełnie mi nie są potrzebne, właczanie konsoli przyciskiem też przeżyje :)

 

 

Żeby grać online na PS4 też musisz płacić abonament - ok. 170 zł rocznie.

Odnośnik do komentarza

Fanek odpowiedz sobie jakie gry Ciebie interesuja bo pod koniec roku troche tego wychodzi na Xbona + w Polsce bedzie dostepna konsola bez Kinecta. Zawsze kieruj sie grami a nie bebechami bo mocarny sprzet nie gwarantuje dobrych tytulow.

Edytowane przez hav3n
Odnośnik do komentarza

Może nie bede sam szukał tylko poprosze Was o link z grami które wychodzą jeszcze w tym roku, jeśli jest taka stronka? :P

i na PS4 może coś macie?

 

mnie głównie interesuje Witcher 3, ale to luty 2014

 

http://pl.playstation.com/ps4/games/

na PS4 widze, właśnie na emaila mi link przysłali hehe

póki co nie jest tego dużo

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

Do tej pory na PS4 miales - Killzone, Knack, Infamous. Pod koniec roku wychodzi DriveClub I LBP3. Do tego dochodza jeszcze indyki jak np. Transistor. W lutym masz jeszcze The Order 1886.

 

Na Xbona miales Forze 5, DR3, Ryse, Killer Instinct, TitanFall (jest tez na PC). Pod koniec roku wyjdzie Sunset Overdrive, Forza Horizon 2, Ori and The Blind Forest I Hallo Collection ( Halo 1,2,3 I 4 w jednym pudelku)

Edytowane przez hav3n
Odnośnik do komentarza

 

http://pl.playstation.com/ps4/games/

na PS4 widze, właśnie na emaila mi link przysłali hehe

póki co nie jest tego dużo

 

 

Taki urok nowej generacji, nigdy gier nie jest za wiele. Ale czy jesteś i tak w stanie to wszystko ogarnąć ? Jeżeli byłeś głównie PeCetowcem to niedługo premiera The Last of Us ( mocno polecam ), GTA V pod koniec roku, Destiny i wiele, wiele innych.

 

Generalnie mocno niezdecydowany jesteś, pamiętaj, że konsole to i tak głównie multiplatformy, jeżeli Kinect cię nie kręci to i tak poczekaj, aż będziesz mógł kupić wersję bez niego. PS4 jest trochę mocniejsze, ale różnice zobaczysz może w exach, gry multi będą wyglądać prawie tak samo. W obu przypadkach otrzymujesz prawie to samo, różnice to te kilka exów na rok :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...