Skocz do zawartości

Xbox One: komentarze i inne rozmowy


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

jak dobrze, że dwa kody na rok z cdkeys zgarnięte za 150 zł :obama:

te ceny to jest beka w ch,uj, 200 zł za rok grania na konsoli xDDDD

Odnośnik do komentarza

Można zrobić tak, że on zakłada konto microsoft kupuje te gry cyfrowo (możecie się złożyć) a Ty potem logujesz się na swojej konsoli jego kontem ustawiasz je jako domowe i potem grasz na swoim koncie w te gry a on na swoim na PC.

Odnośnik do komentarza

Troche poczytalem na interesujacy mnie temat i wydaje mi sie ze dobrze rozumiem ale szukam potwierdzenia:

 

1) Jezeli sprzedam swojego One S i zostawie na nim swoje konto z cyfrowymi F17, B1 i W3 to kupiec po zalogowaniu sie na swoje konto i ustawieniu go jako domowe bedzie mogl normalnie grac w sciagniete cyfrowki, zdobywac trofea itd?

 

2) Czy moge zalogowac sie na jeszcze jednej konsoli (kumpla), sciagnac B1 i dac mu mozliwosc grania? Czy tylko dla jednej konsoli bedzie dzialac takie rozwiazanie? (punkt 1).

 

Z gory dzieki za odpowiedzi :)

Edytowane przez falcon87pl
Odnośnik do komentarza

1. Ty musisz mieć tą konsolę co sprzedajesz ustawioną jako domową dla Twojego konta i wtedy będzie działać jak piszesz. Co zrobi kupujący to nie ma znaczenia.

2. Będzie działać u kumpla jak zalogujesz się na swoje konto i będzie ciągle online. Jednak tu nie wiem czy on będzie mógł grać na swoim koncie czy tylko na Twoim.

Odnośnik do komentarza

1. Ty musisz mieć tą konsolę co sprzedajesz ustawioną jako domową dla Twojego konta i wtedy będzie działać jak piszesz. Co zrobi kupujący to nie ma znaczenia.

2. Będzie działać u kumpla jak zalogujesz się na swoje konto i będzie ciągle online. Jednak tu nie wiem czy on będzie mógł grać na swoim koncie czy tylko na Twoim.

Dzieki za odpowiedz. Zalozylem testowe konto zeby to sprawdzic i opcja 1) dziala jak powinna. Jezeli moje konto z grami jest ustawione jako domowe, jest na nim aktywny gold i konto jest wylogowane to logujac sie na inne konto mozna normalnie wlaczyc wszystkie gry i grac w nie online :) Edytowane przez falcon87pl
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...