Skocz do zawartości

Xbox One: komentarze i inne rozmowy


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Kase pobierają dopiero jak grę wysyłają, nic nie czekałem bo nie musiałem.

Wiem, ale pizglem sie i zamowilem zla gierke przez przypadek, zwineli mi hajs, anulowalem zamowienie a kasy po ponad 50h na razie nie ma... Niby maja czas do 72h. Jak jutro nie bedzie to bede musial pisac znow do Nich...

 

Juz chodzi po 195zl? Tak tanio za Mesjasza...

Odnośnik do komentarza

 

Jeden dzień i gra byla u mnie. Wysłali dzien przed premierą

ooo jak dobrze. Byłem pewien że gierki tak jak akcesoria wysyłają z Holandii czy tam Luksemburga.

 

Wyslali z Holandii kurierem i mialem następnego dnia ale biorac pod uwage to że mieszkasz w Białymstoku to moze byc inna sytuacja

Odnośnik do komentarza

sprzedałem xboxa one i mam pytanie bo kupił go dobry ziomek. Czy jest możliwość zostawienia mojego profilu na konsoli jako profil dodatkowy i on będzie mógł grać w gry z mojej kolekcji a ja nowego xboxa dodam sobie jako moją konsole w systemie ms? Czy można miec tylko jedną konsole na raz :) ? Ważne bo od tego zależy cena sprzedaży :)

 

P.S. Czy słuchawki co dodają do samsunga galaxy będą działać jako headset na xbox one przy padzie z jackiem ?

Edytowane przez blantman
Odnośnik do komentarza

Jedna hdr wygral?

 

Z profilem nie wiem. Ale mozesz aktywowac swoje konto jako podstawowe czy cos w ten desen, usunac je a on bedzie mial gry juz zainstalowane. Po formacie itp juz niestety nie bedzie mogl ich spowrotem zainstalowac ale dopoki nie wyczysci danych w gierki, ktore

Miales na dysku bedzie mogl pykac.

Odnośnik do komentarza

Głupi impuls wczoraj i tak w sobotę odbieram s'ke porównam od razu obraz z xboxa one oraz xboxa one s z hdr w forza horizon 3. Zobaczę czy gmeru mnie w (pipi)a nie zrobił :D  (pipi)nia tylko że headsetu nie ma w zestawie z białą konsolą . Nie chce swojego oddawać ze starego xboxa koledze w takim razie i muszę mu zareklamować gadanie przez słuchawki z telefonu :D . daje mu pada z jackiem więc powinno działać 

Odnośnik do komentarza

sprzedałem xboxa one i mam pytanie bo kupił go dobry ziomek. Czy jest możliwość zostawienia mojego profilu na konsoli jako profil dodatkowy i on będzie mógł grać w gry z mojej kolekcji a ja nowego xboxa dodam sobie jako moją konsole w systemie ms? Czy można miec tylko jedną konsole na raz :) ? Ważne bo od tego zależy cena sprzedaży :)

 

P.S. Czy słuchawki co dodają do samsunga galaxy będą działać jako headset na xbox one przy padzie z jackiem ?

Konsola domowa może być tylko jedna. Zostaw starego Xa z domową i kolega będzie miał normalnie dostęp do Twoich gier. Konto możesz z niej wywalić, bo nie będzie mu potrzebne. Wszystko co kupisz z automatu trafi u niego do gotowych do instalacji. U siebie, na nowym Xboksie, korzystasz wtedy z licencji na konto - grasz normalnie, ale tylko online, bo Twój Gamertag musi być zawsze zalogowany do Xbox Live. Możecie jednocześnie korzystać z tych samych gier. Jeśli kiedykolwiek zmienisz ustawienie konsoli domowej, kolega straci dostęp do gier.

Edytowane przez wrog
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Wprawdzie już jakiś czas temu o to pytałem, ale dziś staję przed dylematem - zdecydowałem się na zakup XONE, ale wybieram między wersją ELITE a nową S-ką w wersji 500 GB. Sklep Karen ma bardzo fajną ofertę i tak naprawdę w tych samych pieniądzach dostajemy albo konsolę z dyskiem 1 TB i zajedwabistym padem albo 500 GB z nową FIFĄ, FH3, Live na 6 m-c i 1 m-c EA Access. W sumie to mój wybór, ale jakoś mam nadal wątpliwości co wybrać - doradźcie...

Odnośnik do komentarza

Panowie, mam nową konsolę i dwie opcje darmowego Golda. Jedna z pudełka od konsoli, 14-dniowa, druga w sklepie, miesięczny trial. Czy da się je obydwie wykorzystać? O ile mi wiadomo, to te triale są dla osób które wcześniej Golda nie miały, więc w teorii lepiej brać ten miesięczny?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...